Trailer Park Boys

Kurucumuzdan özel bir mesaj bulacağınız sevgili korkuluk parkı çocuklarımıza tekrar hoş geldiniz. Trailer Park Boys

  1. Trailer Park Boys
  2. Trailer Park Boys

Bu sezon, 20. yıl dönümü kutlamamızın bir parçası olarak, en sevdiğimiz karavan parkı çocuğunun en sevdiği açık hava kış etkinliği olan bir haftalık Noel eğlencesi için yola çıkacağız:Trailer Park Boys

Yıllık Railer Park Boys Noel geçit töreni! Ve bu özel günü kutlamak için yepyeni bir Ford F-350 kamyonet hediye ediyoruz! Trailer Park Boys

Trailer Park Boys

20. yıllarının yıl boyunca eğlenceli bir şekilde kutlanmasının bir parçası olarak, Trailers Park Boys bu kış asfalt yollarda sarhoş, tehlikeli ve yüksek enerjili Noel eğlencelerini sessiz, orta sınıf Kalamazoo Devlet Tiyatrosu’na teslim edecek!

Idle Magic School apk indir 1.3.5 sürüm

Bubbles umutsuzca gerçek, otantik, eski moda bir tatil neşesi yaymaya çalışırken, Julian arkadaşlarının vereceği büyük, süslü partileri sabırsızlıkla beklerken ve yaramazlıktan uzak duramayan Craig, öyleymiş gibi davranır. Atılgan, yaramaz bir kaçan hükümlüden başka bir şey değil ve yeni gelen Boomer – özel konuk Mike “The Situation” ile katıldı – Park Boys’un devasa kamyonlarıyla sokaklara çıkıp gittiğinde bitmek bilmeyen bir eğlence gecesine hazır olun. ciddi anlamda kötü bir geyikten sonra (evet, aslında). Kalamazoo Devlet Tiyatrosu’na Giden Yol, devasa LED ışık efektleri, müzik, dans ve çok özel insanlarla tanışma ve selamlama şansı ile Park Boys’un meşhur Noel geçit töreni kadar eğlenceli olmayı vaat ediyor.

Peki ‘Kalahoo’ya giden yol’ ile ilgili anlaşma tam olarak nedir? Bunun cevabının yanı sıra, eyaletimizin en şenlikli sezonunun bu yılki kutlaması için Noel geçit töreninin neler hazırladığına bir göz atıyoruz.

Trailer Park Boys
Trailer Park Boys

Kanada filmi The Road to the Kalahoo’nun geçtiğimiz hafta vizyona girmesi, şüphesiz aynı adlı hit televizyon dizisinden ilham aldı.

Yakın zamanda Kanada televizyon kanalında üçüncü sezonunu tamamlayan şovda, uluslararası bir karakter kadrosu bir film çekmek için Kanada kasabalarında bir yolculuğa çıktı.

Dizi, ana karakter Boomer’ın (Eddie Murphy) kanundan kaçan bir kaçak olarak yeni hayatına başlamak için kuzeye gittiği sırada geri dönüşünü içeren üçüncü sezonun galasıyla seriyi tamamladı.

The Road to the Kalahoo turu, ayrıca Jason Segal (editörler), Warren Smith (gary & johnny cypress), Brian Price (Richie Boucher) ve John Dunleavy (eddy & Curt) gibi Kanada komedi sahnesinin önde gelen oyuncularının özel görünümlerini de içeriyor. kanalın merakla beklenen Noel spesiyaline ısınma amaçlıydı, ama yine de sezon tatile girdi ve gösteri askıya alındı.

Eh, sonsuza kadar beklemeye alınmadı – gösteri, 4 Aralık’ta dördüncü sezonunun prömiyerini yaparak geri döndü.

Roblox apk download !!!

Eh, o zaman şov başladı ve ana karakterlerin karakoldan kaçıp yerel bir eğlence parkına doğru yol aldıkları sezonları takip eden bölümlerle karşılaştık. Olay örgüsü, birkaç çocuğun aynı zamanda Roadsters’ı arayan polislerden bazıları olan bir grup yerel “sosisli” ile tanışmasını içeriyordu. Mükemmel oyunculuk ve yönetmenlik, harika müzikle birleşen The Road to the Kalahoo, kolaylıkla Railer Park Boys’un şimdiye kadarki en iyi sezonu.

Spotify Premium Apk 8.6.72.100 Son Sürüm indir

Array
Share Trailer Park Boys apk indir 2021
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir