PUBG apk indir.Players Unknown’s Battlegrounds (veya: Battlegrounds), Bluehole Inc’in bir bölümü olan PUBG Corporation tarafından piyasaya sürülen ve geliştirilen son derece popüler bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Oyun, diğer çok oyunculu çevrimiçi oyunlar için geliştirilen önceki modlardan esinlenmiştir.

  1. PUBG apk indir 0.9.16.125
  2. PUBG apk oyna indir
  3. PUBG apk dayı indir

EverQuest için Battle Royale modu ve daha sonra playerunknown’ın bir başka devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olan PlayerUnknown’s Versus Mode’u başarılı bir şekilde piyasaya sürmesinin ardından tek oyunculu bir oyuna genişledi. Kısacası PUBG, öncekilerin ürettiği aynı türden epik içeriği yaratmaya çalışan, ancak daha destansı, çok oyunculu bir deneyim sağlamaya çok daha fazla odaklanan bir oyundur.

İçerik

PUBG apk indir 0.9.16.125

Player Unknown’ın savaş alanlarında uzun saatler geçirmiş ve YouTube’da saatlerce izlemiş biri olarak, PBG’nin piyasadaki en çekici çevrimiçi oyunlardan biri olduğunu tereddüt etmeden söyleyebilirim. PBG içeriğinin derinliği ve genişliği, basit bire bir düellolarda bayrak direklerini ele geçirme konseptinden, yakalama noktalarının giderek zorlaştığı ve sonunda imkansız hale geldiği dinamik bir dünya haritasına kadar gerçekten şaşırtıcı.

PBG, her oyuncunun temelde savaşma, uçma veya iletişim kurma yeteneklerinin bir göstergesi olan gömleğinin rengine göre bir savaşa çekileceği inanılmaz derecede heyecan verici bir tek gölgeli sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde PUBG, herkesin oyun içinde neler olup bittiğini bildiği bir oyundur ve bu da onu herkesin adil oynadığı birkaç MMORPG’den biri yapar.

PUBG
PUBG

PUBG apk oyna indir

Squad Alpha Action Shooting Mod Apk

Diğer çok oyunculu çevrimiçi oyunların çoğundan farklı olarak, PBG öncelikle bir “bayrağı ele geçirme” veya “kaleyi savunma” oyunu değildir. PBG’nin amacı, stratejik planlama ve birliklerinizin kapsamlı bir şekilde konuşlandırılması yoluyla oyunu kazanmaktır. Oyuncuların birer avuç askerle birbirleriyle savaşmaya zorlandığı diğer oyunlardan farklı olarak PBG, ezici sayılar kullanarak düşmanla savaşabileceğiniz ve yenmeniz gereken bir oyundur. Ancak, hedefleri kazanmanın mutlaka oyunun bittiği anlamına gelmediği diğer oyunlardan farklı olarak PBG, son hedefin gitmek için en iyi yol olduğu bir oyundur. Bu şekilde PBG, sürekli olarak tamamlamanız gereken yeni hedefler ve fethetmeniz gereken yeni seviyelerle karşı karşıya kaldığınız bir oyundur. Bu kesintisiz yeni içerik akışı nedeniyle, PUBG sürekli gelişen bir oyundur,

PUBG apk dayı indir

ZOMBIE HUNTER apk indir

PUBG’nin en havalı yönlerinden biri oyun içi pazar yeridir. Pazar yeri aslında iki farklı pazardır: Oyuncuların çeşitli ürünleri alıp satabilecekleri çevrimiçi bir pazaryeri gibi olan Pazar; ve esasen geleneksel bir savaş alanının PBG versiyonu olan Battle Arena.

Marketplace’te satın alabileceğiniz ürünler, gerçek bir pazaryerinde bulacağınız ürünlere benzer – yiyecek, silah ve araçlar dahil. Ve Savaş Arenası, gerçek hayattaki bir savaş alanında bulacağınız diğer tüm savaş alanları gibidir.

PUBG, oyuncularına verdiği eğitimlerle de ünlüdür.

PBG size sadece nasıl oynayacağınız ve oyundan en iyi şekilde yararlanabileceğiniz konusunda eğitimler vermekle kalmaz, aynı zamanda PBG’de nasıl hayatta kalacağınıza dair eğitimler de verir. PUBG’nin bu öğretici yönü, onu diğer oyunlardan ayıran şeydir. Diğer oyunlarda, temel olarak size ne yapacağınız, neye bakacağınız, neye ateş edeceğiniz vb. öğretilir. Ancak PBG ile hayatta kalmanız tamamen size kalmış.

Genel olarak, PUBG oynamak için çok derin ve ilgi çekici bir oyundur. Oyunculara oyunu nasıl oynayacaklarını ve hayatta kalabileceklerini iyi bir şekilde anlamalarını sağlayan çok güzel bir eğitim sistemine sahiptir. Ayrıca birçok farklı seçeneğe ve tekrar etme faktörlerine sahiptir. Son olarak, onu her gün oynayan milyonlarca insan var, bu yüzden popülerlik söz konusu olduğunda onu yenebilecek hiçbir şey yok.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir