İçerik

Duolingo

Duolingo Learn Languages apk indir Duolingo, çok yönlü bir çevrimiçi dil öğrenme web sitesi ve popüler mobil uygulama ve ücretsiz bir dil yeterlilik testidir. Site, kullanımı ücretsiz bir premium model kullanıyor: hem site hem de mobil uygulama ücretsiz olarak sunuluyor, ancak , eğitimlerine yatırım yapmak isteyenler için ek olarak ücretli bir hizmet sunuyor. Duolingo’nun Hizmet Şartlarını (TOS) okuyarak, ödeme seçenekleri de dahil olmak üzere tüm bilgilerini tam olarak anlama şansına sahip olursunuz.

  1. Duolingo
  2. duolingo learn languages free
  3. duolingo learn languages free apk
  4. duolingo learn languages free apk download

duolingo learn languages free

Bilmiyorsanız, Duolingo’nun birkaç farklı öğrenme yaklaşımı vardır. Flash kartlar, resim tabanlı çeviri ve kelime tamamlama oyunları kullanarak size temel bilgileri öğretecek. Başka bir yaklaşım, beyninizi ana dilinize çevirmek yerine hedef dildeki kelimeleri hatırlamaya zorlayan çeviri belleği tekniği olarak adlandırılır. Örneğin, “Kahve kelimesinin çevirisi nedir?” Diye bir soru sorulacak. Beyniniz kahve kelimesini İngilizce karşılığına çevirecek, bunu İngilizce cevaplayarak bulmanız gerekecek.

duolingo learn languages free apk

Duolingo, Ücretsiz hatırlama oyunu da dahil olmak üzere birkaç farklı kelime oyununa sahiptir. Bu, bir kartta görünen İngilizce kelimelerin çoğunu adlandırmanızı ister. Amacınız mümkün olduğunca çok sayıda doğru çeviri elde etmektir. Başarısız olursanız puan kaybedersiniz. Öte yandan, başarılı olursanız, daha ileri düzey dersler satın almak için kullanabileceğiniz krediler kazanırsınız.

duolingo learn languages free apk download

Duolingo, satranç oyununun kendi uyarlaması kullanılarak oynanabilir. Buna oyunun varyasyonlarını oluşturmaktan sorumlu olan  Motoru denir. Bu özellik, fare düğmesini her hareket ettirdiğinizde ortaya çıkan yeni kelimeler ve her oynadığınızda keşfedilen yeni anlamlar ile çok akıcı bir öğrenme deneyimi sağlar. Örneğin, İngilizce’deki bazı kelimeler “the” ve “a” gibi İspanyolca ve Fransızcadaki karşılıklarına çevrilir.  Engine ayrıca hafıza testi, kelime arama ve hatta avatar oluşturucu gibi bir dizi faydalı oyun ve aktivite içerir.

Duolingo Learn Languages apk indir
Duolingo Learn Languages apk indir

bilgisayara karşı oynayarak öğrenilebilir. Bilgisayar, gerçek insanların konuşma kalıplarını simüle etmek için bir yapay zeka motoru kullanır, böylece yüksek sesle konuşulan bir kelimeyi veya cümleyi gerçekten duymanız gerekmez. Bunun yerine, bilgisayar sizin seçtiğiniz sözcükleri kullanır ve sonra bu sözcükleri size geri söyler.  İspanyolca, Çince, Korece, Japonca ve İtalyanca dahil olmak üzere 80’den fazla farklı dil bulunmaktadır. Oynamak için bu dillerden herhangi birini bilmenize gerek yok.

Video Editor & Video Maker – InShot apk indir

öğreniminin en iyi yanı, dili konuşmayı öğrendikten sonra genellikle herhangi bir yardıma ihtiyacınız olmayacak olmasıdır. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, internet erişimi ve biraz zaman. Bir sözlüğe veya konuyla ilgili herhangi bir kitaba başvurmanıza gerek kalmadan saatlerce oynayabilirsiniz.

Bedava Lig tv izleme programı apk 2021

Dört yaşındaki çocuklar bu oyunu nasıl oynayacaklarını öğrenebilirler. Yeni bir dil öğrenmek isteyen arkadaşlarla oynamak için mükemmel bir oyundur. Grafikler renklidir ve resimlerin anlaşılması kolaydır.  oyunları sadece üzerinde sayılar bulunan normal oyun tahtasını değil, aynı zamanda öğrenmeyi daha eğlenceli ve etkileşimli hale getiren birçok bonus oyunu da içerir.

qaqaqaaqa

İnternet başka şeyler öğrenmek için harika bir yer olsa da, yeni bir beceri öğrenmek veya yeni bir dil öğrenmenin heyecanını yaşamak daha da iyidir.  her ikisini de tek bir pakette sunuyor. Oyunu öğrendikten sonra ücretsiz olarak oynamaya devam edebilirsiniz. Site düzenli olarak güncellenmektedir, böylece neredeyse her gün yeni dil oyunları ve aktiviteleri bulmayı bekleyebilirsiniz. Halihazırda birkaç dil biliyor olsanız bile, becerilerinizi daha da geliştirebilir.

Array
Share Duolingo Learn Languages apk indir 2021
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir