Tugla Kırıcı Arayış Apk İndir 1.1.22

Tugla Kırıcı Arayış Apk İndir 1.1.22

Latest Update on

Overview Information

Name Tuğla Kırıcı arayış
Package com.mobirix.swipebrick2
Publisher Mobirix
Category Arcade
Version 1.1.22
Size 44
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Tuğla Kırıcı arayış, oyuncular daha yüksek seviyeye ulaşmak için blokları parçalamalı ve vurmalıdır.
See details
Updated On
Zihnini rahatlat! Şimdiye kadar yaşayan en iyi öldürme oyunu!

Tugla Kırıcı arayış oyuncular, tahtadaki tüm tuğlaları bir topla vurarak ortadan kaldırmalıdır. Oyunun amacı mümkün olan en yüksek seviyeye ulaşmak ve bunu başarmak için tuğlaları vuracak en iyi açıları ve konumları bulmaları gerekiyor. Ancak bu oyun eski cihazlarda oldukça zor olabilir, bu yüzden sabırlı olmalısınız. Oyunu yenmenin en iyi yolu, hangilerinin sizin için en iyi sonucu verdiğini keşfetmek için farklı cihazlarda denemektir.

  1. Tugla Kırıcı Arayış Apk İndir 1.1.22
  2. Tugla Kırıcı Arayış Apk Dayı İndir 1.1.22
  3. Tugla Kırıcı Arayış Apk Oyna İndir 1.1.22
  4. Tugla Kırıcı Arayış Apk Club İndir 1.1.22
  5. What's Modded Tuğla Kırıcı arayış
  6. What's Latest New

Tugla Kırıcı Oyunu oynamak çok kolaydır – tek yapmanız gereken topa ve tuğlalara dokunmak. En yüksek puana ulaşmak için ekranın alt kısmındaki tuğlalara çarpmaktan kaçınmalısınız. Neyse ki ilerlemenizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz, böylece en yüksek puanı geçmek için insanlarla rekabet etmek zorunda kalmazsınız. Oyunu App Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve dilediğiniz zaman iPad veya iPhone’unuzda oynayabilirsiniz!

İçerik

Tugla Kırıcı Arayış Apk İndir 1.1.22

Daha fazla yardım için geliştirici MOBIRIX’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tuğla Kırıcı arayış’in henüz İngilizce versiyonu bulunmamakla birlikte, aynı sorunu yaşayan başka oyuncular olup olmadığını görmek için Facebook sayfasına göz atabilirsiniz. Oyun, Android emülatörü olmadan PC’de oynanabilir, ancak önce LDPlayer’ı yüklemeniz gerekir. Oyunu yükledikten sonra, aynı programı kullanarak birden çok öykünücü örneği oluşturabilirsiniz. Bu şekilde oyunu istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Klavye eşlemesini özelleştirmek de kolaydır, böylece sizin için en rahat olanı seçebilirsiniz.

Subway Surfers apk download 2.26.0

Tuğla Kırıcı arayış için en son güncellemeleri bulmak için başka bir seçenek de oyunun Wiki’sini takip etmektir. Bu site, tüm Özellik yerleşimlerini izler ve bunları düzenli olarak günceller. Bir uygulamanın ne sıklıkla öne çıktığını kontrol edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tuğla kırıcı Quest güncellemesi bulursanız, popülerliğine genel bir bakış için bulgularınızı diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Oyununuzu Öne Çıkanlar listesinde görmek istiyorsanız, App Annie’ye kaydolabilirsiniz.

Tugla Kırıcı Arayış
Tugla Kırıcı Arayış

Tugla Kırıcı Arayış Apk Dayı İndir 1.1.22

İlginç bir bulmaca oyunu olmasının yanı sıra Tuğla Kırıcı arayış, oynaması oldukça zevkli ve basittir. Elde taşınan cihazlar için harika bir oyundur ve kolayca indirilebilir ve arkadaşlar arasında paylaşılabilir. Herkes için olmasa da, kontrol etmeye değer. Fizik oyunlarını seviyorsanız, bu eğlenceli ve zorlu oyunun tadını çıkaracaksınız. Bir mobil cihazda oynarken zaman geçirmek ve oyunun tadını çıkarmak için mükemmel bir yoldur.

Ayrıca bir Android öykünücüsü kullanmadan PC’nizde Tuğla Kırıcı arayış oynayabilirsiniz. LDPlayer, birden çok öykünücü örneği kullanmanıza izin veren ücretsiz bir yazılımdır. Bu sayede aynı anda birkaç oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Oyunu arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Oyun çok bağımlılık yapıyor. Bu oyunla bir daha asla sıkılmayacaksın! Eğlenceli, bağımlılık yapan bir oyun arayanlar için harika bir seçim.

Tugla Kırıcı Arayış Apk Oyna İndir 1.1.22

Tuğla Kırıcı arayış, oyuncular daha yüksek seviyeye ulaşmak için blokları parçalamalı ve vurmalıdır. Bunu yapmak için ihtiyacınız olan seviyeye ulaşmanız gerekecek. Bu oyunda, hedefe ulaşmadan önce mümkün olduğunca çok tuğla atmanız gerekiyor. Topu kaybetmediğiniz sürece görevi tamamlayana kadar devam etmeniz gerekecek. Bu oyun çok bağımlılık yapıyor ve sizi saatlerce meşgul edecek.

Nitro Nation Car Racing Game Apk Download

Tuğla Kırıcı arayış bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur. Öğrenmesi kolay oyun sistemi karmaşık değildir ve oyun elde oyun için optimize edilmiştir. Özellik yerleşimleri, uygulama mağazaları tarafından belirlenir ve yeni uygulamaların daha geniş bir kitleye ulaşmasına yardımcı olur. Bir uygulamanın ne zaman öne çıktığını bilmek, ani popülerliğini açıklayacaktır. App Annie web sitesini kullanarak, Bricks kırıcının hangi ülkelerde hangi ülkelerde kullanıldığını görebilirsiniz.

Tugla Kırıcı Arayış Apk Club İndir 1.1.22

Bu, bir mobil cihazda oynamak için harika bir oyundur. Öğrenmesi kolay, basit bir oyun mekaniğine sahiptir. Bloklara vurmak istediğiniz açıya ulaşana kadar parmağınızı ekranda tutmanız yeterlidir. İstediğiniz açıyı bulduktan sonra parmağınızı bırakın. Bu topun zıplamasını sağlayacaktır. Bu, bir süre daha oynamaya devam etmek için harika bir oyun. Sadece oynarken yolunuzdan düşmediğinizden emin olun.

What's Modded Tuğla Kırıcı arayış

Tuğla Kırıcı arayış, oyuncular daha yüksek seviyeye ulaşmak için blokları parçalamalı ve vurmalıdır.

What's Latest New

Difficulty & Balance Fixed

Rate and Review by Google Play Store

4.3
498,167 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Tugla Kırıcı Arayış Apk İndir 1.1.22
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir