Hungry Shark Evolution, son derece popüler Hungry Shark serisinin en yeni oyunudur. Aslında, serinin üçüncü sürümüdür.

  1. Hungry Shark Evolution apk indir 2022
  2. Hungry Shark Evolution apk indir 2022
  3. Hungry Shark Evolution apk indir 2022
  4. What's Modded

Serideki önceki tüm oyunlarda olduğu gibi, ünlü atari tasarımcısı Takashi Murakami’den başkası tarafından tasarlanmamıştır. Bu oyunu bu kadar popüler yapan şey, ekrandaki hedeflere nişan aldığınız bir lazer ışını kullanarak gerçekleşen eğlenceli atari aksiyonudur.

İçerik

Hungry Shark Evolution apk indir 2022

Grafikler çok renkli ve hayat gibi ve oyunu oynarken grafikler ve temsil ettikleri şey tarafından sürükleneceksiniz. Oyunun amacı, en kısa sürede mümkün olduğunca çok para kazanmaktır.

Bunu yapmak için oyun, paranız azaldıkça yavaşlayan, ancak daha hızlı bir oranda daha fazla yiyecek satın almanızı sağlayan bir nakit sistemi kullanır.

Konsept, köpekbalıklarının daha küçük hedefleri kovaladığı 80’lerin eski atari oyunlarına benziyor. Ancak, yerdeki balıkları veya hedefleri hedeflemek yerine, su altında yaşayan daha küçük köpekbalıklarını hedef alırsınız. Başarılı olmak için, aç köpekbalıklarını çekmek için doğru yiyecekleri de satın almalısınız.

Hungry Shark Evolution
Hungry Shark Evolution

Yeni Hungry Shark Evolution aynı konsepte sahip ancak birkaç farklılığı var. Böyle bir fark, köpekbalıklarını çekmek için artık yiyecek satın almak zorunda olmamanızdır.

Bunun yerine, oyunu oynarken çok yaklaşırsanız köpekbalıkları otomatik olarak sizi hedef alacaktır. Diğer bir değişiklik ise, saldırmak isteyip istemediğinize bağlı olarak artık farklı renkte baloncuklar seçebilmenizdir. Bu, oyunu daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiren hoş bir dokunuş ekledi.

Hungry Shark Evolution apk indir 2022

World War 2 Mod Apk İndir

Tüm bu yeni özelliklere ek olarak, Hungry Shark Evolution şimdi her zamankinden daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak yeni bir özellikle geliyor.

Bu Hungry Shark Boost. Tıpkı orijinalinde olduğu gibi, bu özellik oyun sırasında denkleme biraz şans ekleyerek puanınızı artıracak. Siz oynarken, köpekbalıkları yavaş yavaş altın parçaları biriktirecek ve bu altın parçaları sizin için özel eşyalar satın almak için kullanılabilecek. Yeterince altın parçası kazandıktan sonra, size daha fazla para kazanmanın yanı sıra savaşları kazanma şansınızı artıran eşyalar satın alabileceksiniz.

Hungry Shark Evolution apk indir 2022

Bu uygulama içi satın alımlar, Hungry Shark Evolution versiyonunda da mevcuttur. Tıpkı orijinalinde olduğu gibi, oyundaki özel özelliklerin kilidini açmak için altın satın almanız gerekecek.

Hungry Shark Evolution’da eğlenmeniz için bazı özel uygulama içi satın alımlar var.

Örneğin, bu satın almalardan biri, karakterinizi kişiselleştirmenize ve onlara hoş bir dokunuş vermenize olanak tanır. Hatta Noel’den önceki gün kendilerini ekstra özel bir şeyle şımartmak isteyenler için oyunda bir Noel modu bile var.

Car Parking Multiplayer

Gördüğünüz gibi, orijinal ve devam filmi arasında epeyce fark var. Her iki oyun da son derece bağımlılık ve eğlenceli.

Hungry Shark Evolution ile saatlerce oyun keyfi yaşayacaksınız. Mobil cihazlarda veya bilgisayarlarda oynamanız önemli değil – saatlerce eğleneceksiniz ve geçen gün yeni geliştirilmiş bir oyuncu olarak ortaya çıkacaksınız. İlk oyunu beğendiyseniz, Hungry Shark World’ün ikinci bölümünü de seveceksiniz.

What's Modded

Bu Hungry Shark Boost. Tıpkı orijinalinde olduğu gibi, bu özellik oyun sırasında denkleme biraz şans ekleyerek puanınızı artıracak.

Array
Share Hungry Shark Evolution apk indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir