Zihinsel zekanızı ve yemek tadı tomurcuklarınızı zorlayacak yeni bir yemek pişirme oyunu arıyorsanız, Cooking Mania’yı kesinlikle denemelisiniz.

  1. Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022
  2. Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022
  3. Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022
  4. What's Modded

Bu oyun birçok yönden Super Mario’ya benziyor.

Farklı değişkenleri aynı anda yönetirken farklı yemekler pişirmeniz gerekiyor.

Oyunda ustalaştığında, yemek pişirme becerilerinle konukları etkileyebilecek ve hatta En İyi Şef’e oy verebileceksin! Kulağa hoş geliyor, değil mi?

İçerik

Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022

Bowmasters Apk Download 2021

Oyun, bir sabah bir restoranda uyanmanızla başlar. Restoranın gerçekten temiz göründüğünü ve bu konuda çok iyi bir havası olduğunu fark edeceksiniz. Şimdi, kaos başlamadan önce giyinmeli ve ofisinize gitmelisiniz!

Tıpkı diğer oyunlarda olduğu gibi, puan kazanmanıza ve sonunda para kazanmanıza yardımcı olacak gizli bir görev yapmak için dışarı çıkmadan önce biraz yemek pişirmeniz gerekiyor. Puan kazanmak ve mümkün olan en yüksek puanı almak için farklı yemekler pişirmeyi deneyebilirsin! Ve eğer birinin yemeğini mahvedersen, şey… bazı puanları kaybedersin, sanırım.

Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022

Ancak, bu o kadar da ilginç değil, değil mi? Ekrandaki eşyalar pişirilirken düğmelere basmanız gereken bu tür oyunları oynarken muhtemelen hiç eğlenmeyeceğinizi düşünmüşsünüzdür. Şey, sana söylediğim için üzgünüm, ama hiç de öyle değil! Oynamaya başladığınızda hemen oyunun tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Kontroller hiç de zor değil ve uzunca bir süre bu tür oyunlar oynadıktan sonra her şeyin nasıl çalıştığını çok yakında öğreneceksiniz.

Yemek Çılgınlığı
Yemek Çılgınlığı

Bu oyunun da diğer tüm oyunlar gibi rastgele tıkladığınız bir şey olduğunu düşünüyorsanız, o zaman tamamen yanılıyorsunuz. Aslında bu Mario Brothers’ın çok daha iyi bir versiyonu!

Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022

Bu oyun baştan sona oldukça eğlenceli ve eğlenceli. Ayrıca, oynamanın o kadar da zor olmadığını göreceksiniz. Seviyeler rastgele oluşturulur ve bu da oyunu daha da heyecanlı hale getirir.

Minecraft Apk En Son Sürüm

Cooking Madness – A Chef’s Table birçok mağazada zaten mevcut ve yakınınızda bir tane bulmanız daha kolay olmalı. Oyunu satın almak da çok pahalı değil, merak etmeyin. Seçimlerinden biri olarak bu oyuna sahip bir mağaza aradığınızdan emin olun. Ayrıca, bilgisayarınıza indirmeniz için dijital formatta olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz!

Öyleyse neden bu oyuna bir şans vermiyorsunuz? Bugün kontrol edin! Sadece oynamadan önce talimatlarını dikkatlice okuduğunuzdan emin olun. Kim bilir, kendinizi saatlerce oynarken bulabilirsiniz!

What's Modded

Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022

Array
Share Yemek Çılgınlığı Apk Download 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir