İçerik

Khan Academy Kids

Çocuklarınızın öğrenme sürecini teşvik edecek benzersiz bir etkileşimli öğretim deneyimi sunar.

  1. Khan Academy Kids
  2. Khan Academy Kids

Khan Academy Kids, en iyi eğitim kurumlarından bazıları tarafından kullanılan en son eğitim teknolojisini sunar.

Bu yenilikçi ve etkileşimli program, eğlenceli ve heyecan verici aktiviteler, oyunlar, bulmacalar, simülasyonlar ve daha fazlasını sunar.Khan Academy Kids,Khan Academy Kids,

Tüm bu özellikler, öğrenme sürecini çocuklar için kolay, ilginç ve eğlenceli hale getirir. İşte bu yenilikçi eğitim uygulamasının sunduğu harika şeylerden bazıları:

Brawl Stars Hileli

Farklı ders seçenekleri ve her seviye için çeşitli öğrenme yolları ile özelleştirilmiş bir öğrenme yolu. – Ücretsiz uygulama, çocuğun seviyelerine göre doğru olanı keşfetmesine ve seçmesine yardımcı olan sonsuz ders seçenekleri sunar. Her ders, bir önceki dersin üzerine inşa edilen bir dizi aktiviteye sahiptir. Uygulamalar, adım adım izlenebilen ve her çocuk için öğrenmeyi artırması garanti edilen bir öğrenme yolu sağlar.

– Yaratıcı İfade – Khan Academy Kids, yaratıcı bir ifade müfredatı sunar. Bu müfredat uzmanlar tarafından tasarlanmıştır ve yaratıcılığa dayalı çok çeşitli etkinlikler ve oyunlar sunar. Bu yaratıcı ifade müfredatı aynı zamanda temel eğitimi, sosyal normları, insani değerleri ve ortak temel akademik bilgiyi içerir. Erken öğrenme uygulaması, genç öğrencilere müfredatta edinilen bilgileri keşfetmek ve uygulamak için güçlü bir müfredat ve özgür bir ortam sağlar. Uygulamayı kullanarak çocuklar müfredatta edindikleri bilgileri anında uygulama şansı yakalarlar. Ayrıca çocukların piyasada bulunan çeşitli teknolojileri ve araçları kullanmalarını ve denemelerini sağlar.

  My Town: Home Doll house – Family Playhouse 2021 APK İNDİR

Canlı Sohbet – Khan Academy Kids’in ücretsiz uygulaması, kuruluşun fakültesi ve uzmanlarıyla etkileşim kurmanıza olanak tanır. Size verilen cevaplardan memnun olmadığınızı düşünüyorsanız, öğrenmenin çeşitli yönleriyle ilgili herhangi bir soru sorabilir veya herhangi bir ücretsiz eğitime başvurabilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya tabletinizden çektiğiniz ekran görüntüsünü yükleyebilir ve uzmanlara soru sorabilirsiniz. Sohbet, konuyla ilgili farklı problemlerin çözümüne yardımcı olur ve eğitim değeri de sağlar.

Khan Academy Kids
Khan Academy Kids

Khan Academy Kids

Bir Test Kiti – Erken öğrenme uygulamasının test kiti, kayıttan sonra kullanılabilir. Bu test kiti, çocuğun öğrenme sürecini analiz etmeye yardımcı olan farklı türde soru kağıtları, çalışma sayfaları, deneme testleri, alıştırma kağıtları vb. içerir. Bu, çocuğa doğru bir puan verilmesine yardımcı olur ve gelecekte onun için doğru müfredatı seçmesine yardımcı olur.

– Sosyal-Duygusal Öğrenme – Khan Academy Kids, çocuklar için sosyal-duygusal bir öğrenme müfredatı sunar. Müfredat, ebeveynlerin, velilerin ve öğretmenlerin endişeleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bu müfredat, çoğu hiperaktif olduğundan ve müfredat dışı etkinlikler onlar için yeterince iyi olmadığı için çocukların endişeleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Dolayısıyla bu müfredat, çocukları sosyal ve duygusal olarak meşgul eden ve böylece öğrenme süreçlerini sağlıklı ve eğlenceli bir öğrenme haline getiren oyunlar ve etkinliklerle zenginleştirilmiştir.

 

Share Khan Academy Kids apk indir 4.0.5
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir