Sniper 3D Apk İndir 3.38.7 uzun mesafeli atış tutkunuz yoğunsa, Sniper 3D kesinlikle sizin için. Sniper 3D Apk İndir 3.38.7 yüzlerce çeşitli oyun seçeneği, toplanacak tonlarca silah ve inanılmaz bir oyun modu yelpazesiyle, saatlerce kötü adamları patlatacağınızdan emin olabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan Sniper 3D incelemesine geçelim. Galaksideki en kötü keskin nişancı ile tanışın

  1. Sniper 3D Apk İndir
  2. Sniper 3D Apk oyna İndir
  3. Sniper 3D Apk dayı İndir

İçerik

Sniper 3D Apk İndir

Boba Fett, Galaktik Cumhuriyet’ten kaçakların peşinde galaksiyi dolaşan bir ödül avcısıdır. Ona yüksek eğitimli bir ödül avcısı görünümü veren bir çift eşofman giyiyor. Bir blaster tüfeği olmasına rağmen, ayak bastığı herhangi bir gezegende hem pislikleri hem de araç hedeflerini nişan almak için kullandığı güvenilir keskin nişancı tüfeğini kullanmayı tercih ediyor. Ayrıca, gösterişli dış görünüşüne rağmen Boba Fett’in emrinde gerçekten çok sayıda yedek silah olduğunu göreceksiniz, bu da onun atış hünerini gerçekten güçlendiriyor.

Sniper 3D Apk
Sniper 3D Apk

Injustice 2 apk indir

İnternette hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok atış oyunu var, ancak hiçbiri Boba Fett: Sniper Attack’ın eğlenceli ve zorlu oyunuyla karşılaştırılamaz. Bu oyunda oyuncular, güçlü silahlar ve araçlar kullanarak harita üzerinde belirli bir noktadan bir hedefi yakalama görevini üstleniyorlar. İlk aşama, kullanabileceğiniz çeşitli keskin nişancılık tekniklerini, her bir silahın kontrollerini, nişan retikülünü, geri tepme süresini, nişan alma hızını vb. öğreneceğiniz eğitim seviyesidir. Tüm bunları iyice kavradıktan sonra , ikinci seviyeye geçebilir ve geminizi yükseltmek için para kazanmaya başlayabilir ve tüm silahlarınız için yükseltme satın alabilirsiniz.

Sniper 3D Apk oyna İndir

Kontrollere alıştıktan sonra, keskin nişancı veya tank görevi olmak üzere iki görevden birini üstlenebilirsiniz. Bu görevleri tamamlamak için farklı beceri setleri gerekir, ancak bunlarda yeterince ustalaşırsanız, rakibinize hiç yaklaşmadan kolayca birkaç öldürme gerçekleştirebilirsiniz. Keskin nişancı görevinde, keskin nişancı hedeflerinize yeniden yüklemek için uygun sürenin verilmesini sağlamaktan, bir helikopter veya muhafız üssünü havaya uçurmak gibi bir hedef için belirli noktaları ele geçirmeye kadar birçok farklı görev hedefi vardır. Ayrıca keskin nişancınızın arka sokakta hedefe varmadan ve onu orada kurmadan önce tam olarak ne kadar hasar verebileceğini de öğrenebilirsiniz. Sniper 3D Apk İndir 3.38.7

Epic Seven apk indir

Tank görevleri, keskin nişancı 3D suikastçı mücadelelerine benzer, çünkü rakiplerinizi öldürmek için çok sayıda nişan alma ve isabetli atışlar gerektirir. Bununla birlikte, kullanabileceğiniz yalnızca iki silahınız var, bir makineli tüfek veya bir keskin nişancı tüfeği ve yol boyunca çok sayıda ateş gerektiren birkaç hedef var, bu yüzden alanı mermilerle kapladığınızdan emin olun. Tank görevleri, tamamlanması en kolay keskin nişancı oyunlarıdır, çünkü hedeflerin gerçekleştirilmesi oldukça kolaydır. Amaç, ya mümkün olduğu kadar çok tankı yok etmek ya da müttefikleriniz aynı şeyi yaparken hedefi elinizden geldiğince korumaktır. Bazı tanklar, makineli nişancınızdan veya keskin nişancı ekip üyenizden yalnızca birkaç atışla yok edilebilir, bu da bu oyunları biraz daha zorlaştırır.Midsomer Murders Mysteries Apk

Sniper 3D Apk dayı İndir

Ana oyunun kendisi için oyuncunun sınırlı sayıda seçeneği vardır, ancak oyun kurulduktan sonra her silah farklı şekilde hissedilir ve oynanır.

Keskin nişancının silahı, her atıştan sonra yeniden doldurulması gereken tam otomatik bir silahtır, ancak makineli tüfek, yeniden doldurmadan arka arkaya üç kez ateş etmesine izin veren hızlı yeniden doldurma özelliğine sahiptir. muhteşem bir oyun keyfi sizlerle beraber. Oynayacağınız her oyun ayrı bir sürükleyici ve farklı haritalar içermektedir.

Her haritada farklı görevler ile karşılaşacaksınız. Son olarak, tüfek, hedefinize çok uzak bir mesafeden net bir atış yapmanızı sağlayan etkili bir dürbüne sahiptir. Bu üç silahtan birini dikkatli bir şekilde yerleştirilmiş birkaç atlama tekniğiyle birlikte kullanmak, herhangi bir oyuncunun oyunu birkaç dakika içinde kazanmasına yardımcı olabilir.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir