Smash Hit, İsveçli bağımsız oyun stüdyosu Mediocre tarafından yaratılan sonsuz bir yarış oyunudur. Bir grup çok yetenekli oyun tasarımcısı tarafından geliştirilen Smash , herhangi bir mobil cihaz için mevcut olan en iyi ses efektleri ve grafiklerden bazılarına sahiptir. Sizi arabaların, kamyonların ve uçakların yola hükmettiği bir dünyaya götürür. Arabanızı, kamyonunuzu ve uçağınızı yükseltmek için para kazanmalısınız, böylece kırsal kesimde seyahat edebilir ve oyundaki son patron olan hain Dr. Darkkan’ı yenene kadar puan kazanabilirsiniz.

  1. Smash Hit apk indir
  2. Smash Hit apk oyna indir
  3. Smash Hit apk dayı indir

İçerik

Smash Hit apk indir

Eski retro oyunları takip etmeyi seven biriyseniz Smash  konseptine bayılacaksınız. Oyun, eski zaman klasiği Mario gibidir, ancak ek bir modernite dozu ile. Krallıklarının gerçek sahibi olan sevimli Prenses Eloise’i kurtarmaya çalışırken, ülke yollarında araba kullanacak ve farklı kasaba ve şehirleri ziyaret edeceksiniz. Bu her zamanki platform oyunu olmasa da, maceradan adil bir payı var. Bu oyun hiçbir zaman boşa gitmez ve doğrudan aksiyona geçer.

Octopus Games apk indir

Smash Hit ile ilgili en iyi şeylerden biri benzersiz oyundur. Daha önce oynamış olabileceğiniz birçok oyunun aksine, gerçek ve heyecan verici bir oyunun tadını çıkarabileceksiniz. Oyun, sahne tabanlı zorluklardan oluşur. Örneğin bir bölümde tüm dondurma arabalarını yok etmeniz, diğer bölümde ise havai fişek fabrikasını yaklaşan zombilerden korumanız gerekiyor. Bu zorluklar, oyunu oluşturan ve ona hayat veren şeydir.

Smash Hit
Smash Hit

Smash Hit apk oyna indir

Gerçekten yenilikçi olan bir diğer özellik ise oyundaki karakterlerden birini kontrol etmenizi sağlayan mini oyun. Bu karakter, tercihinize göre özelleştirilebilir ve aslında sizin tarafınızdan kontrol edilir. Böylece bir karakteri oynuyor ve onu kontrol ediyor olsaydınız gerçek hayatın nasıl hissedeceğini görebilirsiniz. Aslında, bu karakterlerin düşüncelerine ve duygularına bir göz atabilirsiniz, bu gerçekten büyüleyici bir özellik.

Smash Hit apk dayı indir

Motion Ninja apk download

Ancak, bu oyunu gerçekten seviyorsanız, Wii U için Smash Hit’i doğrudan çevrimiçi satıcıdan satın alabilirsiniz. Bu size oyunu hemen kendiniz oynama fırsatı verir. Bir e-alıcının onları depodan veya başka bir yerden çıkarmasını beklemeniz gerekmez. Yapmanız gereken tek şey oyun geliştiricisinin web sitesine gitmek ve oyunu hemen kendiniz satın almak.

Oynamak için yeni bir oyun arıyorsanız, bunu seveceksiniz. Onunla bir patlama yaşamaya hazır olun. Gerçekten bu senenin olmazsa olmazlarından. Öyleyse devam edin ve onunla eğlenin. İyi eğlenceler!

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir