Helix Jump APK İndir v3.9.5

Helix Jump APK İndir v3.9.5

Latest Update on

Overview Information

Name Helix Jump
Package com.h8games.helixjump
Publisher Voodoo
Category Aksiyon
Version 3.9.5
Size 99
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Helix Jump Son Dönemin En iyi Oyunudur.
Updated On
Helix Jump APK , Android cihazlar için en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyuncular, topu altlarına göndermek için seviyelere ayrılmış orta çubuğu döndürmelidir. Puanınız...

Helix Jump APK , Android cihazlar için en eğlenceli oyunlardan biridir. Oyuncular, topu altlarına göndermek için seviyelere ayrılmış orta çubuğu döndürmelidir. Puanınızı ne kadar yüksek alabilirseniz, o kadar çok puan kazanırsınız ve puanınız ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur. İlerledikçe, oyunu oynamayı kolaylaştıracak çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz.

  1. Helix Jump APK v3.9.5 İndir
  2. Helix Jump APK v3.9.5 İndir
  3. Helix Jump APK v3.9.5 İndir
  4. Helix Jump APK v3.9.5 İndir
  5. What's Modded Helix Jump
  6. What's Latest New

Helix ücretsiz bir oyundur, yani hemen indirebilir ve en kısa sürede oynamaya başlayabilirsiniz.

Helix Jump, oyunun anlaşılmasını ve oynanmasını kolaylaştıran basit grafiklere ve parlak renklere sahiptir. Arayüz basit ve sezgiseldir. Altının kilidini açtığınızda küreler şekil değiştirir ve aynı anda birkaç kattan daha hızlı düşerler.

Bir zemine çarptıklarında parçalara ayrılırlar. Oyunun sesi basittir ve zıplayan top sizi eğlendirecek. Bu, oynaması eğlenceli ve kanınızı pompalayacak basit bir oyundur.

İçerik

Helix Jump APK v3.9.5 İndir

Oyuncular değerli elmasları toplayarak toplayabilecekler. Bu size çok puan kazandıracaktır. Ayrıca bu oyunu saatlerce oynayabilir ve enerjiniz tükenmez.

Helix Jump çok bağımlılık yapan bir oyundur ve sekiz yaş ve üstü oyuncular için önerilir. Bu yüzden Helix-Jump APK’sini indirin ve keyfini çıkarmaya başlayın! Kesinlikle bağımlılık yapacak! Oyunu kendiniz denemek istiyorsanız hemen indirin. Hoş bir şekilde şaşıracaksınız! Onu seveceksin!

Helix Jump APK
Helix Jump APK

Helix Jump’ı indirmek ücretsizdir ve Android ve ioS cihazlarda oynanabilir. Oynaması ücretsizdir, ancak reklamların can sıkıcı olabileceğini göreceksiniz.

Premium bir deneyim arıyorsanız, madeni para satın almanız gerekecek. Bu ücretli bir oyundur ve muhtemelen bir sonraki seviyeye geçmek için para harcamak isteyeceksiniz. Voodoo’nun yeni ürünü Helix Bound’u da satın alabilirsiniz. Size hiçbir maliyeti olmayacak eğlenceli bir atari oyunu arıyorsanız Helix Jump’ı seveceksiniz.Truck Simulator

Helix Jump APK v3.9.5 İndir

Helix Jump APK, Android için başka bir harika oyundur. Zaman geçirmek için harika bir yoldur. Her yaştan insan için eğlenceli, bağımlılık yapan bir oyun.

Helix Jump oynarken telefonunuzu her zaman yakınınızda tutmayı unutmayın.

Bağımlılık yapan basit bir oyun. Oynamak için sonsuz miktarda zaman arıyorsanız, bir göz atmaya değer!

Helix Jump, her yaş için harika bir oyundur. Bu eğlenceli parkour oyunu, oyuncuların bir topu parmaklarıyla kontrol etmesini ve spiral bir labirentte gezinmesini gerektirir. Top ancak labirentin kenarına çarptığında durabilir. Amaç diğer tarafa inmek. Top ekranın altına dokunursa, başarısız olarak değerlendirilirsiniz. Bir sonraki seviye bir öncekinden daha zor olacak!

Helix Jump APK v3.9.5 İndir

Google Play Store’da bulunmayan uygulamaları yüklemenin bir yolunu arıyorsanız, Helix Jump APK’yı internetten indirebilirsiniz. Oyunun apk paketi yaklaşık 90MB’dir ve düzenli olarak güncellenmektedir. Helix, sizi saatlerce eğlendirecek harika bir oyundur.

Çok fazla odaklanma gerektirmez, ancak daha yüksek seviyelere ulaşmak için iyi bir oyuncu olmanız gerekir.

Helix Jump APK, çok fazla konsantrasyon gerektiren eğlenceli bir oyundur. Bu bir arcade oyunu, yani bir topu parmaklarınızla kontrol etmeniz gerekecek. Labirent benzeri bir boşluktan atlamanız ve engellerden kaçınmanız gerekecek. Topunuzun boyutuna bağlı olarak, toplayabildiğiniz kadar çok para toplayabilirsiniz.

Topu bir labirentin etrafında hareket ettirmenizi gerektiren farklı modlar da vardır.Pubg New State Apk

Helix Jump APK v3.9.5 İndir

Helix Jump’da oyun, topun hareketini kontrol etmek için bir dokunmatik ekran kullanır. Ekrana dokunduğunuzda, sarmal yapısını kontrol etmek için parmağınızı hareket ettiriyorsunuz. Farklı topların ve eşyaların kilidini açmak için para toplamanız gerekiyor. Aynı anda üç platform almak için sıraya girebilirsiniz. Oyunu indirmek ücretsizdir, ancak her turda reklam izlemeniz gerekecektir. Android’de ücretsiz bir oyun arıyorsanız, Helix harika bir seçimdir.

What's Modded Helix Jump

Unlimited Money, Skins Unlocked

What's Latest New

Güzel bir intihar oyunu 🙂

Rate and Review by Google Play Store

4.0
4,253,179 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir