Stormhill Mystery Apk İndir 1.3.1

Stormhill Mystery Apk İndir 1.3.1

Latest Update on

Overview Information

Name Stormhill Mystery
Package com.specialbit.lurking.android&hl
Publisher Specialbit Studio
Category Adventure
Version 1.3.1
Size 22M
Requires Android 4.1 and up
MOD Features Hileli mod yüklemek için siteyi ziyaret ediniz.
Updated On
Stormhill Mystery,Gizli nesne macera oyununa benzeyen ve normal bir gizli nesne macera oyunu gibi oynayan, sadece internette bulunan harika bir gündelik bulmaca oyunudur. Bu kesin...

Stormhill Mystery,Gizli nesne macera oyununa benzeyen ve normal bir gizli nesne macera oyunu gibi oynayan, sadece internette bulunan harika bir gündelik bulmaca oyunudur.

  1. Stormhill Mystery apk indir 1.2
  2. Stormhill Mystery Hileli Apk İndir
  3. Stormhill Mystery Özellikleri Nelerdir.
  4. What's Latest New

Bu kesinlikle doğaüstü bir bükülme ile harika bir aile dostu hayalet gizemi!

Tüm ailenizin geçmişi yeterince ilginçti ama şimdi ailenizin sırrı daha da ilginç!

Evinizin genç erkeği, tüm hayatlarını değiştirecek çok önemli bir göreve başlamak üzere.

İçerik

Stormhill Mystery apk indir 1.2

Stormhill Mystery
Stormhill Mystery

Stormhill Mystery Hileli Apk İndir

Stormhill Mystery, uykulu bir İngiliz kırsal köyünde geçen iki bölümlük bir hayalet gerilim serisinin ilkidir. Bu Stormhill Mystery macera oyununun ikinci kısmı, gizli nesne sahneleri ve ses günlüklerini içerir. Bir sürü atmosferi ve ürkütücü sesleri olan macera oyunlarınızı seviyorsanız, bu Stormhilli mutlaka denemelisiniz.

Stormhill Mystery, “nesneler dönüştürmek” olarak adlandırılan iki bölümden oluşan gizemli macera serisinin 1. bölümüdür.

Bu oyun, yorumcumuz tarafından 5 üzerinden 5 olarak derecelendirilmiştir. Bu bonus bölümde oyun size, ana hikayede bulunmayan fazladan beş oda (evet, daha önce birden fazlasından bahsedilmişti) verir. Bu odalar şunlardır: Müze, Astronomi Merkezi, Makine Dairesi, Cadı Kazanı ve Hafıza Bankası.

Valor Legends apk indir sürüm

Bu oyun Christian Czarnet tarafından yaratılmıştır ve her yaşa uygun sıradan bir bulmaca oyunu olarak tasarlanmıştır. Şaşırtıcı piksel sanatına ve ayrıca olağanüstü 3D işlenmiş sahnelere izin veren basit, temel bir grafik motorunda yapılmıştır. Buna benzer birçok gizli nesne macera oyunu var, ancak Stormhill’nin sahip olduğu sihri yakalayamıyorlar. Bu macera oyunu iyi geliştirilmiş bir hikaye, iyi düşünülmüş bulmacalar ve iyi düşünülmüş hikaye öğeleri içerir. Bir oyuncunun bir macera-bulmaca oyunundan isteyebileceği her şeye sahiptir.

Ekran Alintisi 3

Stormhill Mystery Özellikleri Nelerdir.

Oyun Stormhill Mystery serisiyle birlikte gelir – dört bulmaca ve bir bonus bölüm.

Stormhll Mystery ile ilgili en sevdiğim şey, her sahnede anlatılan tüm nesneleri kullanmak zorunda olmanız. İpuçları bulmak için gölgeleri inceleyebilir, yerel halk ve şüpheliler arasındaki konuşmaları dinlemek için bir ses kaydı kullanabilir ve bir cesedi fiziksel olarak incelemek için buradaki bir nesneyi kullanabilirsiniz. Eğlenceli ve zorlu ve Stormhll Mystery son zamanlarda oynadığım en iyi gizli nesne bulmaca oyunu.

Rabbit Web Apk Son Sürüm indir 2021

Çok sayıda gizli nesne sahnesi olan macera oyunlarını seviyorsanız, bu Stormhill i mutlaka denemelisiniz. Macera oyunlarıyla ilgilenmiyorsanız ama yine de gündelik bulmacaları seviyorsanız, bu da harika.

Stormhill nin tek dezavantajı uzunluğudur, uzun bir oyun değildir, bu yüzden biraz yavaş oynamanın sakıncası yoksa çok fazla zorluk yoktur. Zorlu gizli nesne sahnelerini oynamaktan hoşlanıyorsanız, bunu denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Yüksek kaliteli bir oyunu var ve grafikleri ve sesi de gerçekten çok güzel.

What's Latest New

Oyun Stormhill Mystery serisiyle birlikte gelir - dört bulmaca ve bir bonus bölüm.

Rate and Review by Google Play Store

3.6
2214 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Stormhill Mystery Apk İndir 1.3.1
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir