Duel Links, Yu-Gi-Oh! kart ticareti oyunu.

  1. Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022
  2. Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022
  3. Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022
  4. Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022
  5. What's Modded

Oyun birkaç sitede ücretsiz olarak mevcuttur ve resmi Yu-Gi-Oh’dan küçük bir ücret karşılığında satın alınabilir veya indirilebilir! İnternet sitesi.

Yu-Gi-! Düello Bağlantıları, iki veya daha fazla oyuncunun kendi bireysel kart destelerini kullanarak birbirleriyle rekabet edebilecekleri çok oyunculu bir internet oyunu olması bakımından diğer çevrimiçi kart oyunlarından farklıdır.

İçerik

Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022

Oyunun amacı, kart destenizi kart kartlarıyla donatarak oluşturmak ve ardından bu kartları rakiplerinizin kart setlerini çıkarmak için kullanmaktır.

Oyuncuların kartları bitene kadar veya rakiplerinin oynayacak kartı kalmayıncaya kadar oynamaya devam etmelerine izin verilir.

Oyunun süresi biterse, oyuncular destelerini oluşturmak için yeni bir kart listesi seçecekleri Beraberlik Aşaması adı verilen yeni bir aşamaya geçeceklerdir.

Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022

Cover Fire Offline apk download 2022

Yu-Gi-Oh! Duel Links, iPhone ve android platformlarıyla uyumludur ve App Store’da veya Yu-Gi Facebook Sayfası. Yu-Gi-Oh! anime tarzı illüstrasyonlar içeren popüler bir çizgi film şovudur, bu nedenle şovun bir versiyonunun ticaret kartı oyununda yer alması şaşırtıcı değildir.

Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022

Yu-Gi-Oh! Duel Links, arkadaşlarını kurtarmaya çalışırken kendilerini tehlikeli bir savaşın içinde bulan bir grup gencin etrafında dönüyor. Güçlü canavarlardan oluşan cephaneliklerine eklemek için kartlar toplamalı ve işi bitirmek için “arkana” yı kurarken diğer canavarları yenmelidirler. Topladıkları kartlar birleşerek canavarlara dönüşecek ve bir oyuncu oyunu kazanana kadar savaşacak. Her oyuncu oyuna on kartla başlar, ancak oyun ilerledikçe desteye daha fazla kart eklenebilir.

Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022

Last Pirate Apk indir

Yu-Gi Duel Links, kahramanı Yuma, ortağı Jaden ve diğer önemli karakterler Gini ve Marik gibi en sevilen anime karakterlerinden bazılarını içeriyor. Yu-Gi ayrıca oyun sırasında meydana gelen birkaç özel olayı da içerir. Bunlar arasında, oyuncuların destelerine ekstra canavar bölgeleri eklemek için turlar arasında ziyaret edebilecekleri bir “Düello Merkezi”, canavarların sentez yoluyla geliştirilebileceği bir “Lab” ve her oyuncunun on taneden birini seçebileceği bir “ARC” yer alıyor. sıralarından birinde kullanılacak farklı canavarlar.

07777

Yu-Gi-Oh Duel Links, arkadaşlık, aile ve kendi duygularını kontrol etmeyi öğrenmenin önemi temaları etrafında dönüyor.  ilginç hikayeler ve heyecan verici kart oyunları nedeniyle birçok çocuğun izlediği bir gösteri. Yu-Gi-Oh! Duel Links, çocuklarınızın keyifle oynadığı popüler kart takası oyunlarına heyecan verici bir alternatif sunuyor.

What's Modded

Yu-Gi-Oh! Apk indir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir