High School Story Apk İndir 2022

High School Story Apk İndir 2022

Latest Update on

Overview Information

Name High School Story
Package com.pixelberrystudios.hssandroid&hl
Publisher Pixelberry
Category Simulation
Version 5.4.0
Size 85M
Requires Android 4.0.3 and up
MOD Features High School Story Güncel Hileler
Updated On
High School Story Para Hilesi  High School Story, geliştirici geliştirici Pixelberry Studios 2021'in mobil sunumuyla ve tarafından tanıtılır bir oyundur. ...

High School Story Para Hilesi 

  1. High School Story Apk İndir 2022
  2. High School Story Apk İndir 2022
  3. High School Story Apk İndir 2022
  4. High School Story Apk İndir 2022
  5. High School Story Apk Dayı İndir 2022
  6. What's Latest New

High School Story, geliştirici geliştirici Pixelberry Studios 2021’in mobil sunumuyla ve tarafından tanıtılır bir oyundur. Şu anda iPhone ve iPod Touch formatlarında mevcuttur ve Google Play Store veya Android’de App Store üzerinden satılmaktadır. Oyun, daha iyi okulların içine girilecekleri tamamlaması, çılgın ve zorlu mini oyunlarda rekabet etmesi gereken bir lise öğrencisini takip ediyor. Oyun, bu yaşki çocuklar için mevcut olan eğitici oyunlar oynayacak. Bir araya gelmek, asıl amaç, oyunculardan faydalanmaktan faydalanmayı öğretmek yanı sıra öğrenmeyi daha ilginç hale getirmektir.

İçerik

High School Story Apk İndir 2022

Diğer birçok eğitici mobil oyunun aksine, bağımsız geliştiriciler tarafından geliştirilen oyun, oyuncular için eğlenceli, zorlu ve eğlenceli bir arayüz sağlar. Hikaye, somut bir zaman çizelgesi yayınlanmamasına rağmen, “Lise Yıldızı” roman serisine dayanmaktadır. Çoğu iPhone uygulamasında olduğu gibi, kullanıcılar zaman içinde tonlarca ücretsiz güncelleme ve ekleme almayı bekleyebilirler. Resmi web sitesine göre, oyun sonunda iOS, Android ve Blackberry dahil olmak üzere tüm büyük mobil platformlarda mevcut olacak.

High School Story Apk İndir 2022

High School Story
High School Story

Mobil oyunun hikayesi, beş lise arka daşının arkadaşlığı etrafında dönüyor. Beş ana karakter Dash, izzy, Pax, sorgulama ve Kingston’dır. Çekirdek oyun, beş oyuncuya karşı çevre savaşları etrafında döner. Oyuncular, kötü kötü Dr. Darkken’ın güçlerine karşı arkadaşlarının eski okul arazilerini geri almasına yardım edecek. Jazz’ın sevgilisi haline gelen gizemli bir kız, hayvanlar ve bitkiler üzerinde çalışan hamile bir bilim adamı, Dr. ana kadroya arayışlarında yardımcı olur.

High School Story Apk İndir 2022

! Cyberika Action Apk RPG 2021

Oyun yaz aylarında, yaklaşık olarak Jazz’ın okuldaki üçüncü yılından sonra gerçekleşir. Oyundaki etkinlikler, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çok sayıda farklı okul kampüsünde gerçekleşir ve hepsi, her kampüsü oluşturan farklı binalarda bulunan portallar aracılığıyla birbirine bağlanır. Oyuncular, farklı hikaye öğeleri için çeşitli görevler ararken ve tamamlarken, düzenli olarak keşif ve araştırma yapabilirler. Çoğu görevin genel amacı sadece ana karakterler için çeşitli öğeleri ve kostümleri bulmak ve tamamlamak olsa da, her seviyeyi tamamlamak ve oyun içindeki diğer hedeflere ulaşmak için başka hedefler de gereklidir.

High School Story Apk İndir 2022

Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir
High School Story pixelberry’deki yeni eklemelerden bazıları birkaç yeni kostüm, yepyeni bir özel saldırı, geliştirilmiş bir güç sistemi, oyunun ortasında renkleri değiştirme yeteneği, iki yepyeni beceri kombinasyonu, bir geri çevirme sistemi ve birkaç ek son içerir. . iTunes’a göre ayrıca 50’den fazla yeni şarkı var. Bu popüler iPhone oyununu kendi koleksiyonunuza eklemek için App Store’dan High School Story pixelberry for iPhone’u satın almanız gerekir. Uygulama içi satın alma oldukça ucuzdur ve mükemmel bir değer sağladığından ve iPhone’unuzda klasik bir macera oyununun keyfini çıkarmanıza olanak sağladığından her kuruşuna değer.

High School Story Apk Dayı İndir 2022

Lise Hikayesi, milyonlarca kez indirilerek pazardaki ilk gününden bu yana inanılmaz bir popülerlik kazandı. Bu başarı, High School Story pixelberry’nin son güncellemeyi bekleyen yüzlerce uygulamaya eklenmesine yol açtı. Güncellemenin ücretsiz olup olmayacağı veya 2,99 dolara mal olup olmayacağı şu anda belli değil. High School Story’nin bu yaz sunduğu güncellemeyi ve harika içeriği görmeyi umuyoruz. O zamana kadar, yepyeni bir oyun formatında görevleri tamamlamanın, yeni becerilerde ustalaşmanın, yeni arkadaşlar edinmenin ve büyüleyici bir lise hikayesini deneyimlemenin keyfini çıkarın.

What's Latest New

High School Story

Rate and Review by Google Play Store

4
604910 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share High School Story Apk İndir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir