Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931

Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931

Post on

Overview Information

Name Mobile Legends: Bang Bang
Package com.mobile.legends
Publisher Moonton
Category Aksiyon
Version 1.6.35.6931
Size 124
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Oyunda 100'den fazla kahraman var. Bunların çoğu yeni oyuncular için kilitlidir, ancak 23. seviyeye ulaştığınızda bunların kilidini açabilirsiniz
See details
Updated On
Heyecan Dolu 5v5 MOBA

Sadece oynaması eğlenceli değil, aynı zamanda rekabetçi bir meydan okuma olan yeni bir mobil oyun arıyorsanız, Mobile Legends’ı düşünmelisiniz. Bu çevrimiçi savaş arenası yakın zamanda piyasaya sürüldü ve ByteDance’in bir yan kuruluşu olan Moonton tarafından geliştiriliyor. Aşağıdaki makaleyi okuyarak oyun ve nasıl başlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu yazıda, oyunun ne olduğunu ve ondan neler bekleyebileceğinizi ele alacağız.

  1. Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931
  2. Mobile Legends Bang Bang Apk Oyna İndir 1.6.35.6931
  3. Mobile Legends Bang Bang Apk dayı İndir 1.6.35.6931
  4. Clash of Clans Apk indir 14.211.13
  5. Mobile Legends Bang Bang Apk club İndir 1.6.35.6931
  6. What's Modded Mobile Legends: Bang Bang
  7. What's Latest New

İçerik

Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931

Mobile Legends’ta her biri belirli bir rolü yerine getiren bir dizi farklı kahraman türü vardır. Örneğin, bir takımın bir Savunucusu ve bir Tankı olabilir ve bir Koruyucu Kahraman bir Tank olabilir. İkincisi öncekinden daha serttir ve takımlarının üssünü korumasına ve takım arkadaşlarını iyileştirmesine yardımcı olur. Takımınıza oyunda üstünlük sağlamak için ilgili öğeyi kullanabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Apk Oyna İndir 1.6.35.6931

Eğitimi tamamladıktan ve oyunla ilgili temel bilgileri edindikten sonra, bir karakter tipi seçip bunları birlikte gruplayabilirsiniz. Seviyenize bağlı olarak bu farklı Kahraman sınıflarını kullanabilirsiniz. Eğer bir tanksanız, takım arkadaşlarınızı korumak için Tank Kahramanını da kullanabilirsiniz. Tank, bir takıma üstünlük sağlamanın harika bir yolu olabilir. Son olarak, ekip çalışmasına meraklıysanız ve daha hızlı seviye atlamak istiyorsanız, istatistiklerinizi artırmak için elmas satın alabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Apk dayı İndir 1.6.35.6931

Farklı türde kahramanlar vardır, bu nedenle ekibiniz için doğru Kahraman türünü seçebilirsiniz. Daha az dayanıklı takım arkadaşlarına yardımcı olmak için Koruyucu Kahraman türünü de seçebilirsiniz. Hedefleri korumasız olarak öldürebilecekler, bu da ekibinizi güvende tutmak istiyorsanız önemlidir. Ayrıca, karakteriniz için hangi öğelerin en iyi olduğunu görmek için Mobile Legends Öğe Kılavuzuna da göz atabilirsiniz. Oyunun kendisine ek olarak, takımınızın performansını artırmak ve oyunu kazanma şanslarını artırmak için başka araçlar da kullanabilirsiniz.

Mobile Legends
Mobile Legends

Minecraft Hileli Apk indir

Oyuncular kullanamayacakları Savaş Büyülerini kullanmamalıdır. Oyun, 23. seviyeye gelene kadar kahraman yeteneklerini kullanmanıza izin vermiyor. Bir maçın ortasında olmadığınız sürece bunlar işe yaramaz. Daha yüksek bir seviyeyi hedeflemeli ve kahramanın tüm yeteneklerinin kilidini açmalısın. Bu şekilde, her zamankinden daha fazla maç kazanabilirsiniz. EXP kazanmak için eşyaları kullanmanız gerektiğini de unutmamak önemlidir. Bunu yapabilmek için size iki kat EXP kazandıran bir eşyaya yatırım yapmalısınız.

Pubg New State Apk Obb , Pubg New State Apk Tap Tap ,New 2021

Birkaç çeşit kahraman vardır. Bazıları diriltilebilir, bazıları dirilemez. Hangilerini satın alacağınızı ve bunları nasıl yükselteceğinizi bilmeniz gerekir. Kahramanınız için en iyi eşyayı seçebilirsiniz. Bu şekilde Mobile Legends ile daha fazla oyun kazanabileceksiniz. Kahramanınızı ekibiniz için yükseltmek ve özelleştirmek mümkündür. Arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyunu takımınız için özelleştirmek çok kolaydır.

Oyunda 100’den fazla kahraman var. Bunların çoğu yeni oyuncular için kilitlidir, ancak 23. seviyeye ulaştığınızda bunların kilidini açabilirsiniz. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla oynamayı ve yabancılarla oynamayı da seçebilirsiniz. Başkalarıyla oynuyorsanız, farklı ırklardan Kahramanlar kullanmanın avantajlarını ve dezavantajlarını göz önünde bulundurmalısınız. Mobile Legends’ta her kahraman için farklı roller ve beceriler var, bu yüzden akıllıca seçmelisiniz.

Clash of Clans Apk indir 14.211.13

Genel olarak ekibinizde iki kahraman olmalıdır: bir Koruyucu Kahraman ve bir Destek Kahramanı. Koruyucu Kahraman tipi takım için daha iyidir çünkü takım arkadaşlarına olduklarından daha zayıflarsa yardım edebilirler. Eğer bir tank değilseniz, iki Tank ile oynayabilirsiniz. Diğer iki kahramanın farklı türleri olacak. Sonuncusu ön saflarda yer alacak ve en güçlü olanıdır.

Mobile Legends Bang Bang Apk club İndir 1.6.35.6931

Oyunun popülaritesi 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana önemli ölçüde artmış olsa da, hala çok genç. Filipinler’de hala nispeten bilinmeyen bir oyun, ancak oyun hızla büyüdü ve şimdi dünya çapında milyonlarca hayran tarafından izleniyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen M2 Dünya Şampiyonası, ülkede düzenlenen ilk büyük espor etkinliği oldu. Tüm maçları canlı izleyebilir ve favorilerinizi oynayabilirsiniz. Oynamak çok zor değil ve hatta lige bile katılabilirsiniz.

What's Modded Mobile Legends: Bang Bang

Oyunda 100'den fazla kahraman var. Bunların çoğu yeni oyuncular için kilitlidir, ancak 23. seviyeye ulaştığınızda bunların kilidini açabilirsiniz

What's Latest New

1. Yeni Kahraman: Gece Kehaneti - Valentina, tahmin edilemez gölge ustası. 2. Yeni Etkinlik: M3 Geçişi, birçok etkinlik ödülü kazanmak için görevleri tamamla. 3. Yeni Mod: "2 Oyunculu Hayatta Kalma" şimdi Boommander Modunda mevcut. 4. Yeni Kostüm: Yıldız Festivali Kostümü - Kagura "Nilüfer".

Download Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931 for Android

Rate and Review by Google Play Store

4.1
28,710,126 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Mobile Legends Bang Bang Apk İndir 1.6.35.6931
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir