World War Heroes, dünyanın en çok indirilen iPhone Uygulamalarından biridir. Apple, şu anda çok fazla ilgi gören çok sayıda taklit uygulama olmasına rağmen, uygulamalarında en çok indirilen iPhone Uygulaması olma unvanını korudu. Yine de, World War Heros uygulaması yüksek talep nedeniyle ucuz bir indirme değildir. Aslında, iPhone’un en popüler oyunlarından biri ve insanlar bundan zevk almak için güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorlar.

  1. World War Heroes Apk İndir
  2. World War Heroes dayır Apk İndir
  3. World War Heroes Hileli Apk İndir

İçerik

World War Heroes Apk İndir

Bluestacks uygulaması yardımıyla World War Heroe iPhone uygulamasını kolayca indirebilirsiniz. Oyunu indirmek için cihazınızı bilgisayara bağlamanız ve Bluestacks uygulamasını çalıştırmanız yeterlidir. 

World War Heroes uygulamasını indirmek için ekrandaki talimatları izlemeniz yeterli. Uygulamayı yüklemek için ” Bluestacks İndir ” sayfasının üst kısmındaki küçük düğmeyi tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı yükledikten sonra sorunsuz bir şekilde heyecan dolu oyunun keyfini çıkarabileceksiniz.

Motion Ninja apk download

World War Heroes, muhteşem 3D grafikler ve yoğun silah atışları ile aksiyon dolu bir atış oyunudur. Aksiyon, inşa edebileceğiniz ve kendinizi silahlandırabileceğiniz doğru silahı seçtiğinizde başlar. Oyun modu, Öykü modu ve Sonsuz mod olmak üzere iki modda oynanabilir. Hikaye modunda, üç dünya savaşı kahramanından herhangi biri olarak oynayabilir ve seviyeyi kazanmak için farklı stratejiler kullanabilirsiniz.

World War Heroes
World War Heroes

World War Heroes dayır Apk İndir

Oyuncu oyunda ilerledikçe, silahları ve zırhları için çeşitli yükseltmeler satın almak için kullanılabilecek krediler de kazanabilecekler. Bu yükseltmeler, oyuncunun daha güçlü silahlar çekmesine, daha fazla sağlık deneyimi yaşamasına, daha hızlı hareket etmesine ve çok daha fazlasına yardımcı olur. Ayrıca kendi birimlerini satın alabilmek için World War Heroes Points (WHP) almayı tercih eden birçok oyuncu var. Dünya Savaşı Kahramanları Puanları daha sonra kahraman için yükseltme satın almak ve gelecekte katkınız için ödüller almak için kullanılabilir.

World War Heroes Hileli Apk İndir

Bu oyunun en iyi özelliklerinden biri, ruh halinize veya ihtiyaçlarınıza göre üç karakter arasında geçiş yapabilmenizdir. Bu karakterlerin her biri birbirinden tamamen farklı görünse de aynı işi yapıyorlar. Örneğin, bir mühendis olarak oynadığınızda ve üssü tamir etmeniz gerektiğinde, yapmanız gereken tek şey Tamir yeteneğini kullanmaktır ve üssü onarmak için siperlere gönderileceksiniz. Açıkça görebileceğiniz gibi, Dünya Savaşı Kahramanları özelliği, savaşın heyecanını içten dışa yaşamanızı sağlar.

Octopus Games apk indir

Hızlı para kazanmakla ilgileniyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu World War Heroes satın alıp Wii’nize yüklemektir. Sadece ölmeden önce rakipleri ve hedefi öldürebilecek iyi bir silahınız olduğundan emin olun. Ayrıca harekete geçene kadar bekleyecek sabrınız olmalı ve yeni silahlar satın alabilecek durumda olmalısınız.

 Tüm bu ipuçlarını öğrendikten sonra, kesinlikle oyundan her zamankinden daha fazla keyif alacaksınız.

Array
Share World War Heroes Apk İndir 1.29.3
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir