Sonic Dash

Sonic Dash, Japon şirketi Sega tarafından geliştirilen ve yayınlanan bağımlılık yapan, hafif yürekli bir platform video oyunudur. Sonic the Hedgehog: Mission Island’dan sonra Sonic the Hedgehog serisinin ikinci bölümü. Ancak bu sefer, kirpi buzun içinde donmuş olduğu modern bir dünyada geçiyor… Görevini tamamlamak için yolunda birçok tehlikeli durumdan geçmek için yüksek hız yeteneğini kullanan genç bir maceracı Sonic olarak oynuyorsunuz. ve dünyayı kurtar. Sonic Dash, oynamayı eğlenceli ve heyecanlı kılan çeşitli benzersiz özelliklere sahiptir.

  1. Sonic Dash
  2. Sonic Dash

Oyunun arkasındaki hikaye, gizemli mavi bir Chao bebeğinin gökten düşüp yere düşmesiyle başlar. Hızla inanılmaz miktarda enerjiye dönüşerek yakındaki adalardaki insanların çıldırmasına neden olur. Sonic daha sonra Chao’yu daha fazla hasara yol açmadan geri almak için bir kurtarma görevine başlar. Yolda, konuşan bir kirpi, konuşan bir çöp tenekesi ve üzerinize atlayan bir örümcek gibi başka garip engellerle karşılaşacaksınız! Ziyaret edilecek yeni yerler ve yenilecek düşmanlarla Sonic Dash, her yaştan insan için harika bir flash oyun yapar.

Sonic Dash
Sonic Dash

Sonic Dash

Sonic ve müttefikleri bu sonsuz koşu oyununda birçok aşamadan geçiyor. Toplamda oynayabileceğiniz üç farklı dünya var ve mümkün olduğu kadar çok nesne toplama ve her bir dünyada mümkün olan en fazla sayıda yıldızı toplama şansınız olacak. Her bir dünyada ilerledikçe, bazıları yalnızca o dünyaya özel olan daha güçlü kirpilerle karşılaşacaksınız. Bu yaratıklar sizi dondurabilir veya çeşitli şekillerde size saldırabilir, bu da üstesinden gelmelerini çok zorlaştırabilir. Yarıştan theoi’yi (oi balığı) kurtarmaya ve oyundaki her yıldızı toplamaya kadar birçok başka görev de mevcut. Sonic Dash’i seveceksiniz! ROBLOX Apk indir

EPIC RACING BOSS BATTLES & RUNNING GAMES
Grafikler gölgeli, ancak bu oyunun neden birçok kişi tarafından bugüne kadarki en iyi Sonic oyunları arasında sayıldığını anlamak zor değil. Sonic’in kirpi arkadaşı Tails, maceralarında ona rehberlik etmeye hazır ve her dünyayı ele geçirirken yol boyunca daha fazla cel gölgeli Kirpi arkadaşı göreceksiniz. Her biri, ayrıntılara gösterilen büyük özenle güzel bir şekilde çizilmiştir. Sonic olarak oynarken kirpinin kendine özgü sarı rengini fark edeceksiniz, bu popüler çizgi filme tasasız bir göndermedir.! Rabbit Web Apk son sürüm indir 2021

Sonic Dash, Wii konsoluna gelen en yeni oyunlardan biri ve piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir satış başarısı. İki yıl sonra bile, bu oyunu oyun endüstrisinde ilginç bir örnek olay haline getiren Sonic ve Tails’den hala bir işaret yok. Bir şirket çılgınca popüler bir oyun yapabilir, ancak piyasaya çıktığında onu rekabetten ayıracak bir şeye sahip olması gerekir. Bu durumda, Sonic Dash kuralın istisnasıdır. Diğer oyunlardan öğeleri, oynaması hala eğlenceli ve heyecan verici olan yeni bir fikirde birleştirir. Sonic the Hedgehog’un devamı olmasına rağmen, ilk başta Sonic’i bu kadar harika yapan şeyleri çok fazla değiştirmeden eski oyunlardan öğeler alıyor.

Death Park apk sürüm indir

Sonic Dash, pek çok benzersiz özelliğe sahip olmayabilir, ancak oynaması en eğlenceli oyunlardan birine sahiptir. Sonic Dash, oyunculara yeşil kirpi arkadaşlarının yardımıyla nihai yüksek güçlü yarış deneyimine gitme şansı veriyor. Aynı zamanda, bir yarışta sadece Sonic’i yenmekten farklı bir şey yapıyorlar, bu da bu oyunu hız ve heyecan arasında güzel bir denge haline getiriyor. Sonic ve Tails etraftayken, Sonic ve Tails’in bir Nintendo Wii konsolu için güçlü bir kombinasyon oluşturduğuna dair çok az şüphe var.

 

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir