Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1

Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1

Latest Update on

Overview Information

Name Zombie Offroad Safari
Package com.dogbytegames.zombiesafari&hl
Publisher Dogbyte Games
Category Racing
Version 1.2.1
Size 16M
Requires Android 2.3 and up
MOD Features En hızlı versiyon ve karakterler.
Updated On
Zombie Offroad Safari, bir zombinin kontrolünü elinize aldığınız ve yolunuza çıkan her şeyi biçtiğiniz son derece eğlenceli bir oyundur. Zombi olmadığı için ormanda ç...

Zombie Offroad Safari, bir zombinin kontrolünü elinize aldığınız ve yolunuza çıkan her şeyi biçtiğiniz son derece eğlenceli bir oyundur. Zombi olmadığı için ormanda çok az riskle veya hiç risk almadan koşabilirsiniz. Tek tehlike, oyunun temel aldığı ara sıra engelli parkurdan geçmek. Zombie  Safari, daha önce oynamış olabileceğiniz diğer zombi oyunlarıyla aynı değil.

  1. Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1
  2. Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1
  3. Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1
  4. What's Latest New

Zombie  Safari, bir hayvanı kontrol etme ve ondan uzaklaşma fikrini sevenler için harika bir oyundur. Ormanda olabildiğince hızlı veya yavaş ama emin adımlarla koşabilir, yaratığı evcilleştirebilir ve tıpkı gerçek anlaşma gibi hayata döndürebilirsiniz.

İçerik

Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1

Farklı alanlardan geçmenin, kütükleri ters çevirmenin ve araziyi düzleştirmenin tam kontrolüne bayılacaksınız. Oyundaki her nesne inanılmaz derecede iyi tasarlanmış ve üstlendiğiniz eylemler üzerinde gerçek kontrole sahip olduğunuz hissini verecek şekilde yapılmıştır. Bu oyunun daha yeni sürümleri artık kontrolleri ve oynamak için temel ipuçlarını öğrenebileceğiniz bir eğitim modu sunuyor.

Ekran Alintisi 14

Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1

Safari, bir topluluğun üyesi olarak oynamanıza izin veren şu anda piyasadaki birkaç oyundan biridir. Yeni arkadaşlar edinirken ve gece hayatta kalmaya çalışırken kamp alanlarını ziyaret edebilir ve diğer hayatta kalanlarla kaynaşabilirsiniz. Ayrıca kampçıların size göstermekten mutluluk duyacağı çeşitli etkinliklere katılma şansına da sahip olacaksınız. Gece çöktüğünde, nihai mücadeleyi üstlenme zamanının geldiğini göreceksiniz; Zombi Hayatta Kalma Kampı!

FRAG Pro Shooter Apk Hileli Sürüm

Zombie Offroad Safari’nin iki modu vardır: Öykü ve Sonsuz. Hikaye modunda, size kolay bir çıkış yolu sağlamak için araçsız bir ana kampta konuşlanırsınız. Göreviniz arazide ilerlemek ve zombileri temizlemek olacak. Bu, iyi planlanmış bir strateji ile birlikte kasanızda bulunan tüm silahları kullanmayı gerektirir. Seyahat etmeniz gereken dört alan var: Fort Hall, The Ranch, The Litter Box ve The Cave.

Zombie Offroad
Zombie Offroad

Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1

Geceyi atlattıktan sonra üsse geri dönmeniz gerekecek. Zombie Offroad Safari, atlamalar, tüneller, atlama manzaraları, kaydıraklar ve sarmaşıklar gibi üstesinden gelmeniz gereken etkileyici miktarda engel içerir. Oyunun grafikleri ve sesi de oldukça etkileyici. En deneyimsiz oyuncular bile bu heyecan verici oyunda yer alan çeşitli engellerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaktır. Bu oyunun hikayesi, özellikle beş olası son olduğu için takip etmesi çok eğlenceli.

PK XD Hileli Apk indir

Bu oyun Wii’de en çok satan oyun değil ama kesinlikle ilk yirmi içinde. Oyun son derece eğlenceli. Zombilerden hoşlanıyorsanız, bu bir zorunluluktur. Bu oyunda bir karakter olarak oynamak, oyuncuya çok fazla heyecan verir, ancak aynı zamanda güvenlidir. Bu oyun Nintendo Wii’nin çevrimiçi topluluğu için mevcuttur.

What's Latest New

Zombie Offroad Safari'nin iki modu vardır: Öykü ve Sonsuz. Hikaye modunda, size kolay bir çıkış yolu sağlamak için araçsız bir ana kampta konuşlanırsınız. Göreviniz arazide ilerlemek ve zombileri temizlemek olacak. Bu, iyi planlanmış bir strateji ile birlikte kasanızda bulunan tüm silahları kullanmayı gerektirir. Seyahat etmeniz gereken dört alan var: Fort Hall, The Ranch, The Litter Box ve The Cave.

Rate and Review by Google Play Store

4.1
64817 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array
Share Zombie Offroad Safari apk indir 1.2.1
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir