İçerik

Drag’n’Boom

Dragonfire ile ilgili en iyi şeylerden biri Drag’n’Boom! Drag’ Marvel’in yarattığı en tehlikeli kötü adamlardan biridir.

  1. Drag’n’Boom
  2. Drag’n’Boom
  3. Drag’n’Boom
  4. Drag’n’Boom
  5. Drag’n’Boom

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Dr. Curtiman’dan Amerika Birleşik Devletleri’ni devralması için kötü Koleksiyoncu tarafından işe alınan yarı dev sürüngen ve yarı ateş püskürten canavardır.

Drag’n’Boom işi yeterince basit görünüyor, ancak karşılaştığı en büyük sorun, garip ve tehlikeli deneyler yaparken Hydra kafasını bir insan vücuduna bağlı tutmaktır.

Drag’n’Boom

Onu durdurabilecek tek kişi, Amerika Birleşik Devletleri’ni bu tehditten umutsuzca kurtarmaya çalışan güzel ve süper zeki Jessica Knowles’ı oynayan aktris Amber Heard.Drag’n

Film, Jessica adında yeni bir genç kızla tanıştığımız Colorado’da başlıyor.

O ve babası, Jessica’nın evcil kurbağası Pipsqueak için deli olan Ben Dover’ın sahip olduğu bir karavan evinde tatil yapıyorlar. Aile kapıya vardığında, amfibik tavuğun kaçtığını ve karavan evinin çatısına tünemeye başladığını görürler.

Drag’n’Boom

Şu anda bir uzay görevinde olan Jessica, babası ve ateş püskürten bir yusufçuk olan assium,Drag’n’Boom

Drag’n’Boomgökten iki helikopter düşerek başlarının üzerinde uçtuğunda, şimdiye kadarki en büyük tehditle yüzleşmek üzeredir.

Ejderhalar uçar ve yere çarpar ve anında içlerinden biri Jessica’ya bir tükürük topu atar ve onu dondurur.

Drag’n’Boom

Muhteşem Örümcek Adam serisini oluşturan pek çok şey var, ancak hepsinden önemlisi şüphesiz sizi aksiyonun içine çeken, saf, eğlenceli eski okulun keyfini çıkarmanızı sağlayan mükemmel, hiç bitmeyen arcade oyunu. atari hissi.

Oynamak istediğiniz karakteri kendiniz (isterseniz) veya alternatif bir kahraman olarak seçerek başlayın.

Oyundaki birincil hedefleriniz, Örümcek Adam mirasını temsil eden beş eserin tamamını toplamak ve belirli bir süre içerisinde tüm seviyeleri temizlemektir.

Bu klasik hedeflere ek olarak, rakiplerinizin üzerine bombalar atarak ve özel bir güç kullanarak havada uçarak da puan toplamanız gerekiyor.

Drag’n’Boom

Death Park apk sürüm indir

Ekranın sol tarafı oyunu kontrol ederken, sağ taraf ise nişan alma, ateş etme ve kaydırma butonları. Sol tetiği basılı tutmak, kamera açınızı değiştirmenize izin verirken, tekrar dokunduğunuzda hedefinize kilitlenir. Sol baş parmağınızı ve işaret parmağınızı kullanarak kamerayı istediğiniz yöne hareket ettireceksiniz ve tetiklere dokunmak uçmanıza, düşüşünüzü yavaşlatmanıza ve avınızı hücum etmenize izin verecek.

Drag'n'Boom
Drag’n’Boom

Oyunu hem dikey hem de yatay görünümde oynamak mümkündür ve portre görünümü için kontroller, oyunun geleneksel versiyonunda yatay görünüm için olduğu gibi çalışır. Ancak, oyunu portre modunda oynamak istiyorsanız, kontrolleri hafifçe sağa çevirmeniz yeterlidir – kamera şimdi ekranın sağ tarafında dönecektir. Bir kombo yapmak için her iki tetiği aynı anda basılı tutun ve bir silahtan diğerine geçmek için sol ve sağ oklara basmanız yeterlidir.

FRAG Pro Shooter Apk Hileli Sürüm

Genel olarak, bu gerçekten eğlenceli bir oyundur, tüm aile birlikte eğlenebilir. Onu diğer oyunlardan ayıran şey ilginç öncülüdür Drag’n’Boom  Darkhold adlı gizli bir organizasyon dünyayı kontrol etmek istiyor, ancak bunun yerine Marvel kahramanlarının çoğunu yok eden bir virüsü salmayı seçiyor. Hatta kendi karakterinizi yaratabilir ve kafa kafaya yarışmalarda diğerlerine meydan okuyabilirsiniz. Ekranın sol tarafı oyunu kontrol ederken, sağ tarafa dokunmak size uçma yeteneği verir ve alt kısım kendinizi havaya sokmak ve düşmanlara ateş etmek için kullanılır. Seviyeler kazandıkça, farklı silahlar seçebileceksiniz ve oyun, korkunç Doktor Doom ile yüzleşmek zorunda kalana kadar, giderek daha zor kombinasyonlar içeren, giderek daha zorlaşıyor!

 

 

Array
Share Drag’n’Boom hileli apk indir 1.2.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir