Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Post on

Overview Information

Name Marvel Şampiyonlar Turnuvası
Package com.kabam.marvelbattle
Publisher Kabam Games, Inc.
Category Aksiyon
Version 33.1.1
Requires Android 6.0 and up
MOD Features Marvel Şampiyonlar için müthiş apk
Updated On
Yenilmezler'den X-Men'e, Marvel Şampiyonlarını Topla ve Muhteşem Takımını Yarat!

Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Kabam tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir dövüş video oyunudur. 10 Aralık 2014’te piyasaya sürüldü ve Marvel Şampiyonlar’den karakterler içeriyor. Kendi dövüş oyunu da olan Contest of Champions çizgi roman serisine dayanmaktadır. Oyun, bir dizi farklı karakteri kontrol etmenize ve bir dizi rekabetçi turnuvada rekabet etmenize olanak tanır. Hem sıradan oyuncular hem de deneyimli oyuncular için eğlenceli olacak şekilde tasarlanmıştır.

  1. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
  2. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
  3. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
  4. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

İçerik

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Marvel Şampiyonlar Turnuvası‘ta hile yapmanın birçok yolu vardır. En yaygın olanı oyundaki hatalardan yararlanmaktır. Bu hatalar genellikle geçicidir ve genellikle geliştiriciler onları keşfettiğinde düzeltilir. Bu yöntem, oyuncuların hile yapmasına izin verir, ancak normal koşullarda önerilmez. Bu tür bir hilenin en iyi yanı, aynı anda birden fazla eylemi gerçekleştirebilecek olmanızdır. Bu, hiçbir zaman tam bir şampiyon takımına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. GAİN TV Apk İndir 2022

Marvel Şampiyonlar Turnuvası’nda oyuncular bir dizi farklı oyun moduna katılabilirler. Hikaye modunda oyuncular, oyunda ilerledikçe güçlenen AI kontrollü düşmanlarla savaşmalıdır. İnsan rakiplere karşı rekabet edebileceğiniz bir düello modu da var. Bu oyundaki grafikler nefes kesici. Karakterleri savaş alanında hareket ederken görebilirsiniz. Zorlu bir oyun olsa da, grafikler etkileyici ve çok çeşitli yeteneklerden yararlanabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Oyun, onu mobil cihazlarda mevcut olan en eğlenceli dövüş oyunlarından biri haline getirebilecek bir dizi özelliğe sahiptir. Karakter listesi rekabetçi ve turnuvada en yüksek puanları almak için rakiplerinizle savaşmaktan keyif alacaksınız. Ayrıca birden fazla Ustalık ağacı var ve oyunda karakterlerinizi seviye atlayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz ve oyunun oyun için resmi bir Facebook sayfası var. Oyunda altın kazanmanın ve puan kazanmanın birçok yolu var, bu yüzden bugün kontrol ettiğinizden emin olun.

Marvel Şampiyonlar
Marvel Şampiyonlar

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Oyuncuların en sevdikleri Marvel Şampiyonlar karakterleriyle oynamasına izin veren başka oyunlar da var. Bunların arasında Marvel Contest of Champions ve X-Men de var. Oyun, Iron Man, Thor ve Iron Man dahil olmak üzere çeşitli sınıflarında çok çeşitli karakterler sunar. Ayrıca birkaç çok oyunculu mod var. Oyun arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak için eğlenceli bir oyundur. Bu oyun tüm aile için mükemmel bir seçimdir. Sadece çocuklar için harika değil, aynı zamanda yetişkinler tarafından da oynanabilir. Minibus Simulator Vietnam Mod Hileli Apk 

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Oyun Marvel hayranları için popüler bir oyundur. Bugüne kadarki herhangi bir Marvel Şampiyonlar oyununun en büyük karakter listesine sahiptir. Ayrıca sürekli güncellenir ve harika bir hikayeye sahiptir. Oyun ayrıca birçok eğlenceli özelliğe sahiptir. Arkadaşlarınızla veya tüm ailenizle oynayabilirsiniz. Oyunun çok oyunculu modu ücretsizdir.

 Ayrıca bu, oyunu daha heyecanlı kılıyor. Tüm ailenizle oynamak eğlencelidir. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız hemen alabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlr’ta daha hızlı altın ve birim elde etmek için kullanabileceğiniz bazı ipuçları var. Kendi stratejilerinizi kullanmanın yanı sıra, oyun verilerini toplamak için Otomatik Oynatma Yazılımını (APS) da kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde Altın ve Birim kazanmanın başka yolları da vardır. Altın ve birim almanın bir başka yolu da oyunda olabildiğince çok hikaye okumaktır. Aldatma ve suistimalden kaçınmak için en baştan başlamanız önerilir.

Rate and Review by Google Play Store

3.7
3,150,827 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir