MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir 1.6.22023

MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir 1.6.22023

Latest Update on

Overview Information

Name LMR - Copyleft Music
Package com.lmr.lfm
Publisher Lyubomir Hristov
Category Hileli Uygulamalar
Version 1.6.2
Size 12M
Requires Android 4.1 and up
MOD Features MYT Müzik apk 'nin Zuzu Technologies tarafından yaratılmasının nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birkaç farklı hesabı yönetebilmelerini istemeleridir.
See details
Updated On
MYT Müzik  apk, bu yıl Google Play'de bulunan yeni uygulamalardan (yalnızca android) biridir. Android kullanıcılarının birden fazla e-posta hesabını yönetmesine ola...

MYT Müzik  apk, bu yıl Google Play’de bulunan yeni uygulamalardan (yalnızca android) biridir. Android kullanıcılarının birden fazla e-posta hesabını yönetmesine olanak tanır. MYT Müzik  apk en güncel sürümünü hemen indirin.

  1. MYT Müzik apk indir
  2. MYT Müzik Bedava Müzik Apk dayı İndir 1.6.2
  3. MYT Müzik Bedava Müzik Apk oyna İndir 1.6.2
  4. What's Modded LMR - Copyleft Music
  5. What's Latest New

MYT Müzik apk ‘nin Zuzu Technologies tarafından yaratılmasının nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birkaç farklı hesabı yönetebilmelerini istemeleridir.

Bu uygulama anlık bir android uygulaması değildir ve tüm işlevlerin çalışması için internet bağlantısı gerektirir.

Zuzu Apk’nin geliştirilmesinin nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birden fazla e-posta hesabını yönetebilmelerini istemeleriydi.

07

Zuzu Apk’nin somutlaştırma özelliği yoktur, ancak tipik android e-posta istemcisinin tüm özelliklerine sahip olan bir tak ve çalıştır uygulamasıdır.

Truck Simulator Apk İndir

Kullanıcılar Zuzu Software kataloğundan başka hesaplar da ekleyebilirler. Aslında MYT  Apk, önceden yüklenmiş olarak gelen şablonlar yardımıyla üç veya dört hesabı yönetebilir.

İçerik

MYT Müzik apk indir

MYT Müzik Apk’nin diğer uygulamaların çoğundan en büyük farkı, iki çalışma modu sunmasıdır: tak ve çalıştır ve oku/yaz.

Bunların ikisi de standart android e-posta istemcisinde bulacağınıza benzer. Ancak en büyük fark, bu yazılımla e-posta okuma ve yazma dışındaki görevleri de gerçekleştirebilmenizdir. Zuzu Apk ayrıca kullanıcıların Google Asistan’dan yararlanmasına ve kullanıcının mevcut ihtiyaçlarına göre alakalı bilgileri getirmesine olanak tanır.

MYT Müzik
MYT Müzik

MYT Müzik Apk, Gmail uygulamasınınkine çok benzer bir arayüze sahiptir. Bu, Gmail posta kutularınızı senkronize etme ve diğer tüm uygulamalarınızı da senkronize etme seçeneğini içerir.

MYT Müzik Bedava Müzik Apk dayı İndir 1.6.2

Ayarlar menüsü, kullanıcılara, kendi adlarına otomatik olarak e-posta gönderilip gönderilmeyeceği ve herhangi bir zamanda kaç e-posta alınabileceği ve gönderilebileceği dahil olmak üzere Zuzu Apk’nin birçok özelliğini özelleştirme olanağı sağlar. Apps Menüsünde mesajlaşma, sohbet, müzik, video, sosyal ağ, haberler, hava durumu ve diğer birçok özellik için bağlantılar bulunur. Free Music Player Apk

MYT Müzik Bedava Müzik Apk oyna İndir 1.6.2

Zuzu Apk, hem Android kullanıcılarından hem de hileli apk’yı iPhone’larda kullanmayı başaranlardan tam not aldı. Google, ürünü hatalı bir arayüzle piyasaya sürmesine rağmen, o zamandan beri bu durum düzeltildi.

Kullanıcıların şikayet ettiği en büyük sorun, e-posta yükleme hızının yavaş olmasıydı, ancak bu sorun artık giderildi. Dan the Man Apk uygulamasının yanı sıra, Google Uygulaması ile ilgili sorunların çoğu bu sürümde çözülemedi. Zuzu Apk, hareket halindeyken hala mükemmel bir tarama deneyimi sunuyor, ancak gerçek potansiyeli henüz fark edilmedi.

 

What's Modded LMR - Copyleft Music

MYT Müzik apk 'nin Zuzu Technologies tarafından yaratılmasının nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birkaç farklı hesabı yönetebilmelerini istemeleridir.

What's Latest New

Bug fixes and performance improvements.

Rate and Review by Google Play Store

4.6
308584 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir 1.6.22023
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir