Lily’s Garden Apk İndir 2022

Lily’s Garden Apk İndir 2022

Latest Update on

Overview Information

Name Lily's Garden
Package dk.tactile.lilysgarden
Publisher Tactile Games
Category Bulmaca
Version 2.11.0
Size 164
Requires Android 5.0 and up
MOD Features En yeni iyileştirilmiş mod 2022
Updated On
Harika bir eski bahçeyi yeniden dizayn et ve yapbozları çöz!

Lily’s Garden ; Son yıllarda ortaya çıkan birçok mobil oyun arasında Lily’s Garden anlatı zenginliği ile öne çıkıyor. Görevi, tahtanın dibine üç torba tohum getirmektir, ancak bu her zaman kolay değildir. Oyun, oyununuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli güçlendirmeler ve yükseltmeler içerir. Puanlarınızı artırmak için bunları da toplayabilirsiniz. Oyunda kaçıramayacağınız birkaç benzersiz zorluk var.

  1. Lily’s Garden Apk İndir 2022
  2. Lily’s Garden Apk Dayı İndir 2022
  3. Lily’s Garden Apk Oyna İndir 2022
  4. Lily’s Garden Apk Club İndir 2022
  5. What's Latest New

İçerik

Lily’s Garden Apk İndir 2022

Güzel tasarımına ek olarak, Lily’s Garden oyuncu katılımı gerektirir. Oyunda ilerlemek için görevleri tamamlamanız gerekir. Bunu ekranın sol alt köşesindeki simgelere dokunarak yapabilirsiniz. Bir görevi tamamlamak için üzerine tıklayabilirsiniz ve kırmızı bir bildirim görünecektir. Bir görevi tamamladığınızda bir yıldızla ödüllendirileceksiniz. Bir görevi tamamlarsanız, çok fazla puan kazanırsınız.

Lily’s Garden Apk Dayı İndir 2022

Lily’s Garden’ın sunabileceği çok şey var. Bilgisayara veya bir arkadaşınıza karşı oynayabilir veya bulabildiğiniz kadar Lily toplayarak sonsuz oynayabilirsiniz. Oyunda ayrıca bulmaca ve macera temalı aktiviteler bulunur ve en büyük ödül için diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Renkli karakterlerle rahatlatıcı bir deneyim. Luke ile bir romantizm kurabileceğiniz veya Blaine’i sahanızdan uzak tutabileceğiniz için oyun aynı zamanda romantizmle dolu.

Lily’s Garden’daki bulmacaların tamamlanması kolay olsa da, hikaye biraz fazla basit. Çok az anlatı var ve diyaloglar oldukça basit. Neyse ki oyunun bağımlılık yaratan ve ilgi çekici bir hikayesi var. Şaşırtıcı derecede karmaşık bir arsa sizi saatlerce eğlendirecek. Ustalaşması zor bir oyun değil. Bu üç eşleştirmeli bulmaca oyununun zorluğu, öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Harry Potter Hogwarts Mystery

Lily’s Garden Apk Oyna İndir 2022

Lily's Garden Apk
Lily’s Garden Apk

Bahçe işleriyle ilgileniyorsanız, Lily’s Lingerie’nin mod versiyonunun keyfine varacaksınız. Bu, daha önce hiç görmediğiniz bir dizi yeni seviyenin ve zorluğun kilidini açacaktır. Seviye yaratıcısının kilidini açarak ihtiyaçlarınız ve bebeğinizin ihtiyaçları için mükemmel bahçeyi oluşturabilirsiniz. Oyunu oynadıktan sonra, mükemmel dengeyi bulmak için farklı ayarları deneyebilirsin. Yeni bir oyun arıyorsanız, Lily’nin İç Çamaşırı mobil cihazınız için çok uygun olacaktır.

Bu oyun bağımlılık yapan bir üçlü eşleştirme oyunudur. Patlayıcı güçlendirmeler ve sınırlı hareketler gibi birçok özelliğe sahiptir. Gittikçe, her seviyeyi geçmek için üç karoyu eşleştirmen gerekecek. Ne kadar çok maç alırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Ayrıca, yetiştirmek istediğiniz çiçek ve bitkilere göre bahçenizin stilini seçebilirsiniz. Bu, oyun boyunca sizi meşgul edecek ve eğlendirecek harika bir mobil bulmaca oyunudur. Sport car 3

Lily’s Garden Apk Club İndir 2022

Bonus olarak, oyunun sosyal ağ seçenekleri, oyundaki diğer oyuncularla Facebook ve Twitter’da bağlantı kurmanıza olanak tanır. Ayrıca oyunun yaratıcı oynanışı sizi saatlerce meşgul edecek ve hatta ilerlemenizi sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Eşsiz bir oyun deneyimi arıyorsanız, Lily’s Garden harika bir seçenek. Bu sandbox oyunu sizi çeşitli karakterlerle tanıştırırken birkaç saat meşgul edecek.

Oyun, hikayenin yanı sıra birçok eğlenceli sosyal ağ özelliğine de sahip. Örneğin, bir Facebook kullanıcısıysanız, oyun içinde arkadaşlarınızla etkileşim kurma ve yeni arkadaşlar edinme şansınız olacak! Oyunun sosyal yönleri, hayatınızdaki diğer insanlarla bağ kurmanıza yardımcı olacak ve kısa sürede yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Çok fazla sosyal ağ özelliği olan bir oyun arıyorsanız, Lily’s Garden harika bir seçim olacaktır.

Oyunda birçok farklı mod bulunuyor. Bahçeyi keşfedebilir ve ayçiçeklerinin açmasına yardımcı olabilirsiniz. Diğer birçok 3’lü eşleştirme oyununda olduğu gibi, oyunun başarılı olması için çok fazla konsantrasyon gerekiyor. Ek olarak, oyunun tekrarlayan oynanışından rahatsız olmak kolaydır ve grafikler harikadır. Dikkatli olmazsanız bu oyunda kolayca kaybolabilirsiniz. Oyunu tamamlamanın başka birçok yolu var.

What's Latest New

Bu yepyeni güncellemeyle Lily's Garden'a tekrar zıpla! - Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

Download Lily’s Garden Apk İndir 2022 for Android

Rate and Review by Google Play Store

4.6
1,223,606 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir