ZEDGE Ziliami, Alman oyuncak şirketi tarafından geliştirilen benzersiz bir oyuncaktır.

  1. ZEDGE Apk İndir 2022
  2. ZEDGE Apk İndir 2022
  3. Cover Fire Offline apk indir 2022
  4. ZEDGE Apk İndir 2022
  5. What's Modded

Ziliami, tanınmış marka POP tarafından üretilen beş aksiyon figürüne sahiptir!

Bu marka oyuncaklarının kalitesi ile tanınır ve uzun yıllardır üretmektedir.

İçerik

ZEDGE Apk İndir 2022

ZEDGE Ziliami, Almanya’daki oyuncak üretiminin çoğunu kontrol eden ana şirket olan Zellner Toys’a sunulan beş Ziliami figüründen biridir.

Bu oyuncağın iyi yanı, farklı harekete sahip olması ve ayrıca “anti yerçekimi” sistemine sahip olmasıdır, böylece figürler havadayken oyuncağın ağırlığı azalır.

Asphalt 8 Apk indir | Hileli Sürüm

ZEDGE Apk İndir 2022

ZEDGE Ziliami, DHA adında bir android yok ediciye sahiptir. Android bir alev makinesi, monte edilmiş bir pençe ile donanmıştır ve diğer düşmanlara saldırmak için kafa vuruşu tekniğini de kullanabilir. Oyuncaktaki beşinci figür, BAZook adlı android polis memurudur. Bu polis memurunun, insanı uzaktan gözlemlemesini sağlayan yerleşik bir kamerası var. Oyuncaktaki diğer bir android ise BAZook II olarak adlandırılıyor ve bir alev makinesi ve bir mini tabanca ile silahlandırılıyor. Bu son android, açıkça, ilk olarak 1980’de tanıtılan BAZook’un bir yükseltmesi anlamına geliyor.

ZEDGE
ZEDGE

ZEDGE Ziliami Premium Zilini paketleri, bu oyuncağın orijinal olduğunu gösteren bir sertifika ile birlikte gelen Ziliami’nin özel bir sürümünü içerir. Bu oyuncak aynı zamanda beş adet Ark Baykal figürini içerir. Bunlar, kullanıcılara bunları nasıl monte edecekleri konusunda rehberlik eden talimatlarla birlikte gelir. Ayrı olarak satılan bir  Ziliami II paketi, orijinal bir Ark Baykal ticaret rakamı da içerir.

Cover Fire Offline apk indir 2022

ZEDGE Apk İndir 2022

ZEDGE Zilisin’in yapımcıları, ürünlerine o kadar güveniyorlar ki, Hasbro ile işbirliği içinde, Hasbro tarafından Fiyat adı altında üretilen filmden uyarlanan tam bir devam oyuncak serisi piyasaya sürdüler. Bunlar, her ikisi de eklemli kollara ve bacaklara sahip olan bir zil sasi ve ziliami içerir. Hem fiyat hem de ziliami’nin ayrıca kendi koleksiyon kartları vardır.

Harry Potter Hogwarts Apk download 2021

ZILSA ve ZILSI arasındaki temel fark, ZILSA’nın daha çok kızlara, ZILSI’nin ise erkeklere yönelik olmasıdır. Zilosite serisinin ilki yine sekiz ile on dört yaş arası kız çocuklarına yönelik olan ZİLSASI’dir. Serinin ikincisi, on iki ila on beş yaş arasındaki erkekler için ZILSI Yine’dir. Bu oyuncakların her ikisi de pürüzsüz bir yüzeye sahip yumuşak

kauçuktan yapılmıştır.

41

Küçük çocuklar için yapılan Zilosite serisinin üçüncüsü, daha çok erkek çocuklara yönelik olan ZIL SI Yolyo. Bu, animasyonlu karakterler içeren bir dizi en yi ve gis’e sahiptir. Bu oyuncakla birlikte Zil Sese’nin yanı sıra Hasbro’nun maskotu Bumbo the Bear’ı gösteren bir ticaret kartının piyasaya sürüldüğünü de belirtmek ilginçtir.

What's Modded

ZEDGE Apk İndir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir