Fallout Shelter, Fallout serisinin en yeni oyunudur.

  1. Fallout Shelter Apk
  2. Fallout Shelter Apk
  3. Fallout Shelter Oyna indir
  4. What's Latest New

Oyuncu, insanlığın ne hale geldiğini öğrenmek ve küçük dünyamızın karşı karşıya olduğu tehlikelerden kurtulmak için kıyamet sonrası dünyada yolculuk ederken, Courier adlı bir savaşçı olan ana karakterin kontrolünü ele alır. fallout shelter hile apk 

Kurye’nin yolculuğu onu kıyamet sonrası atıkların büyük bir kısmından geçirir ve oyuncu bunu yaparken tecrübe ve para kazanır. Dünya haritası boyunca seyahat ederken, yol boyunca birçok farklı zorlukla karşılaşacaksınız.

Bazıları isteğe bağlıdır, bazıları ise oyunu ilerletmek için yenilmelidir.

İçerik

Fallout Shelter Apk

Beklendiği gibi, grafikler ve ses bu yılki sürümde birinci sınıf. Oyuncunun hareketlerine eşlik eden karmaşık 3D animasyonlar son derece ayrıntılı ve dünya, 2021’de Fallout Shelter piyasaya çıktığındaki kadar büyük ve ayrıntılı görünüyor. fallout shelter wiki

Ses efektleri, serpinti’nin son sürümündeki kadar güçlü değil , ama yine de iyi bir oyun çıkarıyorlar.

Ayrıca, oldukça sık ortaya çıkan bazı hatalar da vardır, ancak nereye bakacağınızı bildiğiniz sürece onlardan kurtulmak için çok fazla sorun yaşamamalısınız. İOS cihazları, Apple iOS platformunda geliştirilip piyasaya sürüldüğü için bu unvanın tadını çıkarabilmelidir.

Asphalt 9: Legends apk indir

Serpinti barınağının önemli bir özelliği, mikro dönüşümlerin entegrasyonudur.

Bu sistem, bir cep telefonu uygulamasını kullanarak zırh, silah, avantaj, görev, ekipman, avantaj, yara izi ve çok daha fazlasını satın almanıza olanak tanır.

Fallout Shelter Apk

Eşya satın almak veya insanlarla etkileşim kurmak için bir yeri ziyaret etmeniz gereken önceki oyunların aksine, serpinti sığınağında bu eşyalara erişmek için aslında bunu yapmanız gerekmez.

Bu mikro işlemler, oyun içi para sistemi ile birlikte çalışır, yani 5$’a kadar olan şeyleri satın alabilirsiniz.

Fallout Shelter
Fallout Shelter

Diğer RPG’lerden farklı olarak, serpinti sığınağında, masa oyununun tamamlamanızı istediği görevleri yaparak deneyim puanları (AP) kazanabilirsiniz.

Örneğin, halka açık etkinliklere katılarak yakındaki herkese karşı mutlu olacaksınız. Ayrıca kabilelere süper silah avlamalarında yardım ederek bonus AP alabilirsiniz.

Bu işlemler çok zaman ve hatta para gerektirse de, gerekli miktarları kısa sürede kolayca toplayabilirsiniz.

Bu, yol boyunca çok fazla AP kazanacağınız için AP’nizi oyundaki bu zorunlu şeyler için harcamayı oldukça değerli kılar.fallout shelter save editor

World War 2 Mod Apk İndir

Fallout Shelter Oyna indir

Aynı adı taşıyan başarılı televizyon dizisinden uyarlanan Fallout Shelter mobil oyununun yıl sonundan önce çıkacağına dair söylentiler olsa da bu yaz yeni bir şey göreceğimiz anlaşılıyor.

Kim bilir, belki de şu anda geliştirilmekte olan batıya doğru genişleme hakkında yepyeni bilgiler bile görebiliriz!

Ancak şimdilik, merakla beklenen Fallout Shelter ile ilgili en son gelişmelerle ilgili en son haberleri her zaman bulabilirsiniz.

Resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilir, projeyle ilgili en son haberleri, fotoğrafları ve fragmanları takip edebilirsiniz. Facebook’u takip ederek tasarımcıların ne üzerinde çalıştıklarına içeriden bir göz atabilirsiniz.

Fishing Clash Apk Balık tutma oyunu Mod

What's Latest New

fallout shelter apk,
fallout shelter turkish patch,
fallout shelter cheat,
fallout shelter system requirements,
fallout shelter download,
fallout shelter online,
fallout shelter wiki,
fallout shelter save editor,

Array
Share Fallout Shelter Apk İndir 1.14.11
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir