Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8

Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8

Latest Update on

Overview Information

Name DEAD TRIGGER 2 Zombie Games 3D
Package com.madfingergames.deadtrigger2
Publisher Madfinger Games
Category Action
Version 1.8.8
Size 44M
Requires Android 5.0 and up
MOD Features sınırsız para
Updated On
Dead  Trigger'ın başarısının ardından devam oyunu Dead Trigger 2 artık Android ve Facebook'ta mevcut. Bu birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu, zombilerle tek oyunculu bir...

Dead  Trigger‘ın başarısının ardından devam oyunu Dead Trigger 2 artık Android ve Facebook’ta mevcut. Bu birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu, zombilerle tek oyunculu bir deneyimdir.Madfinger Games tarafından geliştirilmiş ve 23 Ekim 2013’te piyasaya sürülmüştür. Facebook’un yanı sıra bu video oyunu iOS cihazlar için de mevcuttur. Zombi temalı bir nişancı oyunu oynamakla ilgileniyorsanız, Dead trigger 2 sizin için harika bir seçim.

  1. Dead Trigger 2 Apk İndir
  2. Dead Trigger 2 Apk İndir
  3. Dead Trigger 2 Apk İndir
  4. What's Latest New

İçerik

Dead Trigger 2 Apk İndir

Dead Trigger 2, Unity oyun motoruna dayanan birinci şahıs nişancı oyunudur. iOS ve Android cihazlarda kullanılabilir. Çok sayıda yükseltme ve yeni zombiler var. Hikayeye dayalı görevler onu çok bağımlılık yapan bir oyun haline getiriyor.

Ayrıca zombileri öldürebilir ve yeni silahların kilidini açabilirsiniz.Sniper 3D Apk İndir Oyunun birden fazla yeri var. Grafikler mükemmel. Birinci şahıs nişancı oyununun keyfini çıkarmanın, DeadTrigger 2’ye sahip olmaktan daha iyi bir yolu yoktur.

Dead Trigger , ödüllü oyunun devamı niteliğindedir. Zombilere sahip birinci şahıs nişancı oyunudur. Çok sayıda yeni silah ve ortam var. Oynanış ilk oyuna benzer.

Hızlı oyun görevleri ve çok oyunculu modlar var. Oyun Android ve iOS’ta mevcuttur. Devam oyunundaki en büyük iyileştirmelerden biri, bir silah seçme yeteneğidir. Oyun basit ve zevkli.

Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8
Dead Trigger 2 Apk İndir 1.8.8

Tüm kusurlarına rağmen, Dead Trigger’ın devamı bazı etkileyici iyileştirmelere sahip. Grafikleri mükemmel olmasa da yine de çok eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun hala aynı, ancak oyunun daha fazla özelliği var. Kişisel saklanma yeri, oyuncuların kendi ortamlarını kişiselleştirmelerine olanak tanırken, Küresel Direniş 60’tan fazla görev içerir. Bu oyunda ayrıca AREA-51 silahı, Ölüm Arenası ve Araf arenası bulunur.

ZOMBIE HUNTER apk download

Dead Trigger 2 Apk İndir

İlk oyunun aksine, Dead Trigger 2’nin silahları hareket etmekte serbesttir.

Zombiler hedeflerindeyken otomatik olarak ateş ederler. Ancak oyun aynı zamanda gerçek şehirleri de tanıtıyor. Ek olarak, oyunun iki oyun modu vardır: ilki serbest hareket atıcı, ikincisi ise yakın dövüş simülatörü. Üçüncüsü, çok oyunculu bir moddur. Bu mod birincisine çok benzer. Oyunun amacı mümkün olduğu kadar çok zombi öldürmektir.

Dead Trigger 2 Apk İndir

Dead Trigger’ın ilk versiyonu Ocak 2013’te piyasaya sürüldü, ancak devamı Ekim 2013’te piyasaya sürüldü. Dead Trigger 2’de oyuncular metal borular kullanarak zombileri hedefliyor. Onları kafalarından vurarak öldürebilirsin ama bu ilkinden biraz farklı. İlki aynı amaca sahipken, ikincisi daha fazla seçeneğe sahiptir. Zombilere nişan almanın yanı sıra mermi de ateşleyebilirler.

What's Latest New

Great news! We have just released a new update 1.8.8. Don’t forget to let us know what you think about the update. Your MADFINGER team

Rate and Review by Google Play Store

4.3
3179722 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir