Zuzu Apk

Bu yıl Google Play’de bulunan yeni uygulamalardan (yalnızca android) biridir. Android kullanıcılarının birden fazla e-posta hesabını yönetmesine olanak tanır. Zuzu ‘nin Zuzu Technologies tarafından yaratılmasının nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birkaç farklı hesabı yönetebilmelerini istemeleridir. Bu uygulama anlık bir android uygulaması değildir ve tüm işlevlerin çalışması için internet bağlantısı gerektirir.

  1. Zuzu Apk
  2. Zuzu Apk

ROBLOX Apk indir

Zuzu ‘nin geliştirilmesinin nedeni, kullanıcılarının tek bir uygulamadan birden fazla e-posta hesabını yönetebilmelerini istemeleriydi. Zuzu ‘nin somutlaştırma özelliği yoktur, ancak tipik android e-posta istemcisinin tüm özelliklerine sahip olan bir tak ve çalıştır uygulamasıdır. Kullanıcılar Zuzu Software kataloğundan başka hesaplar da ekleyebilirler. Aslında Zuzu , önceden yüklenmiş olarak gelen şablonlar yardımıyla üç veya dört hesabı yönetebilir.

Zuzu Apk
Zuzu Apk

Zuzu Apk’nin diğer uygulamaların çoğundan en büyük farkı, iki çalışma modu sunmasıdır: tak ve çalıştır ve oku/yaz. Bunların ikisi de standart android e-posta istemcisinde bulacağınıza benzer. Ancak en büyük fark, bu yazılımla e-posta okuma ve yazma dışındaki görevleri de gerçekleştirebilmenizdir. Zuzu Apk ayrıca kullanıcıların Google Asistan’dan yararlanmasına ve kullanıcının mevcut ihtiyaçlarına göre alakalı bilgileri getirmesine olanak tanır. SoundCloudPlay Apk

Zuzu Apk

Zuzu , Gmail uygulamasınınkine çok benzer bir arayüze sahiptir. Bu, Gmail posta kutularınızı senkronize etme ve diğer tüm uygulamalarınızı da senkronize etme seçeneğini içerir. Ayarlar menüsü, kullanıcılara, kendi adlarına otomatik olarak e-posta gönderilip gönderilmeyeceği ve herhangi bir zamanda kaç e-posta alınabileceği ve gönderilebileceği dahil olmak üzere Zuzu ‘nin birçok özelliğini özelleştirme olanağı sağlar. Apps Menüsünde mesajlaşma, sohbet, müzik, video, sosyal ağ, haberler, hava durumu ve diğer birçok özellik için bağlantılar bulunur.

The latest 2.0.14 version of the Zuzu has some exciting new features, which include improved performance and security. Users can now also have access to Google Talk through their Zuzu account. Android devices will gain access to Hangouts in the next update. Google Now on Tap is also available for Gmail users who wish to see the latest information on the screen.

Spotify Premium Apk

Zuzu Apk, hem Android kullanıcılarından hem de hileli apk’yı iPhone’larda kullanmayı başaranlardan tam not aldı. Google, ürünü hatalı bir arayüzle piyasaya sürmesine rağmen, o zamandan beri bu durum düzeltildi. Kullanıcıların şikayet ettiği en büyük sorun, e-posta yükleme hızının yavaş olmasıydı, ancak bu sorun artık giderildi. Bunun yanı sıra, Google Uygulaması ile ilgili sorunların çoğu bu sürümde çözülemedi. Zuzu Apk, hareket halindeyken hala mükemmel bir tarama deneyimi sunuyor, ancak gerçek potansiyeli henüz fark edilmedi.

Array
Share Zuzu Apk – Bedava müzik ve ses indir. mp3 indir.
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir