Euro Truck Driver Euro Truck Simulator, SEGA tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen açık dünya, kamyon sürüşü, video oyunudur.

  1. Euro Truck Driver Apk İndir
  2. Euro Truck Driver Apk oyna İndir
  3. Euro Truck Driver Apk Dayı İndir
  4. Euro Truck Driver Apk clup İndir

Oyuncu, büyük bir kamyonun kontrolünü ele geçirir ve kargoyu alıp birçok ülkeye teslim edebilir. Bu oyunun 300.000 kopyası şimdiden yalnızca Avrupa’da satıldı.

Bu oyunda, theipper, knackel, tır, palet vb. gibi birçok farklı kamyon modeli arasından seçim yapabilirsiniz.

Birbirinden ilginç kamyon modelleri ve sürüş zorlukları içeren sürüş oyunlarını seviyorsanız Euro Truck Driver’ı mutlaka denemelisiniz.

Bu oyunda sizi baştan sona diken üstünde tutacak çeşitli zorluklar var. Oyun, dar virajlar ve kör virajlar, dar yollar, devasa tepeler, çukurlar ve ağaç tırmıkları gibi çeşitli zorluklarla birlikte gelir.

İçerik

Euro Truck Driver Apk İndir

Oyunu oynarken, hangi kamyonu kullanmak istediğinizi seçme seçeneğine sahipsiniz – büyük kamyon veya küçük kamyon.

Jetpack Joyride Apk indir

Euro Truck Driver
Euro Truck Driver

Minecraft 1.17.32 Apk Güncel En Son Sürüm

Euro Truck Driver Apk oyna İndir

Oyun ayrıca sanal direksiyon simidi, sanal trafik işaretleri ve ses efektleri gibi birçok harika özellik ile birlikte geliyor. Bu oyundaki kamyonların hepsinin kendi sesleri vardır ve bunlar arasında korna, fren lambaları, öndeki ışıklar vb. vardır. Bir başka harika özellik de, euro kamyonunun motoruna doğru gaz ve yağ kombinasyonunu uyguladığınızda, hepsinin türlü motor sesleri ve görseller canlanırdı. Aracınızın benzin deposunu doldururken gerçek aracınızın deposunu doldururken aynı deneyimi yaşarsınız.

Gangstar Vegas apk download

Bu oyundaki tüm kamyonların standart rotaları var ve tek yapmanız gereken bu rotaları takip ederek belirli bir süre içerisinde teslimatları tamamlamak. Ancak, teslimatları doğru zamanlarda ve öngörülen süreler içinde tamamlamanız gerekir. Oyunda, bir şeyler teslim etmeniz gereken bir dizi sabit son teslim tarihi olan belirli rotalar vardır. Örneğin, sadece teslim alabileceğiniz bazı güzergahlar var ve geri kalan teslimatlar belirli bir süre sonra yapılıyor. Belirlenen zaman diliminde teslimat yapmazsanız, tekrar oynama şansınız olmayacaktır.

Euro Truck Driver Apk Dayı İndir

Kamyon sürme oyunu, daha heyecanlı bir eğlence türünü tercih eden kişilerle oynanabilecek en popüler çevrimiçi oyunlardan biridir. Bu sadece yetişkinlere yönelik bir oyun değil, beceri, strateji ve karar verme becerileri gerektirdiği için çocuklar bile kamyon sürme oyunları oynamaktan keyif alabilirler. Oyunun temel amacı, Avrupa’da kamyonları sürerek ve malları teslim ederek kar elde etmek ve para kazanmaktır. Tecrübe puanları kazanarak para kazanırsınız ve ayrıca kamyonunuz için yükseltme satın alabilirsiniz.

Euro Truck Driver Apk clup İndir

İyi bir kamyon şoförü olmak için en iyisinden öğrenmeniz gerekir. Öğrenmenin en iyi yollarından biri Euro Truck Simulator ile kamyon şoförü olarak iş başvurusunda bulunmaktır. Bu, kazanırken büyük bir ticari kamyon kullanma konusunda deneyim kazanmanız için harika bir fırsat. Bir işe başvurduğunuzda, Euro Truck Simulator size iyi bir kamyon şoförü olmanıza yardımcı olabilecek eğitim eğitimleri sağlayacaktır. Bu eğitimler, becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak pratik ve teorik alıştırmaları içerecektir.

Array
Share Euro Truck Driver Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir