Sadece çocuklar için yapılmış bir video uygulaması
YouTube Kids, çocuklara tüm farklı konularda aile dostu videolarla dolu daha kapsamlı bir ortam sağlamak ve çocuklarınızın içsel yaratıcılığını ve oyunculuğunu ateşlemek için oluşturuldu. Ebeveynler ve bakıcılar, çocuklarınız yol boyunca yeni ve heyecan verici ilgi alanları keşfederken yolculuğa rehberlik edebilir. youtube.com/kids adresinde daha fazla bilgi edinin

  1. YouTube Kids apk indir 2022
  2. YouTube Kids apk indir 2022
  3. YouTube Kids apk indir 2022
  4. YouTube Kids apk indir 2022
  5. What's Modded

İçerik

YouTube Kids apk indir 2022

Çocuklar için daha güvenli bir çevrimiçi deneyim
YouTube Kds’deki videoları aile dostu tutmak için çok çalışıyoruz ve çevrimiçi ortamda en genç kullanıcılarımızı korumak için mühendislik ekiplerimiz tarafından oluşturulan otomatik filtreler, insan incelemesi ve ebeveynlerden gelen geri bildirimlerden yararlanıyoruz. Ancak hiçbir sistem mükemmel değildir ve uygunsuz videolar gözden kaçabilir, bu nedenle sürekli olarak önlemlerimizi iyileştirmek ve ebeveynlerin aileleri için doğru deneyimi oluşturmalarına yardımcı olacak daha fazla özellik sunmak için çalışıyoruz.

YouTube Kids
YouTube Kids

YouTube Kids apk indir 2022

Ebeveyn Denetimleri ile çocuğunuzun deneyimini özelleştirin
Ekran süresini sınırlayın: Çocuklarınızın ne kadar süre izleyebileceği konusunda bir zaman sınırı belirleyin ve izlemekten yapmaya geçişlerini teşvik etmeye yardımcı olun.
Ne izlediklerini takip edin: Tekrar izle sayfasını kontrol edin, ne izlediklerini ve keşfettikleri en yeni ilgi alanlarını her zaman bileceksiniz.
Engelleme: Bir videoyu beğenmediniz mi? Videoyu veya tüm kanalı engelleyin ve bir daha asla görmeyin.
İşaretleme: Bir videoyu inceleme için işaretleyerek uygunsuz içerik konusunda bizi her zaman uyarabilirsiniz. İşaretlenen videolar haftanın yedi günü, günde 24 saat incelenir.  YouTube Kids 2021 apk indir

YouTube Kids apk indir 2022

Çocuklarınız kadar benzersiz bireysel deneyimler
yaratın Her biri kendi görüntüleme tercihleri, video önerileri ve ayarları olan sekiz adede kadar çocuk profili oluşturun. “Yalnızca Onaylı İçerik” modundan seçim yapın veya çocuğunuza uygun bir yaş kategorisi seçin, “Okul Öncesi”, “Küçük” veya “Büyük”. Carmageddon Araba Hileli Apk

Çocuğunuzun izlemesini onayladığınız videoları, kanalları ve/veya koleksiyonları kendiniz seçmek istiyorsanız “Yalnızca Onaylı İçerik” modunu seçin. Bu modda çocuklar video arayamaz. 4 yaş ve altı çocuklar için tasarlanan “Okul Öncesi” Modu, yaratıcılığı, oyun oynamayı, öğrenmeyi ve keşfetmeyi teşvik eden videolar sunar. “Genç” Modu, 5-8 yaş arası çocukların şarkılar, çizgi filmler ve el sanatları dahil olmak üzere çok çeşitli konularda ilgi alanlarını keşfetmelerine olanak tanır. “Eski” Modumuz 9 yaş ve üstü çocuklara popüler müzik ve çocuklar için oyun videoları gibi ek içerikleri arama ve keşfetme şansı verirken.

YouTube Kids apk indir 2022

Her tür çocuk için her tür video 
Kitaplığımız, çocuklarınızın içsel yaratıcılığını ve oyunculuğunu ateşleyen tüm farklı konularda aile dostu videolarla doludur. En sevdikleri şovlardan ve müzikten bir model volkanın nasıl inşa edileceğini (veya balçık 😉 yapmayı öğrenmeye ve aradaki her şeye kadar her şey.

Diğer önemli bilgiler:
Çocuğunuz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlamak için ebeveyn kurulumu gereklidir.
YouTube Kids, uygulamayı ücretsiz olarak sunmak için ücretli reklamlar içerir. Çocuğunuz, YouTube içerik oluşturucularının ücretli reklam olmayan ticari içerikli videoları da görebilir.Family Link ile yönetilen Google Hesapları için Gizlilik Bildirimi, çocuğunuzun Google Hesabıyla YouTube Kds’i kullanması durumundaki gizlilik uygulamalarımızı açıklar. Çocuğunuz YouTube Kds’i Google Hesabında oturum açmadan kullandığında YouTube Kids Gizlilik Uyarısı geçerli olur.

What's Modded

YouTube Kids apk indir 2022

Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir