Dragon Mania Legends hikayesi Türkiye’de, Karadeniz kıyısında, Marmaris tatil beldesi yakınlarında başlıyor. Bilal ve Safed adındaki genç bir çift, işlerinden ve evdeki sıkıntılarından kurtulmak için şehirlerarası bir tatile çıkarlar.

  1. Dragon Mania Legends Apk İndir
  2. Dragon Mania Legends Apk Oyna İndir
  3. Dragon Mania Legends Apk Dayı İndir

Bir süre önce Türkiye’de tanışmışlardı ve çok iyi arkadaş olmuşlardı. Bilal yokken Safed kendi başına çalıştığı gibi Marmaris çevresinde de ufak tefek işler yapıyordu. Bir gece genç karısını ve çocuklarını Marmaris’in dar sokaklarında uzun, engebeli bir gezintiye çıkardı. Ailesine sahil şeridinde rehberlik ederken, aniden suyun üzerinde beliren büyük ve gizemli bir figüre tanık oldu: Othman adında yerel bir çocuk, yüzerken denize atılmıştı.

İçerik

Dragon Mania Legends Apk İndir

Çift, sahile vardığında çocuğun ortadan kaybolduğunu gördü. Çocuğun vücudunun izlerini ararken, deniz kenarında bir moloz yığını altında iskelet kalıntıları keşfettiler. Cesedi bulan balıkçıyı sorguya çektiklerinde, onlara her gün çiftliklerine gelen Oyuna adında bir çobandan bahsetti. S. Bir, Oyuna’nın akrabalarından biriydi ve onlara çocuğun öldüğünü doğruladı. 

Çiftliğe varana kadar bunun birkaç gün içinde bölgedeki ikinci cinayet olduğunu öğrendiler. Herhangi bir boğuşma belirtisi olmadığı için polis çağrıldı ve yapılan araştırmalarda suçlunun Oyuna olduğu ortaya çıktı.

Dragon Mania Legends
Dragon Mania Legends

Gacha Life Apk Download 2021

Baş şüpheli, telekinetik yeteneklere sahip Dragon Mania Efsaneleri’nden başkası değildi. Ejderhaların insanlar üzerindeki etkilerini inceliyordu ve haksızlığa uğradığını hissettiği birinden intikamını almak için bir fırsat bekliyordu. 

Kurnaz becerileri bu durumda dragon mania efsanelerini tuzağa düşürüp boyun eğdirdiğinde ortaya çıktı. İş arkadaşı Wanda’nın yardımıyla Oyuna’yı lanetleyerek genç kızdan belirli bir mesafede kalmaya zorladı, yoksa vücudunu ele geçirecekti.

Dragon Mania Legends Apk Oyna İndir

İnceleyeceğimiz bir sonraki Dragon Mania efsanesi, Yarat Klar ile ilgili olandır. Bu hikaye yerel bir Arap gazetesinden geliyor. Yarat adlı bir tüccarın, savaşçılara silah ve silah satmak için İslam Devleti’ni geçtiği bildirildi. 

Askerler tarafından sorgulanırken, telekinezi güçlerini onları onu tutuklamaya değil, silahları ve parayı Haşimi hükümetine teslim etmeye ikna etmek için kullandı.

Dragon Mania Legends Apk Dayı İndir

Haşimi hükümeti bundan çok etkilendi ve faaliyetlerini izleyebilmeleri için ona vatandaşlık verdi. Bir gün Yarat koyun sürüsünü otlatırken onlardan çalmaya gelen bir ejderha ona saldırdı.

 Onlar tepki veremeden, büyük bir rüzgar eşek arılarını uçurarak ateşlerini söndürdü ve Yarat’ı evine geri çekilmeye zorladı. Haşimiler daha sonra kasaba halkına ejderhaların koyunlara asla zarar vermediğine dair güvence verdi.

Dragon Mania Legends
Dragon Mania Legends

The Sims Freeplay Apk İndir

Bakacağımız son Dragon Mania Efsanesi, büyük savaşçı prens Elric’in son çırağı olan Zgerekir hakkındaydı. Elric’e sadık bir tapandı, bu yüzden onunla savaşa girdiğinde Elric onu iyileştirdi. 

O bunu yaparken, Zgerekir’in ruhu Elric’in gemisi oldu. Ancak, Elric’in özü hâlâ içinde mevcut olduğundan ve bu güç bozulmadığı sürece, Elric aklını kullanarak istediği dilek dilemek için kullanabilecek olduğundan, kısa süre sonra bu görevi kendi başına tamamlayamadı. 

Bu, Zg Derekir’e, anavatanını küle çevirdiğine inandığı kötü büyücünün intikamını almak ve halkını büyücünün yönetiminden kurtarmak için Elric’i öldürme şansı verdi. Bu, Zg Derekir’in Elric’in çırağı olmasının ve sonunda dünyanın en büyük savaşçısı haline gelmesinin hikayesidir.

Array
Share Dragon Mania Legends Apk İndir 6.4.2b
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir