Asphalt 9 Apk indir

Asphalt 9 Apk indir

Latest Update on

Overview Information

Name Asphalt 9: Legends
Package com.gameloft.android.ANMP.GloftA9HM
Publisher Gameloft Se
Category Racing
Version 3.1.2a
Size 12M
Requires Android 7.0 and up
MOD Features Sınırsız para modu eklendi.
Updated On
Asphalt 9: Legends, Gameloft Barcelona tarafından geliştirilen ve Gameloft tarafından yayınlanan yaklaşan bir yarış oyunudur. Asphalt 10: Monster Melt'ten sonra Asphalt serisinin onuncu ana oy...

Asphalt 9: Legends, Gameloft Barcelona tarafından geliştirilen ve Gameloft tarafından yayınlanan yaklaşan bir yarış oyunudur. Asphalt 10: Monster Melt’ten sonra Asphalt serisinin onuncu ana oyunudur. Bu oyun, klasik Asphalt oyun serisinin bir öncüsüdür.

  1. Asphalt 9 apk indir
  2. Asphalt 9 Legends apk Dayı indir
  3. Asphalt 9 Legends apk oyna
  4. What's Latest New

Oyun, ligin yeni şampiyonu olan yarışçı Alex Cross’un hikayesini takip ediyor. Yeni Asfalt özellikleri ve araçlar da dahil olmak üzere oyunu oluşturan birçok şey var.

Alex Cross, Asphalt serisindeki en yeni Asphalt oyunudur ve Asphalt : Legend of Heroes’daki olaylardan birkaç on yıl sonrasını konu alır.

İçerik

Asphalt 9 apk indir

Hikaye, Cross’un gerçek Asfalt Ustalarını yok etmeye çalışan bir robot ordusuna karşı mücadele ettiğini görüyor. Canavarları uzaklaştırma gücüne sahip gizemli ve güçlü bir savaşçı onlara katılıyor. Eklektik bir dizi özel kuvvetlerin yardımıyla, oyuncu kötü robotları ele geçirmek için üç farklı aracı bulup birleştirmeli. Bu sefer yeni bir unsur muharebe unsurudur.

Asphalt 9 Legends apk Dayı indir

Tahmin edebileceğiniz gibi, Asphalt  Legends bazı harika grafiklere ve yüksek kaliteli ses efektlerine sahiptir. Aksiyon, bölünmüş ekran kullanılarak iki farklı ekranda oynatılabilir. Ne yazık ki, Asphalt : Legends’ın çevrimiçi desteğe sahip olup olmadığı veya çevrimdışı bölünmüş ekran modlarına sahip olup olmayacağı konusunda bir haber yok. Oyun hem Windows hem de Apple cihazları için kullanılabilir.

Asphalt 9
Asphalt 9

Asphalt 9: Legends’ın piyasaya sürülmesinin ardından, resmi Asphalt çevrimiçi topluluğu, web sitesi ziyaretçileri için ücretsiz bir Asphalt oyunu yayınladı. Bu Asphalt oyunu, popüler Asphalt dublör serisini içeren Asphalt Live Asia Pacific testinin bir parçasıdır.

Oyunu hemen ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabilir ve Asphalt Live Asia Pacific güncellemesinin bir parçası olarak sunulan en yeni içeriğe göz atabilirsiniz. Asphalt : Legends aslen bir mobil oyundu ve çıkışı Asphalt Live Asia Pacific güncellemesiyle aynı zamana denk gelecek şekilde zamanlandı.

Hungry Shark Evolution apk indir October 18, 2021

Asphalt 9: Legends Japonya’da ilk kez piyasaya çıktığında, oyun sadece birkaç seçkin parçaya sahipti ve yalnızca oyun salonlarında mevcuttu. Birkaç ay sonra, Asphalt : Legends, bu kez oyun salonları için özel olarak tasarlanmış özel bir versiyonla oyun salonlarına geri döndü.

Asphalt 9 Legends apk oyna

Özel Asphalt  Legends kartuşu, tüm yeni parçaları ve oynanışı iyileştiren bir dizi değişikliği içeriyordu. Oyuna yapılan birkaç yeni ekleme, oyuncuları değiştirme, oyun zorluğunu değiştirme ve birden çok dil için destek içerir. Ücretsiz bir Asphalt Live Asia Pacific güncellemesi, oyunu daha rekabetçi hale getirecek.

World War 2 Mod Apk İndir

Asphalt Live’ın yanı sıra orijinal Asphalt’ı da beğendiyseniz, muhtemelen Asphalt 9: Legends özelliklerindeki iyileştirmeleri takdir edeceksiniz. Oyun artık Xbox, GameCube, PlayStation 2 ve Nintendo Wii dahil olmak üzere birçok farklı oyun platformunda mevcut. Asphalt 9: Legends’ın daha yeni sürümleri için mevcut Xbox, Gamecube veya PlayStation 2’nizi de kullanabilirsiniz. Asphalt : Legends her yıl geliştiği için artık aynı eski oyunu tekrar oynamak zorunda değilsiniz.

What's Latest New

Plug in for the Electric Season! The Speed of Lightning 6 new electric vehicles, including the Tachyon Speed, Drako GTE and Renault TreZor. Sparkling Special Events Feel the electric magnetism of the the Toroidion 1MW and Rimac Concept_One. Win a max-star Vanda Electrics Dendrobium in the Showdown Event! High-Voltage Grand Prix Get the Tachyon Speed and Volkswagen Electric R and max out your Inferno Automobili in the Epic Prix. And a surprise made brick by brick is waiting for you guys…

Rate and Review by Google Play Store

4.4
2292097 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir