Evil Nun 2 Apk İndir

Evil Nun 2 Apk İndir

Latest Update on

Overview Information

Name Evil Nun 2 : Stealth Scary Escape Game Adventure
Package com.keplerians.evilnun2&hl
Publisher Keplerians Horror Games
Category Adventure
Version 1.1.4
Size 172M
Requires Android 4.4 and up
MOD Features En tehlikeli korku odaları.
Updated On
Evil Nun 2 serisinin ikinci bölümü, selefi Evil Nun: The First Game'in kaldığı yerden devam ediyor. Yaşlı, kötü cadı Dotrice'nin ölümüyle, iki büyülü kız kardeş ...

Evil Nun 2 serisinin ikinci bölümü, selefi Evil Nun: The First Game’in kaldığı yerden devam ediyor.

  1. Evil Nun 2 Apk İndir
  2. Evil Nun 2 Apk İndir
  3. Evil Nun 2 Apk Oyna İndir
  4. Evil Nun 2 Apk İndir
  5. What's Latest New

Yaşlı, kötü cadı Dotrice’nin ölümüyle, iki büyülü kız kardeş Coraline ve Rose, amcalarını yüksek köyde yaklaşan tehlikeye karşı uyarmak için geri döndüler. Senin görevin onların oraya gitmelerine yardım etmek ve kötü cadının öfkesini bir kez daha köye salmasını engellemek. Bir sonraki oyuna geçebilmek için oyunu çabucak bitirmek için bazı hızlı ipuçları, püf noktaları ve püf noktaları arıyorsanız, aşağıdaki Evil Nun 2 adım adım izleyin ve izleyin!

İçerik

Evil Nun 2 Apk İndir

Platformunuzun kontrolünü yeniden kazandıktan sonra, Evil Nun: The First Game’in ilk seviyesinde yaptığınız gibi haritanın en altına giden yolu bulun. Bunda, kız kardeşinizin donmuş cesedini bulmalısınız. Bunun için kar küreğinin üzerinde durduğunuz bölgede kullanmanız gerekir. X ile işaretlenmiş bir kapıya çıkan bir rampa bulana kadar ilerlemeye devam edin. Kız kardeşinizin vücudundaki kar küreğini kullanın ve kapıdan girin.

Evil Nun 2 Apk İndir

Bu oyunda birkaç zorluk modu var. Başlangıçta Normal, Zor ve Uzman arasından seçim yapabilir, oyunda ilerledikçe seviyelerin zorluğunu artırabilirsiniz. Tıpkı ilk oyunda olduğu gibi, zorluk modları, her birinin üstesinden gelinmesi gereken kendi hedefleri ve zorlukları olan üç bölüme ayrılmıştır. Zorluklar üstesinden gelmeniz için yeterince kolay başlıyor, ancak oyunda ilerledikçe kız kardeşinizin hayatta kalmak için normalden daha fazla yardıma ihtiyacı olacağını fark edeceksiniz.

Evil Nun 2 Apk Oyna İndir

Ayrıca tüm seviyelerde düşmanlarla ve kız kardeşinizden daha gelişmiş bazı robotik düşmanlarla karşılaşacaksınız. Daha zor patronlarla karşılaştığınızda zorluk büyük ölçüde artar. Daha zor dediğimde, genellikle deneyimli bir oyuncuyu bile kolayca alt edebilecek çok güçlü hamleleri var. Özellikle zorlu bir düşmanla karşı karşıyaysanız, çok fazla hasar almadığınızdan emin olmak için önce zayıf zayıf noktalarını ortadan kaldırmayı düşünebilirsiniz. Dövüş hiç bitmeyecek gibi görünse de, yine de çok fazla hasar almadan onuncu seviyeye ulaşabilirsiniz.

Friday Night Funkin Apk 1.7.1 Güncel indir

Evil Nun 2 ile ilgili ilginç şeylerden biri, seviyelerde nasıl ilerlediğinizdir. Seviyelerde ilerlemenize yardımcı olacak öğeleri yalnızca bulmacaların tetikleyebileceği, girebileceğiniz birkaç gizli alan vardır. Örneğin, üçüncü seviyede kız kardeşinizi bir kutuya koymanız ve yuvaya bir bozuk para yerleştirmeniz istenecektir. Başarısız olursanız, başarılı olana kadar tekrar denemenizi sağlayacak başka bir bulmaca etkinleştirilir. Bu bulmaca seviyelerindeki amaç, sadece kız kardeşinizi kapalı kutudan çıkarmak değil, aynı zamanda sizi çözmeniz gereken daha fazla bulmacanın olduğu odalara götürecek özel kapıları açmak için seviyenin çeşitli yerlerindeki anahtarları tetikleyerek çabalarınıza yardımcı olmaktır.

Evil Nun 2
Evil Nun 2

Idle Magic School apk indir 1.3.5 sürüm

Evil Nun 2 Apk İndir

Bir flash oyun olduğunu düşünürsek, bu oyunu bu kadar korkutucu yapan şeyin ne olduğunu kendinize soruyor olabilirsiniz. Gerçek şu ki, bu oyun korku ve gizem duygusu ileten bir atmosfer yaratmada harika bir iş çıkarırken, aynı zamanda bir sonraki bölüme geçmek için seviyeleri birden çok kez tekrar oynamak istemenizi sağlayacak kadar atlama korkuları da sunuyor. Bu, Evil Nun 2’yi mobil cihazlarda bulunan en iyi gizli nesne macera oyunlarından biri yapar. Ancak, gizli nesneleri umursamıyorsanız veya oyunun hızından oynamaya devam etmek için yeterince zevk almıyorsanız, bunun yerine bir sonraki korku oyununa geçmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yatıya kalan bir gecenin tadını gerçekten çıkarmak istiyorsanız kesinlikle denemeye değer!

 

 

What's Latest New

- Updated ad network libraries

Rate and Review by Google Play Store

4.3
98845 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir