“Minecraf yeni Süper Mario’dur. Bu, yaratıcı bir hünerleri olduğunu keşfeden ve milyonlarca kez indirilen bir oyun oluşturmaya devam eden üç adamdan doğan uluslararası bir fenomendir.

  1. Minecraft apk indir
  2. Minecraft apk oyna indir
  3. Minecraft apk dayı indir

Her cep telefonunda, dizüstü bilgisayarlarda, oyun konsollarında ve hatta kendi yerel alışveriş merkezinizde. T-shirtler ve pelüş hayvanlarla dolu birden fazla büfeyi işgal eden yerel kahve dükkanınızda.

İçerik

Minecraft apk indir

“Minecraf”ın ​​bazı tanıdık yönleri var. Oyuncuların oyunda yollarını inşa etmek için kullanabilecekleri renkli bloklar var, dünya haritasını görmek için kullanılabilecek zümrütler var ve oyuncuların yapılar inşa etmek için kullanabilecekleri redstone araçları var.

Minecraft apk oyna indir

Ancak bu temellerin ötesine geçer. Minecraft, oyuncuların sahip oldukları kaynakları kullanarak hayal edebildikleri her şeyi inşa etmelerine olanak tanır. Basit ahşap kapılar, küçük metal çitler, hatta gerçek çiçekler birkaç basit aletle üretilebildikleri sürece olasılıklardır.

MYT Müzik – Bedava Müzik Apk İndir

Minecraft gerçekten bir sanat eseridir. Hayal gücü gerektirir. Bir oyuncunun yaratabileceği harika kreasyonları gösteren çevrimiçi yüzlerce video olmasına rağmen, oyunun en büyüleyici yanı, tüm bu kreasyonların sadece birkaç basit araçla yapılabilmesidir. Aslında oyunda bir blok bile yok, sadece gökyüzü var. Yani özünde, bir oyuncunun yarattığı şey, tamamen kendi hayal gücünden oluşan bir alan, bir dünyadır.

Minecraft apk
Minecraft apk

Minecraft’ın en büyük cazibe merkezlerinden biri, tüm blokların oyun tarafından doğal olarak üretilmesidir. Oyuncular bunları nasıl yapmayı seçerlerse seçsinler veya ne tür araçlar kullanırlarsa kullansınlar, bunlar her zaman oyuncunun kullanabileceği bloklardan oluşturulacaktır. Aslında, belirli bir alanda çok fazla blok varsa, için için için yanan bir yangına neden olur ve mevcut herhangi bir blok anında kaybolur.

World War 2 Mod Apk İndir

Minecraft ayrıca onu çok bağımlılık yapan çok sayıda başka özelliğe sahiptir. Örneğin, bir oyuncu bir tekne yapmak isterse, yapması gereken tek şey, okyanusta o anki konumu etrafında “araştırma” yapmaktır ve bir plan bulduktan sonra, sırayla doğru türde tahta blokları yerleştirmeleri yeterlidir. bir tekne oluşturmak için. Minecra’ın oynaması inanılmaz eğlenceli olmasının nedeni budur. Sınırın gökyüzü olduğu bir oyundur. Tüm çevre katı bir oyun mekaniğine dayalı olarak oluşturulduğundan, bir oyuncu dünyanın her yerine ve istediği zaman gidebilir.

Minecraft apk dayı indir

Minecraft apk’ın bu kadar açık ve kısıtlamalardan uzak olması, onu benzersiz bir oyun yapan şeydir. Xbox sürümünü oynayan herkes Minecraft’tan da haberdar olmalıdır. Henüz oynamadıysanız, minecraf oynamanın kaşınması başka hiçbir şeye benzemediğinden, mümkün olan en kısa sürede yapmalısınız. Nintendo Switch için Minecraft artık çeşitli satıcılarda mevcut, bu yüzden kopyanızı bugün alın.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir