The Last Pirate: Survival Island Adventure, bir korsan gemisinin mürettebatının üyesi olduğunuz ve efsanevi Son Korsan adasını bulmak için görevlere başladığınız çevrimiçi bir rol yapma oyunudur (RPG).

  1. Last Pirate Apk indir
  2. Last Pirate Apk oyna indir
  3. Last Pirate Apk club indir

Mürettebatın bir üyesi olarak, her hareketiniz ve kararınız oyunun sonucunu etkileyecektir. Diğer çevrimiçi RPG’lerin aksine, oyun görselden çok taktikseldir.

Oyun, klavyenizde amaçsızca tıklamak yerine keşif ve bulmaca çözmeyi içerir.

Last Pirate: Survival Island Adventure PC için nasıl oynanır:Oyunu takip etmek çok kolay.

İçerik

Last Pirate Apk indir

Başlamak için, oynamak istediğiniz kampanyayı seçin ve ardından Son Korsan’a bineceğiniz, yelken açmak istediğiniz adayı seçin.

Adaya vardığınızda, son korsan tarafından geride bırakılan gizemli bir sandık bularak yolculuğunuza başlamanız gerekiyor.

Sandığı aldıktan sonra kendinizi, zaman dolmadan bulmacaları çözmeye ve düşmanlarla savaşmaya başlamanız gereken bekleme hücresinde bulacaksınız ve Son Korsan tarafından kurtarıldınız.

Last Pirate Apk oyna indir

Last Pirate: Survival Island Adventure nasıl oynanır Mobil cihazlar için: Oyun, masaüstü ve mobil cihazlar kullanılarak eşit derecede iyi oynanabilir. İki sürüm benzer grafikler ve özellikler sunar, yani elde taşınır veya akıllı telefonunuz kullanılarak oynanabilir.

PC sürümüne benzer şekilde, ücretsiz uygulama, ilerledikçe bir zorluk seviyesi seçmenize olanak tanır. Ayrıca mobil cihazın varsayılan veya kişiselleştirilmiş ayarlarından da oynatılabilir. Belirli bir noktaya geldiğinizde, sevimli küçük uygulama karakteri belirecek ve bulmacalardan birini tamamlamanıza ve çeşitli düşmanlarla savaşmanıza yardımcı olacaktır.

 

Last Pirate
Last Pirate

Last Pirate: Survival Island Adventure’ın her seviyesinde kaç gün geçireceksiniz? Fazladan can kazanmak için yeterince hızlı seviye atlayıp istediğiniz kadar oynamaya devam edebilecek misiniz? Ekranınızın alt kısmında süre göründüğünde ne kadar süredir oynadığınızı bileceksiniz. Tamamlanacak birkaç seviye olduğu için, hafta içinde oynamayı bırakmak istemeyeceğinizden emin olduğum pek çok gün vardır. Bu şekilde, mücadeleleri tamamlamak ve mücadeleleri kazanmaya çalışmakla çıkmaza girmediğiniz birkaç gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.Clash of Clans Apk 2021 GÜNCEL !!!

8585855855555555555555555555555

Minecraft 1.17.32 Apk Güncel En Son Sürüm

Last Pirate: Survival Island Adventure uygulamasını oynarken karşılaşacağınız zorluklardan bazıları nelerdir? İlk olarak, keşfedilecek beş gizli alan var ve hepsini bitirmek için bulmanız gerekecek. Zorluklar arasında zeka oyunları, hazine avı, ölümcül su altı yaratıklarıyla savaşmak ve daha fazlası da yer alıyor. Bu aktiviteler gerçekten fazla düşünmeye izin vermiyor, ancak bu heyecan verici uygulamada son korsan çağının maceralarını yeniden yaşamaktan keyif alacaksınız. Ayrıca meydana gelen güçlü bir fırtına var ve dikkatli olmazsanız, bilinmeyen bir adada mahsur kalabilirsiniz.

Last Pirate Apk club indir

Last Pirate: Survival Island Adventure’da asla çok güvende olmayacaksın. İşlerin düzeldiğini düşünseniz bile, büyük bir fırtınanın yaklaştığını görmek sizi şaşırtmasın. Bu olduğunda, dikkatli olmazsanız deniz canlıları saldırır ve sizi canlı canlı yiyecekler. Adayı keşfetmek için zaman ayırmalı ve son korsan kaptanı ve ölümcül müttefikleri hakkındaki gerçeği ortaya çıkarırken ormanda savaşmalısınız. Bu, daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak gizem ve macera dolu heyecan verici bir macera.

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir