Pixel Studio APK indir 3.66
Icon

Pixel Studio APK indir 3.66

Hippo
Name Pixel Studio: pixel art editor
Package com.PixelStudio
Publisher Hippo
Category Art & Design
Version 3.66
Size 29
Requires Android 4.4 and up
MOD Features Sınırsız hile mod.
See details
Updated On
Mobile pixel art editor. Simple. Fast. Portable.
Table Of Contents

Pixel Studio İster 3B sanat oluşturmak için bir araç, ister profesyonel bir piksel sanatçısı arıyorsanız, Pixel Stuio güçlü bir seçenektir. Program, tüm yarattıklarınıza kolayca erişmenizi sağlayan bir kütüphane ile birlikte gelir. RGBA dahil birçok farklı renk paleti arasından seçim yapabilir ve piksellerin kenarlarını yumuşatmak için bir kenar yumuşatma fırçası kullanmayı da seçebilirsiniz. Ayrıca basit ve sezgisel bir arayüz içerir. Pek çok özelliği arasında, resmi yakınlaştırma seçeneklerinin yanı sıra 3D piksel sanatı oluşturmak için akıcı bir süreç vardır.

Pixel Studio APK İndir

Pixel Studo’nun bir başka yararlı özelliği de Hızlı Komut panelidir. Bu kullanışlı panel, araç çubuğundaki düğmeleri özelleştirmenizi sağlar. Yeniden boyutlandırmak ve düzenlemek için onları sürükleyebilir ve ayrıca boş bir yuvaya bir tane daha ekleyebilirsiniz. Belirli komutları açmak ve kapatmak için bu düğmeleri kullanabilirsiniz. Araç kutusu özelleştirilebilir olduğundan, hızlı komut panelini özelleştirebilir ve uygulamanın başka bir yerinde bulunmayan işlevleri ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz. Fotoğrafları yüklemek, düzenlemek ve başkalarıyla paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Asphalt 9 Apk indir

Pixel Studio APK Oyna İndir

Pixel Studo, diğer çizim uygulamaları gibi çalışır. Apple Pencil, Samsung S-Pen ve diğer çeşitli stylus cihazlarını destekler. Basit arayüzü ve düzenli arayüzü, onu kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline getiriyor. Ancak, bu programın yeni başlayanlar için tasarlanmadığını belirtmek önemlidir. Deneyimli kullanıcılar, piksel tarzı fotoğraflar oluşturmanıza yardımcı olduğu için kullanım kolaylığını takdir edeceklerdir. Yazılım, TwistedBrush sanatçı yazılım paketinin bir parçasıdır.

Pixel Studio APK
Pixel Studio APK

Pixilart, pikselleri kullanan bir şekilde resim çizmek için bir uygulamadır. Çalışmanızı arkadaşlarınızla paylaşabilir ve başkalarının sanat eserlerine göz atabilirsiniz. Hatta bir hesaba kaydolabilir ve çalışmalarınız beğenildiğinde ve paylaşıldığında bildirim alabilirsiniz. Birinin çalışmasını beğendiyseniz, portföyünü görüntüleyebilir ve ilerlemesini takip edebilirsiniz. Uygulama hem iOS hem de Android için kullanılabilir. Piksel sanatı topluluğu, canlı ve aktif bir topluluktur.

Pixel Studio APK Dayı İndir

Pixel Studio’nun ücretsiz sürümü sınırlı sayıda araçla sınırlıdır, ancak buna değer. Daha fazla kişiselleştirme seçeneği ve daha gelişmiş efektler sunarak sanatçılar arasında popüler bir seçimdir. Eşsiz özellikleri, onu çeşitli zevklere ve bütçelere hitap eden eğlenceli ve çok yönlü bir mobil uygulama haline getiriyor. Kullanıcı dostu arayüzü, kullanıcıların geçişleri ve geçişlerin hızını özelleştirmesine olanak tanır. Ek olarak, yazılım bir dizi başka kullanışlı özellik ile birlikte gelir.

ZOMBIE HUNTER apk download

Pixel Studio APK Club İndir

Pahalı grafik yazılımlarına para harcamak istemeyenler için Pixel Studo mükemmel bir alternatif. Programın birçok işlevi profesyoneller için uygundur, ancak yine de çocuklar için kullanımı kolaydır. Android dahil çoğu akıllı telefonla uyumludur. Bir dijital sanat editörü arıyorsanız, Pixel Studio harika bir seçimdir. Piksel renklendirme işlevi hem geliştiriciler hem de amatörler için kullanışlıdır. 500 binden fazla indirilmiştir ve ücretsizdir.

Rate and Review by Google Play Store

4.5
32,395 total
5  
4  
3  
2  
1  

Recommended For You

Review & Discussion

4.5
(32,395 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir