Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Post on

Overview Information

Name Harry Potter: Hogwarts Mystery
Package com.tinyco.potter
Publisher Jam City, Inc.
Category Macera Oyunları
Version 3.9.0
Size 169
Requires Android 5.0 and up
MOD Features Harry Potter Son Güncel 2022
Updated On
harry potter hogwarts mystery english, harry potter hogwarts myst ...

Rol yapma video oyunu Harry Potter Hogwarts Mystery, Jam City tarafından piyasaya sürüldü.

  1. Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0
  2. Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0
  3. Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0
  4. Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0
  5. What's Latest New

Oyun, JK Rowling tarafından yazılan kitap ve filmlere dayanmaktadır.

 Oyunda Hogwarts’ta çeşitli yerleri keşfetmeniz ve bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Oyun, oyuncunun Ölüm Yiyen’i yok edebilecek ünlü büyü de dahil olmak üzere çeşitli büyüler öğrenmesini gerektiriyor! Birden fazla sonu var.

İçerik

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Oyunun birden fazla sonu var. İlk oyunu tamamlayanlar, oyunun bir sonraki seviyesi ile ödüllendirilir. Bu durumda kasayı açmak için bir buz şövalyesini yenmeniz gerekiyor. Ancak bu gizemi çözmek için gereken bir şey var: Quidditch’te uzman olmalısın! Oyun, meydan okumayı kazanmak için ticaretin püf noktalarını öğrenmenizi sağlayacak.

Oyun iPhone ve iPad için tasarlanmıştır. Grafikler ayrıntılıdır ve en iyi sonuçları elde etmek için çeşitli Hogwarts öğrencileriyle etkileşime girebilir ve bulmacaları çözebilirsiniz. Para kazanmak için çözmeniz gereken bir ana gizem ve birkaç alt gizem var. Neyse ki, tüm bu ayrıntıları çevrimiçi olarak bulabilirsiniz! Bu gizemlerde ustalaştıktan sonra oyunun bir sonraki aşamasına geçebileceksiniz!

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Harry Potter serisinde yeniyseniz, Harry Potter: Hogwarts Mystery’i ücretsiz deneyebilirsiniz! Bu mobil oyun, kitap hayranlarının aşina olduğu birçok özelliğe sahiptir. Eğlenceli bir deneyimdir ve oyuncuların kendi karakterlerini ve maceralarını kişiselleştirmelerine olanak tanır. Oyunda ilerledikçe, bir eve ayırmanız ve bulmacaları çözmeniz gerekecek. Oyunu istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Harry Potter
Harry Potter

Harry Potter serisinin bir hayranı olarak, kitaplardan uyarlanan yeni bir mobil oyun görmek için can atıyordum. Temel görünümüne rağmen oyunun renkli grafikleri göze çok hitap ediyor. Üstelik oyun, sevilen büyücülerin kitaplarına, filmlerine ve dünyasına göndermelerle dolu. Konusu kitaplardakine benziyor ve hikayesi oldukça keyifli.

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Oyun, Harry Potter serisinin hayranları için harika bir deneyim. Kullanıcı tutması iyidir ve tüm aile için eğlenceli bir oyun olduğunu gösterir. Sonuç olarak, Harry Potter: Hogwarts Mystery çok iyi tutma oranlarına sahip. 

Ortalama bir oyuncu ilk günden sonra beş gün boyunca oynamaya devam eder. Benzer şekilde, yedinci günde, kullanıcıların %22’si oyunu oynamaya devam ediyor. Ortalama seansın sadece on bir ila 30 saniye sürdüğünü belirtmek de ilginçtir.

Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0

Oyun zaman geçirmek için eğlenceli bir yoldur. Oyuncu olarak kendi karakterinizi yaratabilirsiniz. Bir karakter oluşturup Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun hikayesini takip edebilirsiniz.

Oyun eğlence dolu ve büyü ve iksir öğrenerek karakterinizin kişiliğini parlatabilirsiniz. Harry Pottr hayranları için bir hafta sonu geçirmek için harika bir oyun! Evil Nun 2 Apk İndir

İlk yılında oyun 15 milyon indirme ile zirveye ulaştı. Yedinci günde, 20 milyon indirmeye ulaştı. 30. günde ilk gelirinin yalnızca yüzde ikisini kazandı. Oyunun iyi bir kullanıcı tutma oranı var ve kullanıcıların %46’sı ilk günden sonra oynamaya devam ediyor. Seans süreleri değişkenlik göstermektedir.

 

Ortalama olarak, oyuncular her seansta 11-30 saniye harcarlar. Ortalama olarak, oyunu oynamak için ortalama üç dakika harcıyorlar. Zombie Catchers Apk Para Hileli

Oyun, akıllı telefon için bir rol yapma RPG’sidir. Harry Potter’dan yedi yıl önce gerçekleşir ve oyuncuyu Hogwarts’ta bir yolculuğa çıkarır. Sınıflar, Quidditch maçları, romantizm ve kaleyi keşfetme özgürlüğü sunuyor. Hikaye, büyücülük okulunun karakterlerine ve dünyasına odaklanır. Kitap serisinin tüm hayranları için bir zorunluluktur!

Oyun, JK Rowling’in kitaplarına ve filmlerine dayanan mobil bir RPG’dir. Oyuncuların okuldaki farklı gizemleri araştırmasını gerektirmesi anlamında bir gizem oyunudur. Oyunda birkaç karakter bulunurken, ana karakter Jacob bir kimliğe sahip olan tek kişidir. Kardeşi olarak, o kayıp. Bu oyunun en önemli kısmı.

What's Latest New

harry potter hogwarts mystery english,
harry potter hogwarts mystery cheat,
harry potter hogwarts mystery pc,
harry potter hogwarts mystery turkish patch,
harry potter hogwarts mystery english apk,
harry potter hogwarts mystery apk latest version,
harry potter hogwarts mystery apk cheat,
harry potter hogwarts mystery turkish language,harry potter hogwarts mistério inglês, harry potter hogwarts mistério cheat, harry potter hogwarts mistério pc, harry potter hogwarts mistério turco patch, harry potter hogwarts mistério inglês apk, harry potter hogwarts mistério apk versão mais recente, truque apk harry potter hogwarts mistério, harry potter hogwarts mistério língua turca,

Rate and Review by Google Play Store

4.1
2,429,934 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Harry Potter Hogwarts Mystery Apk İndir 3.9.0
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir