Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Latest Update on

Overview Information

Name Marvel Şampiyonlar Turnuvası
Package com.kabam.marvelbattle
Publisher Kabam Games, Inc.
Category Aksiyon
Version 33.2.0
Requires Android 6.0 and up
MOD Features En İyi Kahramanları sen geliştir ve saldır. 2022 Marvel Şampiyonlar Turnuvas
See details
Updated On
Yenilmezler'den X-Men'e, Marvel Şampiyonlarını Topla ve Muhteşem Takımını Yarat!

Dövüş oyunlarını seviyorsanız, Marvel Şampiyonlar Turnuvasını seveceksiniz. Bu oynaması ücretsiz dövüş oyunu, en sevdiğiniz Marvel karakterleriyle savaşmanıza olanak tanır. Oyunun temellerini bildiğiniz sürece herhangi bir maçı kazanabilirsiniz. Oyunda yeniyseniz, başlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları burada. Oyuna ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar iyi olacağınızı göreceksiniz.

  1. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
  2. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Oyna İndir 2022
  3. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Dayı İndir 2022
  4. Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Club İndir 2022
  5. What's Modded Marvel Şampiyonlar Turnuvası
  6. Marvel Şampiyonlar Turnuvas
  7. What's Latest New

Diğer oyuncularla ittifaklar ve gizli anlaşmalar yapabilirsiniz. Her ittifak diğerinden daha güçlü olacak ve turnuvayı kazanan ittifak bir ödül kazanacak.

Oyun iOS ve Android için mevcuttur ve oynamak için tam sürümünü indirmeniz gerekir. Oyunu indirdikten sonra, en iyi şekilde yararlanmak için çevrimdışı oynayabilirsiniz. Oyunu oynamak için yapmanız gereken tek şey bir indirme bağlantısı bulmak.

İçerik

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022

Oyunun bir çevrimiçi modu ve bir çevrimdışı modu vardır. Tarzınıza en uygun olanı seçmeniz gerekecek. İster tek oyuncu olarak isterseniz de takım olarak oynayabilirsiniz.

Ayrıca karakterlerden oluşan koalisyonlar ve gizli anlaşmalar da oluşturabilirsiniz. Turnuvada kazanmanın birçok yolu var ve dünyadaki tüm ortaklıkları alt ederek farklı ödüller kazanabilirsiniz. Takımınızı oluşturduktan sonra, çok oyunculu modu oynama ve diğer takımlara karşı nasıl bir performans sergilediğinizi görme zamanı.Truck Simulator

Oyunda amacınız, yapabileceğiniz en güçlü, en büyük veya en kötü takımı oluşturmaktır. En sevdiğiniz süper kahramanlarla veya kötü adamlarla oynamak arasında seçim yapabilirsiniz. Oyundaki kahramanlara şampiyon denir ve hepsi MARVEL medyasından tanınır.

Ayrıca, kristal satın almak için kullanılabilecek sadakat kazanmak için ittifaklara katılabilirsiniz. Çok oyunculu modda, öğe satın almak ve daha fazla altın elde etmek için sadakati kullanabilirsiniz.

Marvel Şampiyonlar Turnuvas
Marvel Şampiyonlar Turnuvas

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Oyna İndir 2022

Çok oyunculu modu oynarken kartları seçip masanın yanına taşıyabilirsiniz. Oyunda iki farklı deste arasından seçim yapabilirsiniz. Alternatif olarak, kahraman ekibinizle oynayabilirsiniz. Ardından, oyunda hangi takımın en güçlü olduğuna karar verebilirsiniz. Turnuvada kazanmak istiyorsanız, en yüksek seviyeye sahip olduğunuzdan emin olun. Bir maçı kaybederseniz, geri dönüp tekrar deneyebilirsiniz.

Oyunun işbirlikçi doğası, onu takımlar için ideal kılıyor.

Marvel Champions oynarken kötü adamı alt etmek için takım arkadaşlarınızla işbirliği yapmalısınız. Oyunda, takım arkadaşlarınız sıralarında hareket edebilir, bu da onların planlarını engellemenize ve yardım istemenize olanak tanır. En iyi stratejiyi planlayabilmeniz için oyuncuların birbirlerinin hareketlerini görebileceklerini hatırlamak da önemlidir. Ancak, rakibin saldırılarından kaçınmalı ve rakiplerinize mümkün olduğunca yaklaşmalısınız.

Mafia City Apk

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Dayı İndir 2022

Oyunu oynamanın başka bir yolu da bir arkadaşınızla oynamaktır. Bu, diğer oyuncularla arkadaş olmak için harika bir yol olabilir. Mevcut Marvel karakterleri arasından bir takım seçebilirsiniz. Etkili bir ittifak oluşturmak için ekibinizin gücünü en etkili şekilde kullanmanız gerekir. Kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için eşinizle birlikte çalışmanız gerekecek. Oyunu kazanmak istiyorsanız, arkadaşlarınız olduğundan ve asla yalnız olmayacağınızdan emin olun.

Fikirlerinizi veya endişelerinizi tartışmak için Marvel Şampiyonları ekibiyle de iletişime geçebilirsiniz. Her zaman yardım etmekten mutluluk duyarlar ve oyundaki herhangi bir probleminizde size yardım etmeye isteklidirler. Tüm Marvel hayranları için harika bir kaynaktır ve hatta yardım istemek için sosyal medya aracılığıyla onlara ulaşabilirsiniz. Sizden haber almaktan ve tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutlu olacaklardır. Bir sorunuz varsa, web sitesi veya sosyal medya sayfalarından onlarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk Club İndir 2022

Çoğu dövüş oyununun aksine Marvel Champions, kaynaklara para harcamanızı gerektirir. Oyunu oynamak için düşmanları yok ederek elde edilen kaynakları toplamanız gerekiyor.

Kaynaklar oyun boyunca birikir ve takımınızı geliştirmek için kullanılabilir. Bu öğeler, Marvel Şampiyonları turnuvasında kazanmanıza yardımcı olmak için gereklidir. Şampiyonlarınızın seviyesini yükseltmek için ISO-8 de toplayabilirsiniz. Neyse ki bu radyoaktif izotop oyunda toplanabiliyor.

What's Modded Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvas

What's Latest New

Yenilmezler'den X-Men'e, Marvel Şampiyonlarını Topla ve Muhteşem Takımını Yarat!

Rate and Review by Google Play Store

3.7
3,153,174 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Marvel Şampiyonlar Turnuvası Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir