Stickman Dragon Fight Mod Apk (Unlimited Money) v1.1.4 Download 2021

Stickman Dragon Fight Mod Apk (Unlimited Money) v1.1.4 Download 2021

Latest Update on

Overview Information

Name Stickman Dragon Fight
Package com.stickman.dragon.fight.stick.warriors.stickmanwarriors
Publisher Azura Global
Category Aksiyon
Version 1.1.4
Size 102
Requires Android 5.0 and up
MOD Features Oyun, Naruto ve Dragon Ball'dan 2D arena tarzı dövüşler ve ikonik çubuk karakterleri içeriyor
Updated On
Muhtemelen popüler rol yapma oyunu Stickman Dragon Fight - Superstick Warriors'ı duymuşsunuzdur. Oynanış oldukça basit olsa da, ustalaşmak çok tatmin edici. Oyun üç farkl...

Muhtemelen popüler rol yapma oyunu Stickman Dragon Fight – Superstick Warriors’ı duymuşsunuzdur. Oynanış oldukça basit olsa da, ustalaşmak çok tatmin edici. Oyun üç farklı beceri sınıfından oluşur: atlatmak, zıplamak ve ki’ye güç vermek.

  1. Stickman Dragon Fight Mod Apk
  2. Stickman Dragon Fight Mod Apk
  3. Stickman Dragon Fight Mod Apk
  4. Stickman Dragon Fight Mod Apk
  5. What's Modded Stickman Dragon Fight
  6. What's Latest New

Her takım üç karakterden oluşan toplam 16 takım vardır. Ayrıca üç ileri düzey beceri daha vardır. Bonus olarak, Stickmn Dragon Fighters – Superstick Warriors’ın bir turnuva modu vardır.

Bu aksiyon dövüş oyunu RPG unsurlarıyla dolu. Hikaye kampanyası sırasında, oyuncular üç farklı tekniğin bir kombinasyonunu kullanırken yüzlerce düşmanı yenmek zorundadır. İlerledikçe seviye atlayabilir ve yeni kahramanlar keşfedebilirler.

Çok oyunculu modda, oyuncular ikili veya takım savaşlarında birbirlerine meydan okuyabilir. Üç farklı haritadan birini seçmek de mümkündür. Her haritanın kendine has özellikleri ve benzersiz dövüş teknikleri vardır.

İçerik

Stickman Dragon Fight Mod Apk

Oyun çok zorlu. Sabır ve doğru strateji gerektirir. Karmaşıklığına rağmen, Stickman Dragon Fight harika bir stres gidericidir. Bir arkadaş veya ikili ile oynamak mümkündür ve hatta ikili modda oynanabilir. Doğru oyun modunu bulduğunuzda, arkadaşlarınızla savaşmaya başlayabilir ve ikisinden kimin daha güçlü olduğunu görebilirsiniz! Oyun boyunca sizi meşgul edecek bir dizi başka özellik de var. Zombie Catchers Apk Para Hileli

Oyun, kilidini açmak için çeşitli karakterlere sahiptir. Stickman Dragn Fight’taki karakterlerin kilidi 4 farklı şekilde açılabilir. Bazı yöntemler günler sürer, bazıları haftalar gerektirir ve bazıları anında gerçekleşir. Her karakter için bir yöntem var ama sıkıcı ve can sıkıcı olabiliyor. Eğlenceli bir stres atıcı arıyorsanız, Stickmn Dragon Fight tam size göre bir oyun. Android cihazınızda, PC’nizde veya Mac’inizde oynayabilirsiniz.

Stickman Dragon
Stickman Dragon

Stickman Dragon Fight Mod Apk

Stickman Dragon Fight’ta iki farklı mod bulunuyor. Her biri kendine özgü yeteneklere sahip üç farklı dövüşçü türü arasından seçim yapabilirsiniz. İkili modda bir arkadaşınızla savaşabilirsiniz.

Oyunun Versus modu, çevrimiçi olarak rakiplere karşı oynamanıza izin verir. Hatta maçlar oluşturabilir ve turnuvalarda rekabet edebilirsiniz. Ancak çevrimiçi modu sevmiyorsanız, her zaman çevrimdışı oynayabilirsiniz. Bu sayede tüm dövüşçüleri deneyebilir ve stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunda çeşitli silah sistemleri ve başlamanıza yardımcı olacak kısa bir kılavuz var. Oyunda kılıçlar, baltalar, testereler ve kıvılcım silahları bulunuyor.

Oyun ayrıca birçok farklı karakter içeriyor. Dördünün de özel yetenekleri var ve oyunu öğrenmesi ve oynaması kolay.

Saatlerce oynayabilir veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Stickman Dragon Fight – Superstick Warriors, her yaş için benzersiz bir dövüş deneyimi sunar. Evil Nun 2 Apk İndir

Stickman Dragon Fight Mod Apk

Oyunun çeşitli silah sistemi, tarzınıza uygun bir silah seçmeyi kolaylaştırır. Oyun, her biri kendi yeteneklerine sahip dört farklı çöp adam karakterine sahiptir. Bir kılıcın çok çeşitli saldırıları vardır ve bir testere bir buz bloğunu kesebilir. Diğer silahlar hareket etmek için kullanılır. Oyuncu, bir dövüşte iki tip karakter arasında geçiş yapabilir. Odağınızı korumak ve savaş sırasında yaralanmadığınızdan emin olmak önemlidir.

Stickman Dragon Fight Mod Apk

Bu oyun basit bir oynanışa, güç veren ki’ye ve 3 farklı türde gelişmiş yeteneğe sahiptir. Çekici grafiklere ve ses efektlerine sahiptir. Reklamlarla uğraşmadan karakterlerin kilidini açıp eşyalar satın alabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Çöp Adam oyunlarının hayranıysanız, Çöp Adam Dragon Fight ideal bir seçimdir. Bu strateji oyununu ister cep telefonunuzda ister bilgisayarda, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Bu bir çöp adam oyunu. Oyun, Naruto ve Dragon Ball’dan 2D arena tarzı dövüşler ve ikonik çubuk karakterleri içeriyor. Oyun, kolay kontroller ile oynamak çok basittir. Oyuncu, düşmanları yenmek ve oyunda ilerlemek için kaçmalı, zıplamalı, ki’yi güçlendirmeli ve çeşitli gelişmiş beceriler sergilemelidir. Bu oyundaki ses efektleri gerçekten etkileyici.

Çöp adam oyunlarıyla ilgileniyorsanız, bu kesinlikle zaman ayırmaya değer.

What's Modded Stickman Dragon Fight

Unlimited Money

What's Latest New

Oyun, Naruto ve Dragon Ball'dan 2D arena tarzı dövüşler ve ikonik çubuk karakterleri içeriyor

Rate and Review by Google Play Store

4.4
76,997 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Stickman Dragon Fight Mod Apk (Unlimited Money) v1.1.4 Download 2021
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir