Zooba Hit-kart oyunu Cards Against Humanity’nin yapımcıları, aynı derecede popüler olan Battle Royal adlı Disney Channel Orijinal Filminin orijinal konseptini yaratan tanınmış sanatçıyla birlikte çalıştı.

  1. Zooba Apk İndir 3.6.0
  2. Zooba Apk oyna İndir 3.6.0
  3. Zooba Apk dayı İndir 3.6.0

Battle Royal, Dünya’yı kötü Doktor Drakken’den (Kurt Russell) ve onun Skaav ordusundan (Skaav’ların korkunç derecede korkunç versiyonları) kurtarmak için savaşmanızı içeren, filme dayanan yüksek hızlı, aksiyon dolu bir oyundur.Zooba

İçerik

Zooba Apk İndir 3.6.0

Hem Battle Royale serisinin hem de orijinal filmin hayranı olarak, yeni sürümü bazı ekstra geliştirmelerle birlikte oynama konusunda endişeliydim.Zooba

Yaptığıma sevindim, çünkü Battle Royal, gerçekten “düz” olarak adlandırılamayacak bir formatta harika bir eğlence ve strateji karışımı sunuyor.

Death Park apk sürüm indir

Oyunun temel kuralları yeterince basit. Elli karttan birkaçını seçerek ve normal bir Cards Against Humanity oyununda yaptığınız gibi aynı şekilde dizerek başlarsınız, sonra kartlardan birine adınızı koyar ve desteden bir kart çekersiniz.Zooba

Zooba Apk oyna İndir 3.6.0

Kartı çektikten sonra, raundu kazanmak için Doktor ve Skaav ordusu tarafından kurulan çeşitli engeller ve senaryolar arasında savaşmalı ve bir sonraki tura geçmelisiniz.

Zooba
Zooba

Desteye eklenen birçok yeni kart var ve her biri oyunun farklı bir yönünü oyuna getiriyor. Örneğin, oyun tahtasının yalnızca belirli alanlarıyla ilgilenen veya kart çektikleri oyunculara belirli bonuslar veren özel kartlar vardır. Ayrıca, oyun tahtasında geçici güç elde etmek veya oyunun sonucunu etkilemek için kullanabileceğiniz nesnelerle ilgilenen özel odalar vardır. Bu kartları kullanarak yapabileceğiniz kombinasyonlar şaşırtıcı!

Zooba Apk dayı İndir 3.6.0

Oyunun en iyi kısımlarından biri, rakiplerinizin kendilerine sunulan benzersiz durumlara karşı kararlarını ve tepkilerini vermek için mücadele etmelerini izlemek. Bu, güvertelerle birlikte gelen güzel resimli talimat kitapçığı ile daha da geliştirilmiştir. Kitap, hızlı ve verimli bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak hızlı bir başvuru kılavuzu sağlar ve her zaman ne yaptığınızı basit, anlaşılması kolay bir dilde açıklar. Ayrıca oyun sırasında çektiğiniz farklı kartların farklı yönlerini ve ne yaptıklarını öğrenmenize yardımcı olur. Ve takılırsanız, metin sayfalarında sizi doğru yöne yönlendirecek çok sayıda ipucu vardır.

PUBG MOBILE HİLELİ GÜNCEL 2021**

The design of the actual game board is another thing that makes : Battle Royale stand out. Not only does it have an attractive look, but it has a lot of twisty bits and turns that really add to the excitement of trying to win the game. Players are hurrying to figure out where the hidden switches and buttons are, trying to beat their opponents to them and getting the points they need to win the game. And, best of all, the design is engaging and fun! Nothing gets people more into the game than the fast paced action and exciting mechanics of a game that feels like it’s moving at the same pace as you!

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir