Cyberika Action, PSP ve diğer platformlar için bir şeyler indirilen oyun oldu. Boyut atılan adımlarda ve mini oyunlarda yolunuzu geliştirebilmeniz için temel bir atış oyunudur. Action, Shigeiware’de oyun tasarımcısı olan Hideki Ito’nun zihninden geliyor. Mermi atışının temel amacını alacak bir keyifle bir aksiyon oyununa sahip olmak.

  1. Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360
  2. Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360
  3. Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360

İçerik

Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360

Mermi puanlarını ve mermi zamanı oyunlarını seviyorsanız, o zaman bu oyun tam size göre. Action’da her birinin üstesinden gelinmesi gereken kendi engelleri olan birçok aşama vardır. Ayrıca Kule Savunma tarzı oyun gibi harika sapmalar olan birçok mini oyun var. Cyberka Action’daki bazı sahneler oldukça gerçekçi görünüyor, bu da oyuncunun sadece bir bilgisayar simülasyonunda oynuyormuş gibi hissetmesine yardımcı oluyor.

Oyun, size karakteri nasıl kontrol edeceğinize dair ipuçları ve ipuçları veren birkaç giriş ekranıyla başlar. Daha sonra karakterinizin kontrolünü elinize alıyor ve görevinize başlıyorsunuz. Görevin, üssünü  yaratıklarının dalgalarına karşı savunmak. Ana oyun, ekranın altından çıkan yaratıklara ateş ederek binayı saldırılara karşı savunmaktan ibarettir. Ekranda mermi kalmadığında, savaşa devam etmek için seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir.

World Truck Driving Simulator Apk

Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360

Düşmanları ‘öldürmek’ için ateş ettiğiniz diğer oyunların aksine, Action’da silahınızı ne kadar iyi kullandığınıza dayalı bir puan sistemi vardır. Puanınız ne kadar yüksek olursa, oyunu kazanma şansınız o kadar artar. Seviyeler arasında ilerledikçe zorluk seviyesi artar. Oyunda ilerledikçe kendinizi daha yetenekli bulacaksınız. Bazı zorluklar diğerlerinden daha fazla yaratıcılık gerektirir, bu da onları aşmaya çalışmakla ilgilenmenizi sağlar. Cyberika Action’da bir makineli tüfek veya ok ve yay kullanmanızı gerektiren başka zorluklar da var.

Cyberika
Cyberika

Cyberika Action Apk RPG 2022 1.1.5-rc360

Cyberika Action, birkaç fare tıklamasıyla oyunun farklı ekranları arasında hızlı bir şekilde hareket etmenizi sağlayan hoş bir arayüze sahiptir. Ayrıca, gerekirse size yardım sağlar. Müzik sevindirici ve motive edici. MP3 çalarınızda da dinleyebilirsiniz, böylece oyunda savaşırken dinleyebilirsiniz. Ayrıca her hata yaptığınızda mesajlarla uyarılırsınız.

Clash of Clans Apk Hileli 2021

Cyberika Action, oynaması heyecan verici bir oyundur. Grafikler renkli ve gerçeğe yakın. Kullanıcı arayüzü, bu oyunu kullanmayı öğrenmeyi ve anlamayı kolaylaştırır. Oyun ipuçları bile faydalı ve takip etmesi kolay. Bir meydan okumadan yorulursanız, onu yeniden başlatabilir ve performansınızdan memnun kalana kadar başka bir tane deneyebilirsiniz.

 

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir