Moon Pioneer Apk İndir 1.9.0

Moon Pioneer Apk İndir 1.9.0

Latest Update on

Overview Information

Name Moon Pioneer
Package com.norwichsidegames.tothemoon&hl
Publisher Voodoo
Category Arcade
Version 1.9.0
Size 63M
Requires Android 5.0 and up
MOD Features Moon Pioneer güncel indir.
Updated On
Moon Pioner her seviye için, en alttaki gibi, Moon Pioner sırlarını, hilelerini ve çözümlerini baştan sona içeren kılavuzları keşfedeceksiniz. Bunlar beni...

Moon Pioner her seviye için, en alttaki gibi, Moon Pioner sırlarını, hilelerini ve çözümlerini baştan sona içeren kılavuzları keşfedeceksiniz. Bunlar benim görüşlerim ve bilgilerim profesyonel veya resmi Nintendo DS veya Nintendo Wii ürün bilgileri değildir.

  1. Moon Pioneer indirirken neler yapılmalıdır.
  2. Moon Pioneer Apk Oyna İndir
  3. Moon Pioneer Hileli Apk İndir
  4. What's Latest New

Ben sadece video oyunlarına olan sevgimi ilgilenen diğer kişilerle paylaşmayı seven amatör bir Nintendo Wii oyuncusuyum. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bloguma göz atabilirsiniz.

İçerik

Moon Pioneer indirirken neler yapılmalıdır.

Moon Pioner’ın tüm potansiyelini ortaya çıkarmak istiyorsanız, önce bazı zorluklarını nasıl aşacağınızı bilmeniz gerekir. Bunlardan biri Moon Pioner’ın patron savaşı.

Bu oyundaki patronların çoğu gibi, Moon Pioner ile kendiniz savaşıyorsunuz, ancak saldırı modeli diğerlerinden çok farklı. Düşürmek çok zor olabileceğinden, bu patronla mümkün olan en kısa sürede kesinlikle savaşmalısınız. Biraz zaman ve pratikle, saldırılarından nasıl kaçınacağınızı öğrenebilir ve hatta onları ıskalayarak kazanma şansınızı büyük ölçüde artırabilirsiniz.

Moon Pioneer Apk Oyna İndir

Çoğu oyuncunun unuttuğu ilk hile türü, iptal edilebilir saldırılardır. Bu hareketler bazı durumlarda son derece güçlü olabilir, ancak Moon Pioneer atılmalarını kullandığında, kendisini saldırıya açık bırakır. Mobil modda oynuyorsanız, hareketi kullanmadan önce alay hareketi düğmesine dokunarak efekti geciktirebilirsiniz.

Bu, Moon Pioner’a hasar almadan kolayca birkaç vuruş yapabileceğiniz anlamına gelir. Kendinizi bu hareketle mücadele ederken bulursanız, havadayken başka bir karakter tipine geçmeyi veya hiç hareket etmenizi gerektirmeyen bir hareket kullanmayı deneyin.

Moon Pioneer
Moon Pioneer

MIR4 Apk dwonload 2021

Hatırlanması gereken ikinci hareket, ağır tirelerdir. Moon Pioner her zaman ağır atılmalarını kombo hareket olarak kullanır, bu nedenle onu hareket ettirmek ve konsantrasyonunu kırmak için başka yöntemler kullanmak çok önemlidir. Bunu yapmanın ilk yolu, Moon Pioner atışını kullandığında her zaman hareket halinde olmaktır, yani ondan her zaman iyi bir mesafe uzakta olmaktır. Kısa çizgilerini kullanmak üzereyse, arka plana geçerek aranızda mesafe yaratmaya çalışın. Hareket etmeye başladıktan sonra, durup tekrar hareket etmeye başlaması uzun sürmeyecektir.

Moon Pioneer Hileli Apk İndir

Üçüncü ve son ipucu, sabırlı olmak ve sakin olmaktır. Moon Pioner’ın birçok hamlesi vardır, ancak özellikle hareketli bir hedefte kullanıldığında yürütmeleri yavaş olabilir.

Çizgilerin sizi yıpratmasına veya Moon Pioner’ın sizi yenmesine izin vermeyin. Kendinizi aksiyonun içinde tutun ve onu kolayca alt edebileceğinizi göreceksiniz.

Ekran Alintisi 2

Dragon Mania Legends Apk İndir

Umarım şimdiye kadar Moon Pioneer ile nasıl savaşılacağına dair bazı ipuçları öğrenmişsinizdir.

Bu, Marvel vs. DC Universe koleksiyonundaki en zorlu dövüşçülerden biridir, ancak birçok zorluk gibi o da yüzleşmeyi öğrenmeniz gerekenlerden sadece biridir. İyi şanslar ve umarım yardımcı olmuşumdur! İyi şanslar ve daha fazla Marvel vs. DC Universe dövüş ipucu için yakında tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Bu listeyi yeni bilgilerle güncel tutmaya çalışacağım.

What's Latest New

Bug fixes

Rate and Review by Google Play Store

3.8
40266 total
5  
4  
3  
2  
1  

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir