Truck Simulator Apk İndir 2022
Icon

Truck Simulator Apk İndir 2022

Zuuks Games
Name Truck Simulator : Ultimate
Package com.zuuks.truck.simulator.ultimate&hl
Publisher Zuuks Games
Category Simulation
Version 1.1.0
Size 73M
Requires Android 7.0 and up
MOD Features Güzel araçlarla sınırsız yolculuklar ve müzikler.
See details
Updated On
Truck Simulator Apk İndir ;Truck Simulator: Ultimate Edition, bu klasik sürüş oyununun  en son sürümüdür. Oyun geliştirildi ve çok fazla gerçekçilik katan yepyeni bir mot...
Table Of Contents

Truck Simulator Apk İndir ;Truck Simulator: Ultimate Edition, bu klasik sürüş oyununun  en son sürümüdür. Oyun geliştirildi ve çok fazla gerçekçilik katan yepyeni bir motor içeriyor.

Bu oyunda, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli modellerle toplam 32 kamyon var. Oynarken farklı tekerlekler seçerek araziyi seçebilir veya oyunun sizin için seçim yapmasına izin verebilirsiniz.

Truck Simulator Apk İndir

Mevcut kamyonlardan bazıları HTC Lorado, Ford F-350 ve Dodge Ram Powerstroke’u içeriyor.

Truck Simulator: Ultimate, kamerayı DualShock 4 kablosuz denetleyiciyle hareket ettirmenize olanak tanıyan ve hatta harekete duyarlı Dual Analog Aids ile kamerayı hareket ettirmenize olanak tanıyan tamamen yeni PS Move teknolojisine sahiptir.

Tır Özellikleri Nelerdir? Tırda vites attırma.

Truck Simultor Bu özellikler oyunu çok daha gerçekçi kılıyor. Dilerseniz lastiklerinizin rengini yeşilden kırmızıya bile değiştirebilirsiniz.

Diğer seçenekler arasında şanzımanınızı değiştirmek, fazladan bir yolcu eklemek ve kamyonlarınızın gücünü artırmak yer alıyor.

Truck Simulator
Truck Simulator

Oyunun heyecan seviyesini artırmak için birçok seçenek mevcut. Roblox apk download !!!

Oyunu satın aldığınızda, resmi PlayStation sitesinde bulunan gelecekteki tüm yamalara ve özelliklere de erişebileceksiniz. Oyunun kılavuzu da satın alma işleminize dahil edilecektir. Oyunun tadını çıkarmak için bu tür bir oyun deneyimine sahip olmanız gerekmez; ancak, oyuna başlamadan önce temel yarış tekniklerini öğrenmeniz önerilir.

MYT Müzik Bedava Müzik Apk İndir

Truck Simulator Apk oyna İndir

Truck Smulator: Ultimate, Chevrolet Nova, Toyota Camry ve Ford Focus gibi en popüler kamyonların tümüne sahiptir.

Bu kamyonların her biri farklı yeteneklere ve kullanım özelliklerine sahiptir. Bilgisayarla oynadığınızda, zamana karşı bir yarışta bilgisayara karşı yarışacaksınız.

Çevrimiçi oyun, beceri seviyenize bağlı olarak farklı türde kamyonlar seçmenize olanak tanır.

Ekran Alintisi 1

Rabbit Web Apk son sürüm indir 2021

Truck Simulator Apk HİLELİ İndir

Ayrıca oyununuzla kullanmak istediğiniz müziği ve diğer özellikleri de seçebileceksiniz. Bu özelliklerden bazıları, parça düzenleyici, radyo kanalları, parça oluşturucu ve hız sınırını içerir.

Truck Simulator Oyun ayrıca, diğer oyuncularla kamyonlar, yarış ipuçları, püf noktaları ve daha fazlası hakkında iletişim kurabileceğiniz çevrimiçi forumlar da sağlar.

Oyundaki diğer alanlar, yarışı kazanma yolunda ilerlemenizi izlemenize, yakıt tüketiminizi belirlemenize ve ödüller ve çeşitli övgüler için diğer oyuncularla rekabet etmenize olanak tanır.

Oyun henüz dört aylık olmasına rağmen, şimdiden kullanıcılar tarafından gönderilen birçok olumlu yorum var. Bunlara etkileyici bir özellikli kamyon listesi, etkileyici grafikler ve heyecan verici sürüş dinamikleri dahildir. Kullanıcılar ayrıca basit ama etkili arayüzü ve oyunu veya başka bir karmaşık yazılımı yüklemeye gerek kalmadan tarayıcılarında oynayabilmeleri gerçeğini severler. Truck Simulator: Ultimate Edition, bugün piyasada bulunan en popüler kamyon simülatörlerinden biridir ve bu sürümü indirip denemeniz önerilir.

BIGO LIVE apk indir

Truck Simulator
Truck Simulator

Truck Simulator Apk Club İndir

Euro Truck Simulator, bir Avrupa kamyon simülasyon oyunudur. Seri, Truck Driver oyun serisine dayanmaktadır. 2008 yılında Microsoft Windows ve Mac OS X için piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana kamyon sürücüleri ve meraklıları için popüler bir oyun oldu. Türünün en popüler oyunlarından biridir. Bu inceleme, serinin ilki olan Euro Truck Simulator’a odaklanıyor. Euro versiyonunun popülaritesine rağmen, oyunun orijinal versiyonu Microsoft Windows için yayınlandı.

Ultimate sürümünde oyun gerçekçi manzaralara sahiptir. Kendi hızınızda dünyayı dolaşabilir ve daha fazla yiyecek veya gaz satın alabilirsiniz. Oyun ayrıca kar, sis ve aşırı hava simülasyonlarını da içeriyor. Tamamı ünlü markalara göre modellenmiş ve farklı kokpit tasarımlarına sahip 32 farklı araç tipini kontrol edebileceksiniz. Bu, bu tür simülasyon hayranları için harika bir özellik. Bir kamyonu sürmeyi ve yönetmeyi eğlenceli ve ödüllendirici hale getirir!

Ultimate Apk Dosyasını indirmek kolaydır. Basitçe PC’nize indirin ve Android cihazınıza taşıyın. Ardından, oyunu üçüncü taraf kaynaklardan yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin. Üçüncü taraf uygulamalarını etkinleştirmeniz ve Android cihazınızın ayarlarında Bilinmeyen Kaynakların etkinleştirildiğinden emin olmanız gerekir. Oyunu üçüncü taraf bir kaynaktan yükleyemiyorsanız, herhangi bir güçlük çekmeden yüklemenizi sağlayacak bir araç kullanabilirsiniz.

Rate and Review by Google Play Store

4
438385 total
5  
4  
3  
2  
1  

Review & Discussion

4
(438385 votes)
  • MYT Müzik Apk’nin diğer uygulamaların çoğundan en büyük farkı, iki çalışma modu sunmasıdır

    Cevapla
  • Paylaşım için teşekkürler

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir