Top Moto Bike apk indir 2022
Table Of Contents

Çok gerçekçi arazi parkurlarına sahip bağımlılık yapan bir yarış oyunudur.

Top Moto Bike, ünlü motosiklet yarış oyunu Top Gear’ın arazi versiyonudur.

Bu oyun, harika grafikleri, harika hızı, muhteşem çarpışmaları ve harika akrobasi bisiklet sürüşü için en iyi alternatif motosiklet video oyunlarından biri olarak kabul edilir.

Top Moto Bike apk indir 2022

Top Moto Bike, her yarışın yoğunluğunu ve zorluğunu artırmak için Endless Highway, Pro Circuit ve Endless Arena gibi çok sayıda heyecan verici oyun moduna sahiptir.

Top Moto , ünlü oyun geliştiricisi Krome tarafından geliştirilen bağımlılık yapan bir offroad yarış oyunudur. Oyun tam bir adrenalin sunuyor ve video oyunu bağımlıları için mükemmel bir alternatif. Top Moto , kullanımı kolay kontroller ve son derece zorlu parkurlarla her yaştan mobil oyuncu için güzel bir şekilde tasarlandı. Artık iPhone ve iPad için bir iPhone uygulaması olarak ve Android cihazlar için belirli ileri teknoloji telefonlar için bir uygulama olarak kullanılabilir.

Top Moto Bike apk indir 2022

Top Moto Bike, oyunu oynamayı olabildiğince gerçek kılmak için en iyi grafik ve ses efektlerinden bazılarıyla donatılmıştır. Bisiklet tüneller, atlamalar ve dağlar arasında engebeli bir yolculuğa çıkarken, yavaş ve sürekli bir dizi sizi her zorluğun üstesinden gelir. Bu heyecan verici off-road motosiklet yarış oyununun Easy ve Extreme versiyonları olmak üzere iki teması vardır. Oyuncu, tamamen özelleştirilebilir kasklar, gidonlar, tekerlekler, gövde kitleri ve koltuklar arasından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli bisikletlere sahiptir.

. Apk clup

Top Moto Bike
Top Moto Bike

Mech Arena: Robot Hesaplaşması

Top Moto Bike apk indir 2022

Gerçekçi grafikleri ve ses efektleriyle Top Moto Bke size saatlerce saf eğlence ve eğlence sunacak. Off-Road kategorisinde en popüler yarışçı olmak için diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Dublörler yaparken ve zamana karşı yarışırken alanı kurtarmanız gerekiyor. Bisikletinizin benzini bitecek ve ayrıca yarışmak için yakıt almanız gerekecek. Yarışları kazanırken ve sanal banka hesabınıza eklerken puan kazanın ve puan biriktirin.

Top Moto Bike apk indir 2022

Tek oyunculu oyunda, oyuncunun oyunu kazanmak için güzel ormanlarda ve zorlu engellerin üzerinden bisikletine binmesi gerekiyor. Bu oyunun heyecan verici yanı, yarışan sadece siz değilsiniz, oyunu tamamlamaya çalışan birçok oyuncu ve yarışçı var. Şaşırtıcı olan şey, bu oyunu farklı oyuncularla oynama fırsatına sahip olmanız, böylece ilk elden deneyimlemeniz ve diğerlerinden bir şeyler öğrenmeniz. Kazanmak çok zor ve heyecan verici olduğu için tek oyunculu versiyonu oynamaktan keyif alacaksınız.

Top Moto Bike, dünyayı kasıp kavuran muhteşem bir motor yarışı oyunudur. Bu oyun, Honda tarafından geliştirilen çeşitli pencere versiyonları için mevcuttur. Top Motoın HD versiyonu, yarışları yeni bir seviyeye taşıdı.

 

Review & Discussion

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir