Truckers of Europe

Truckers of Europe gerçekçi bir kamyon simülatörü video oyunudur ve oynamak için en çok zaman harcadığım oyundur.

  1. Truckers of Europe
  2. Truckers of Europe

Bir kamyon sürüş simülasyonuna ihtiyaç duyan ancak çok fazla para yatırmak istemeyenler için harika bir zaman ve para tasarrufu sağlar.

iPhone için Euro Truck Simulator 2, iPhone App Store’dan tamamen ücretsizdir. 60’tan fazla yeni kamyon, 40’tan fazla bina ve yarışacak 50’den fazla farklı pist ile birlikte geliyor.

Kamyonunuz için boya işleri, tekerlekler ve daha fazlası gibi şeylerle özelleştirmenize izin veren yükseltmeler bile var!

Truckers of Europe, çeşitli oyun platformlarında harika kamyon simülasyon oyunları sunar. Oyun, büyük kamyonlar, orta römorklar ve yolcu minibüsleri dahil olmak üzere üç tür kamyonu çalıştırmanıza izin verir. Bir stajyer olarak, büyük kamyonları çalıştırmak için gereken becerileri, simülatörde eğitim alıştırmaları ve zamanla öğreniyorsunuz. Tam üye olduktan sonra uzun treyler, alçak treyler, düz yatak, özel amaçlı treyler ve mobil evler dahil her türlü treyleri çalıştırabilirsiniz.

Oyun, gerçek kamyonlarınızı sürerken gerçekten canlanan gerçekçi grafikler sunar. Sürüş pratiği yapmaya başladığınızda ve gerçek hayatta bir kamyoncu olmanın nasıl bir şey olduğunu gördüğünüzde, bu harika bir zaman ve para tasarrufu sağlar. Kamyonculuk sektörünün bir parçası olma düşüncesini seviyorsanız, ancak bu kadar para harcamak istemiyorsanız, bu kesinlikle sizin için iyi bir seçimdir. Truckers of Europe, size simülatör modunu deneme şansı vermek için ücretsiz deneme süresi ve para iade garantisi sunuyor.

Jetpack Joyride Apk indir

Truckers of Europe
Truckers of Europe

Truckers of Europe

Truckers of Europe, iki deneyimli kamyon sürüş uzmanı Milan ve Paco’nun buluşudur. Oyunu bir araya getirmek için yıldızlardan oluşan bir uzman ekibi oluşturdular. Bu, App Store’a ilk kez bir mobil uygulamaya giriş yapmaları. Truckers of Europe gerçekçi grafikler, menüler, haritalar, seçenekler ve hatta ünlü kırmızı kamyona sahiptir. Oyun basit, öğrenmesi kolay bir arayüze sahip ve hatta belirli bir rotada takılıp kalabilmeniz için bir yardım menüsüne sahip.

Spotify Premium Apk

Truckers of Europe’da seçilebilecek birkaç farklı rota var ve nasıl gittiğini görmek için bunlardan herhangi birinde başlayabilirsin. Kamyon sürme oyunlarından hoşlanıyorsanız, Truckers ‘dan kesinlikle keyif alacaksınız. Grafikler birinci sınıf ve kamyon ve ekipman modelleri çok gerçek görünüyor. Hatta dilerseniz kamyonlarınızı yükseltebilir ve kamyon sürüş deneyiminizi çok daha keyifli hale getirecek diğer özel seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında yeni geliştirilmiş AI trafik sistemi, gerçekçi hava koşulları, optimize edilmiş öğrenme sistemi, yol haritası ve mürettebatınızın moralini artırma, kamyon sürücüsünün sesini değiştirme, kamyonlarınızı özelleştirme ve çok daha fazlası gibi diğer birçok seçenek yer alıyor. Bazı insanlar bu oyunu oynamanın çok zor olduğunu düşünebilir ama yanılıyorlar. Kamyonunuzu nasıl kullanacağınızı öğrenmek çok kolay ve biraz deneyime sahip olduğunuzda, oyunun daha zorlu yönleriyle başa çıkmakta sorun yaşamayacaksınız. Truckers of Europe gerçekten sizi saatlerce eğlendirecek ve oynadıktan sonra saatlerce dinlenmenizi sağlayacak bir oyundur.

Array
Share Truckers of Europe 2 (Simulator) Apk indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir