The Sims FreePlay, EA Mobile tarafından Firemonkeys Studios için ve daha sonra Electronic Arts tarafından geliştirilen bir çevrimiçi yaşam simülasyonu video oyunudur. Oyun Eylül 2021’de piyasaya sürüldü. Oyunda oyuncu, pilot, mimar, tamirci ve şef gibi çeşitli kariyerler arasından seçim yapabilir, her biri kendisiyle ilişkili birkaç kariyere ve mevcut işlere sahiptir. Oyunda ayrıca bir dizi beceri mevcuttur ve her beceri seviyesine ulaşma ve nihayetinde şehirdeki en iyi şef olma arzusu vardır. Kullanıcının tercihine göre ayarlanabilen dört zorluk seviyesi vardır.

  1. The Sims Freeplay Apk İndir
  2. The Sims Freeplay Apk Oyna İndir
  3. The Sims Freeplay Apk İndir
  4. The Sims Freeplay Apk Dayı İndir

İçerik

The Sims Freeplay Apk İndir

Sims FreePlay, Sims Medieval’de tanıtılan Ücretsiz Otopark konseptini kullanır. Bu konsept, oyuncunun dünyayı dolaşmasına ve bunun için hiçbir ücret ödemeden çeşitli aktiviteler yapmasına izin verir.

Bu sayede tüm alanlara erişmek için ücret ödemenize gerek kalmaz ve herhangi bir para harcamadan istediğiniz yere gitme özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Konsept klasik mobil oyunlara benzer ve oyun aynı yaşam simülasyonu oyununu da sağlar. Oyunun temel amacı, ev satın almak, araç satın almak ve çeşitli kariyerlerde farklı seviyelere ulaşmak için yeterli parayı kazanmaktır.

Gacha Life Apk Download 2021

The Sims FreePlay dünyası Singapur’da geçiyor ve doğu ve batının ünlü şehirlerinin konseptini hesaba katıyor. Singapur’un her yerinde Çin restoranları, Kore bistroları, Hint paket servisleri ve diğer popüler yerleri bulabilirsiniz.

Görevler hiçbir şekilde tipik değildir ve gerçek yaşam olaylarından etkilendikleri için hepsi benzersizdir. Oyuncu, bu görevlerden birine katılmayı veya bunların bir karışımına katılmayı, ilginç ayarları keşfetmeyi, yol boyunca çeşitli görevlere katılmayı seçebilir.

The Sims FreePlay
The Sims FreePlay

The Sims Freeplay Apk Oyna İndir

The Sims FreePlay’in en son sürümü Electronic Arts tarafından piyasaya sürüldü ve 4.2 sürümüdür. Oyunun önceki sürümlerinin tüm özellikleri ile birlikte gelir. Örneğin, oyuncular artık şef, avukat, bankacı, bilim adamı ve tamirci dahil olmak üzere çok çeşitli seçenekler arasından kariyer seçebilirler.

Ayrıca diğer oyuncularla etkileşime girebilir ve seviye atlamalarına, yeni mülk satın almalarına, yeni teknolojileri araştırmalarına ve tüm yaşam simülasyon oyununun keyfini çıkarmalarına yardımcı olabilirler.

Oyuncular ayrıca daha fazla para kazanmak için kendi profillerini oluşturabilir, sosyal etkinliklere katılabilir, özel mesajlar gönderebilir ve kendilerine iş yaratabilir. Sims freeplay’in bu versiyonunun en yeni ilavesi, dünyadaki en egzotik yerlerden bazılarını da içeriyor.

The Sims Freeplay Apk İndir

Avakin Life 3D Virtual World Apk İndir

İnternet, dünyanın her yerinden oyuncuların The Sims FreePlay oynamasına ve heyecan verici yaşam simülasyonu oyununda yer almasına olanak tanır.

Oyuncuların oyunu oynamak için kayıt olmalarına veya oyunun tadını çıkarabilmeleri için herhangi bir internet ağına bağlanmalarına gerek yoktur.

Electronic Arts’ın resmi sitesini ziyaret edebilir ve oyunun ücretsiz sürümünü indirebilirler. Kullanıcılar ayrıca cep telefonlarını cihaza bağlayabilir ve oyunun tadını çıkarmak için kullanabilirler.

The Sims Freeplay Apk Dayı İndir

Sims FreePlay, kullanıcıların kendi evlerini tasarlamalarına, yeni öğeler satın almalarına ve yaşam tarzlarını iyileştirmenin yeni yollarını bulmalarına olanak tanır.

Uygulamanın ücretsiz sürümü, iOS cihazlar için iTunes App Store’da ve Google Play üzerinden android cihazlar için ücretsiz olarak mevcuttur. Kullanıcılar ayrıca çevrimiçi olarak hayatlarını daha da ilginç hale getirme konusunda onlara büyük ölçüde yardımcı olabilecek çok sayıda kaynak bulabilirler.

Sitede bulunan bilgiler, evi dekore etmek, oyun oynamak ve çok daha fazlası hakkında birçok fikir veriyor. Bu kaynaklar, kullanıcılara hem IOS hem de android cihazlarda yaşam simülasyonu türünden keyif almalarını sağlayan birçok yardım ve ipucu verir.

Array
Share The Sims Freeplay Apk İndir 5.64.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir