Subway Surfers apk download 2.26.0

Subway Surfers apk download 2.26.0

Latest Update on

Overview Information

Name Subway Surfers
Package com.kiloo.subwaysurf
Publisher Sybo Games
Category Arcade
Version 2.26.0
Size 177
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Subway Surfers'ın oyuncular için birçok ödülü var. Oyun, yeteneklerini sergileyen ve oyuncuları reklam izledikleri için ödüllendiren bir topluluğa sahiptir. Ayrıca Kelime Avı'nı tamamlayarak diğer eşyaların yanı sıra jeton da kazanabilirsiniz.
See details
Updated On
    Terimi kaldır: Subway Surfers 2.26. ...

Subway Surfers Sonsuz koşucu mobil oyunu Subway Surfrs, Android, iOS ve Kindle platformlarında kullanılabilir. Danimarkalı özel şirketler Kiloo ve SYBO Games tarafından geliştirilmiştir. Mobil oyun geliştiricileri arasında popüler olan Unity oyun motorunu kullanır. Oyunun geliştiricileri, uygulamanın Windows Phone ve Kindle platformları için sürümlerini de sunuyor. Oyuna bağlanmak kolaydır, bu yüzden mutlaka deneyin.

  1. Subway Surfers apk download 2.26.0
  2. Subway Surfers apk download 2.26.0
  3. TikTok Apk Download
  4. 22.0.41
  5. Subway Surfers apk download 2.26.0
  6. Subway Surfers apk download 2.26.0
  7. Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8
  8. Subway Surfers apk download 2.26.0
  9. What's Modded Subway Surfers

İçerik

Subway Surfers apk download 2.26.0

Subway Surfers’ın oyuncular için birçok ödülü var. Oyun, yeteneklerini sergileyen ve oyuncuları reklam izledikleri için ödüllendiren bir topluluğa sahiptir. Ayrıca Kelime Avı’nı tamamlayarak diğer eşyaların yanı sıra jeton da kazanabilirsiniz.

Orijinal oyundan daha fazla seviye tamamlayarak daha da fazla ödül alabilirsiniz. İlerlemenizi gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz ve ilerlemenizi skor tablosunda görebileceksiniz.

Subway Surfers
Subway Surfers

Subway Surfers apk download 2.26.0

Diğer oyunların aksine Subway Surfrs karmaşık kontrollere sahip değil.

Tek bir karakterle veya tüm ekiple oynayabilirsiniz. Güçlendiriciler üçlü paketler halinde mevcuttur. Ayrıca karakterinizi farklı kıyafetlerle özelleştirebilirsiniz. Ve eğer bir bütçeniz varsa, bazılarını mikro dönüşümler yoluyla satın alabilirsiniz, böylece karakterinizin görünümünü özelleştirebileceksiniz.

TikTok Apk Download

22.0.41

Subway Surfers apk download 2.26.0

Subway Surfers, her yaş için harika bir oyundur. Şehri keşfederken zaman geçirmenin ve kendinizi aktif tutmanın harika bir yolu. Ayrıca arkadaşlarla bağlantı kurmak için iyi bir yoldur. Her yaş için eğlenceli bir oyundur. Yalnızca Google Play’de bir milyardan fazla indirme ile nedenini anlamak kolaydır. Popüler oyunun arkasındaki geliştiriciler, oyunu çocuklar, gençler ve yetişkinler de dahil olmak üzere çok çeşitli oyuncular için erişilebilir hale getirmeyi başardı.

Subway Surfers apk download 2.26.0

Oyunun yaratıcılarının bir tartışma ve skandal geçmişi var. Bir söylenti, oyun yaratıcılarının oğlunun demiryolu raylarında paten yaparken öldürüldüğünü iddia ediyor. Bu söylenti diğer oyuncular tarafından hızla yalanlandı, ancak hala oyuncular arasında popüler bir konu.

Bir oyunun gerçek amacını anlamak ve bunun için sorumluluk alabilmek önemlidir. Neyse ki Subway Surfrs’ın geliştiricileri, oyuncularını mutlu ve memnun tutmak için mümkün olan her şeyi yaptı.

Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8

Subway Surfers apk download 2.26.0

Oyun Temple Run’a benziyor, ancak bir bükülme var. Terk edilmiş tren istasyonlarından geçerken polis memurlarından kaçmalısınız. Bu kolay bir iş değil, ama çok eğlenceli.

Oyun ayrıca günlük zorluklar da sunuyor. Sokak hayatını sevenler için mükemmel bir oyun. Gençler için de harika bir oyun! Ücretsizdir ve Android, iOS ve Kindle cihazları için kullanılabilir.

Oyun Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir. Ayrıca Android ve Kindle Fire için de mevcuttur. Oyun olumlu eleştiriler aldı, ancak sorunsuz değil. Örneğin, kazalarda kaybedilen hayatların tam sayısını tahmin etmek zordur ve oyunun başarılı olacağının garantisi yoktur.

Arkadaşlarınızla oynamak en iyisidir, ancak açık fikirliyseniz ve risk almaktan korkmuyorsanız oyun aynı zamanda bağımlılık yapar.

What's Modded Subway Surfers

Subway Surfers'ın oyuncular için birçok ödülü var. Oyun, yeteneklerini sergileyen ve oyuncuları reklam izledikleri için ödüllendiren bir topluluğa sahiptir. Ayrıca Kelime Avı'nı tamamlayarak diğer eşyaların yanı sıra jeton da kazanabilirsiniz.

Download Subway Surfers apk download 2.26.0 for Android

Rate and Review by Google Play Store

4.5
36,721,902 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Subway Surfers apk download 2.26.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir