War Machines

War Machines 1940 yılında, Birleşik Devletler Ordusu ilk tanklarını Birleşik Krallık’tan aldı.

  1. War Machines
  2. War Machines

Bu tanklar, ordu tarafından yeni teknolojilerin ilk testi için kullanıldı.

Böyle bir teknoloji, daha sonra “Solucan İzleri” olarak anılacak olan “Solucan” izlerinin kullanılmasıydı. Bu yeni teknoloji, araçların engebeli arazide hareket etmesine izin verdi.

Dünya Savaşı sona erdikten kısa bir süre sonra, daha modern (ve daha kalın) çelik paletlerin benimsenmesi nedeniyle bu paletler eski hale geldi.

War Machines
War Machines

Bugün bildiğimiz Savaş Makineleri, ABD ordusunun bu garip ve harika savaş makinelerini düşmanın aklını kazanmak için kullandığı Kore’de başladı. Bu zırhlı araçlar, suyla çalışan ve mermi atabilen bir motordan oluşuyordu.

Bu tanklar inanılmaz hızlarda ve hatta ağaçlar ve kum gibi engellerin üzerinden geçebilir. Sonunda bu zırhlı canavarlar, Çin komünist güçleri Louisiana, Dauphin’de ABD’ye saldırmaya çalıştığında etkinliklerini kanıtladılar. Bu, neredeyse bir yıl süren yorucu bir yıpratma çatışmasıydı.

Bu savaş makineleriyle ilgili en inanılmaz hikayelerden biri, bir tondan fazla ağırlığa eşit bir aracın kullanılmasıyla ilgiliydi.

Bu araç bir tondan fazla ağırlığa sahipti ve saatte yirmi milden fazla hızlarda seyahat edebiliyordu. Bu araç Jeep’ti. Bu inanılmaz aracın inanılmaz bir silahı vardı, Jeep (tek toptan oluşan) ana silahı çok isabetli bir şekilde ateşleyebilir ve aynı anda çok sayıda atış yapabilirdi.

Top Eleven Be a Soccer Manager apk download 2022

War Machines
War Machines

War Machines

Başka bir hikaye, bu süper güçlü savaş makinelerinin gerçekte nasıl bir tondan daha hafif olduğuyla ilgili. Tankın prototipleri Chrysler adlı bir şirket tarafından yapıldı. Bu tankların yaklaşık yarım ton ağırlığında olduğu söyleniyordu. Daha sonra bu, bir tondan daha hafif olan ancak önceki modellerden çok daha güçlü ve daha hızlı olan bir “Solucan İzi” ile değiştirildi. Bu silahları bu inanılmaz aracın arkasına koymanın tek gerçek yolu, motoru bu makineye adını veren “Solucan İzi” olan gövdenin altına yerleştirmekti. War Machines

Birleşik Devletler Ordusu, savaş makineleri için Alman Almanları kullanmayı da denedi. Amerikan askerleri, Alman Almanları Rus T traktörlerine karşı kullanmak üzere eğitildi. Bu büyük bir hataydı çünkü Almanların üstün zırhı ve makineli tüfekleri, Rus T traktörlerini neredeyse dayanılmaz kılıyordu.

rabbit web apk

Günümüzün modern zırhlı aracına MRV veya Çok Amaçlı Araçlar denir. Çoğu MRV’de, araçta bulunanları üzerlerine atılan herhangi bir topak veya mermiden koruyan kurşun geçirmez yelekler bulunur. Bu tür bir koruma, savaşta gereklidir çünkü savaş alanı sadece bir savaş alanı değil, yaşayan bir cehennemdir. Alman ve Japon silahları sayesinde günümüzün savaş makineleri filmlerde gördüğümüzden çok daha iyi durumda.

 

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir