WOSTI

WOSTI Sports TV Guide şu anda 2.694 reytinge ve 4 reyting değerine sahip. Hickson’ın şu anki ortalama reytingi 4.075. Son 30 günde elde edilen tüm derecelendirmelerin mevcut günlük yüzdesi % 4.075’tir.  Sports TV Guide, NBCSN, ESPN ve FOX Soccer TV’nin ardından dördüncü sırada yer alan Versus adlı dünyanın en çok izlenen spor ve haber programıdır.  Sports TV Guide sürekli olarak yüksek konumunu korumaya devam ediyor. Gösteri, dünyanın çeşitli ülkelerinden birkaç yüz bin kişi tarafından indirildi.  Sports TV Guide ayrıca haberler, filmler, oyunlar, çizgi filmler, hava durumu, çocuk kanalları ve çok daha fazlası gibi diğer popüler kanallara sahiptir.

  1. WOSTI
  2. WOSTI

WOSTI mobil uygulaması Sports TV, tüm spor ihtiyaçlarınız için her şey dahil bir çözümdür. Bu uygulama Avustralya, İngiltere, ABD, Kanada, Fransa, Çin, Hollanda, Portekiz, Brezilya, Rusya, Güney Afrika, Endonezya, Malezya, Singapur, Tayland, Filipinler ve diğer birçok ülke dahil olmak üzere dünyanın her yerinden canlı ve kayıtlı televizyon yayını sunmaktadır. . Uygulama ayrıca en yeni oyuncular ve maçlar için canlı ve kayıtlı oyun istatistiklerine sahiptir. Uygulama ayrıca  Sports TV sunucularından oluşan bir yorum ekibi tarafından iki yönlü sesli yorum, en son skor güncellemeleri, istatistikler, oyun programı ve tüm canlı oyunların listesini içerir.

WOSTI Sports TV’nin android versiyonu çok basit ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. İnternet bağlantısı olan herhangi bir android telefonda kullanılabilen basit bir Java tabanlı uygulamadır. Arayüz, izleyicinin canlı izlemek istediği kanalı seçmek için farklı kanallara göz atmasına olanak tanır. Bu android uygulamasının tam sürümü, tam bir Sports TV deneyimi sağlar. Ücretsiz Futbolen Letonya TV ve Sports TV canlı şovları gibi diğer uygulamalar geliştirme sürecindedir ve yakında kullanıma sunulacaktır.

WOSTI
WOSTI

Characteristics: Green Farm 3 apk indir

WOSTI

Sports TV Guide APK dosyaları, Google play’den ücretsiz olarak indirilebilen başka bir WOSTI Sports TV yardımcı uygulamasıdır. Bu,  Sports TV Guide’ın internet erişimi olan herhangi bir android cihazdan erişilebilen anında güncellenen bir sürümüdür. Sports TV Guide, android uygulama ayarları kullanılarak yapılandırılabilir. Ayrıca bir masaüstü widget’ı olarak da kullanılabilir.

Sports TV, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından, spor maçlarının canlı televizyon yayınlarını almanın birincil kaynağı olarak kullanılmıştır.Sports TV Guide’da kullanılan tek tıkla erişim sistemi, kullanımı çok kolaydır ve kullanıcıya, canlı skorlar, TV programları ve zamanlamaları, TV kanalları, oyuncu profilleri, fotoğraflar, videolar dahil olmak üzere herhangi bir maçla ilgili en güncel bilgilere hızlı erişim sağlar. , ve yaklaşan maçların programı. Yeni tek tıklama erişim sistemi ile, canlı aksiyonun tek bir anını kaçırmadan bir maç, istediğiniz kadar izlenebilir.

Real Flight Simulator Pro Apk İndir

Sports TV Guide’ı android cihazınızda kullanabilmek için cihazınıza Google play uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bunu kurun ve açın. Şimdi android cihaz güvenlik uygulamasının en son sürümünü yükleyin ve ayarlara gidin. Otomatik taramayı açın ve görünen tüm gerekli seçenekleri seçin ve yükleme sekmesine tıklayın.

Array
Share WOSTI Sports TV Guide 4.0.7 apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

  • Ellerine sağlık admin diğer sitelerdeki çalıoşmıyor

    Yanıtla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir