Yek portal TV ve Yahoo!’nun ortak girişimi olan Overwatch (kanal 1-6). TV, dünyanın dört bir yanından canlı spor ve etkinlikler sunmaya adanmış uluslararası bir spor eğlence kanalıdır. Anlaşmanın bir parçası olarak Yahoo! zaten başarılı olan Yek TV hizmetine de yatırım yaptı.

  1. Yek portal apk indir
  2. Yek portal apk oyna indir
  3. Yek portal apk hileli indir
  4. Yek portal bedava izle apk indir

Bu yazıda, sizi uluslararası bir izleyici kitlesine dünya standartlarında televizyon programlarına erişim sunmaya adamış, gelecek vadeden bir kablolu TV kanalı olan Yek TV’yi tanıtacağım.

İçerik

Yek portal apk indir

Yek TV izleyicilerine iki farklı program sunuyor: Yaşasın! dünyanın her yerinden en popüler ve en önemli haberleri ve güncel olayları sunmaya kendini adamış; ve dini konulara odaklanan tüm dini konuları kapsayan dini bir TV kanalı olan Ferengeti. Her iki program da İngilizce dil sağlar, ancak Yaşasın! program daha çok haberlere odaklanırken, Ferengeti çok çeşitli konuları kapsama potansiyeline sahiptir. Birinci Kanal (7-8 numaralı kanallar), golf, at yarışı, futbol ve beyzbol dahil tüm önemli sporları kapsar.

Yek portal
Yek portal

Yek portal apk oyna indir

Yek TV’nin öncelikli hedefi, izleyicilerine kaliteli haber içeriği sunmaktır. Hizmet, bir bilgisayar ağı yardımıyla dünyanın birçok farklı ülkesinden canlı yayınlar alıyor ve bunları çeşitli TV kanallarına dağıtıyor. 

Hizmet, daha geniş bir konu yelpazesini kapsayacak şekilde tasarlandığından, Birleşik Krallık’taki en büyük uydu televizyon şirketi Sky ile sözleşme imzalayabildi. Sözleşme Ocak 2021’de başladı ve bugüne kadar devam ediyor. Sky, E’nin ana şirketidir! Ağ, doksanların başında Birleşik Krallık’ta bir kablo TV sağlayıcısı olarak başladı.

Drift Ride Traffic Racing apk download

Diğer karşılaştırılabilir haber ve güncel olay kanalları gibi Yek TV de kullanıcılarına çeşitli özellikler ve seçenekler sunuyor. En yaygın olanı Sky hareket sistemidir. Sky hareket sistemi, müşterilerin televizyon ekranlarında Sky logosunu kullanarak farklı sporları aramasına olanak tanır. Ayrıca, öne çıkan spor ve etkinlikle ilgili çeşitli haberler hakkında bilgi sağlar. Diğer özellikler arasında öne çıkanlar, doğrudan besleme, yorumlar, fotoğraflar ve programlar yer alır. Bir kanal kullanılmıyorsa, izleyici gelecekteki mesajları ve e-postaları almak için kaydolabilir.

Yek portal apk hileli indir

Yek TV ayrıca birkaç köpek şovunun servis sağlayıcısıdır. Yorkie Dogs, Birleşik Krallık’taki en eski köpek gösterilerinden biridir. Gösteri, televizyon tarihindeki herhangi bir köpek şovunun çoğu olan on bir Emmy Ödülü kazandı. Aynı zamanda İngiliz vatandaşlığına sahip ilk köpek grubu olan Blue Man Group’a da ev sahipliği yapıyor. Diğer kanallar, Teriyerler hakkında haberler, gerçekler ve hayvanların geleneksel kıyafetlerindeki fotoğrafları ve videoları sunar.

Yek portal bedava izle apk indir

MIR4 Apk dwonload 2021

İnsanlar da hizmetten faydalanabilir. Yek TV’ye abone olan kişiler aylık üyelik ücreti alır ve ömür boyu ücretsiz yükseltmeler alırlar. Yükseltme, sınırsız sayıda programı izlemelerine olanak tanır. Ayrıca bir Yek VIP Kulübüne özel erişim sağlarlar. Bu üyeler, etkinliklere katılmanın yanı sıra, birçok özel teklif ve indirimin yanı sıra dünyanın en seçkin köpeklerinin yaşamlarına yakından bakma fırsatına sahiptir.

Array

Recommended For You

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir