Tank Stars Apk İndir 2022

Tank Stars Apk İndir 2022

Latest Update on

Overview Information

Name Tank Stars
Package com.playgendary.tanks&hl
Publisher Playgendary Limited
Category Arcade
Version 1.6.2
Size 135M
Requires Android 5.0 and up
MOD Features En güncel para hileleri mevcuttur.
Updated On
tank stars apk, tank stars apk game download club, tank stars download, tank stars ...

Tank Stars Playgendry tarafından yaratılan Tank Stars’ın 50 milyondan fazla kayıtlı oyuncusu var.

  1. Tank Stars Apk İndir 2022
  2. Tank Stars Apk Oyna İndir 2022
  3. Tank Stars Apk Club İndir 2022
  4. Tank Stars Hileli Apk İndir 2022
  5. Tank Stars Apk İndir 2022
  6. What's Latest New

Bu çevrimiçi oyun tüm yaş gruplarının dikkatini çeker ve dünyanın her yerinden insanlar tarafından kolayca oynanır.

Tank Stars’da T-Rex veya yükleyici gibi çok çeşitli tanklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyun, oyuncuların ilk dakikadan son dakikaya kadar oyuna dahil olmalarını sağlayan kendi yetenek ve silahlarına sahip araçlarla dolu.

İçerik

Tank Stars Apk İndir 2022

Ayrıca 10. seviyeye çıkarken üstesinden gelmeniz gereken çok çeşitli zorluklar var.

Squid Game Challenge Apk 2021**

Bu oyunun her seviyesi yeni zorlu seviyelerle birlikte gelir. Oyun, oyuncuların daha zorlu zorluklarla karşı karşıya kalırken puanlarını artırmalarını sağlayan heyecan verici etkinliklerle doludur. Bölümlerde ilerledikçe farklı düşman tanklarıyla da karşılaşacak ve onları kolayca yok edeceksiniz. Ancak rakibinizin tüm tanklarını hiçbirinizin kaçmasına izin vermeden yok ederken dikkatli olmalısınız.Tank Stars

Tank Stars Apk Oyna İndir 2022

Düşmanın tanklarını yok ettikçe aynı zamanda deneyim puanı da kazanıyorsunuz ve dilediğiniz tankları satın alabiliyorsunuz.

Tank Stars
Tank Stars

Tank Stars Apk Club İndir 2022

Oyun, size oyun oynamanın ve araç kullanımının temellerini öğreten bir eğitim ile birlikte gelir. Ancak, öğreticiyi daha da ilginç hale getiren birçok özellik vardır. Tank Stars’ın en son güncellemesi, oyunun genel oynanışı ve çeşitli özellikleri hakkında fikir veren yeni bir öğretici içeriyor. Eğitim, genel ekran çözünürlüğü ve grafik ayarları gibi oyunu oynarken göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörleri vurgular. Yemek Çılgınlığı Apk Download 2021 Ayrıca Tank Star’ın mevcut sürümünden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çeşitli ipuçlarını da öğreneceksiniz. Rakip takımın tanklarını yok etmek için en uygun silahı seçme, çeşitli harita ayarları ve ekranda gerçekleşen çeşitli etkinlikler ve etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgiler gibi mevcut çeşitli seçenekleri nasıl kullanacağınızı öğretiyor.

Tank Stars Hileli Apk İndir 2022

Tank tarzı savaş, Tank Star’ın en son güncellemesinden birkaç iyileştirme aldı. Tankın birincil ve ikincil silahları, ihtiyaçlarınıza göre en uygun silahı seçmenize olanak tanıyan geliştirmeler aldı. Ayrıca, Tank Star’ın en son güncellemesi, becerilerinizi daha hızlı geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi özel etkinlik içeriyor. Örneğin, diğer takımları son derece gelişmiş toplarla bombalamak istiyorsanız, güçlü bir topu olan bir tankı tercih edebilirsiniz.

Ekran Alintisi 3

Tank Stars’ta oyun boyunca oyuncuların ilgisini çeken çeşitli zorluklar ve başarılar vardır. Tank Yıldızlarındaki en yaygın başarılar, kısa sürede maksimum puanı kazanmak, 10 dakikadan daha uzun süre oynamak vb. Bu oyunlar, heyecan verici oynanışları ve çekici grafikleri nedeniyle son derece popülerdir.Brawl Stars Mod Apk

Oyun ayrıca oyuncuların favori kahramanlarını seçmelerine ve onları aynı kahramanı kullanan rakipleriyle karşı karşıya getirmelerine olanak tanır. Bu, bu savaşta kimin galip geleceğini görmek için endişeyle bekledikleri için oyuncular arasında bir beklenti düzeyi oluşturmaya yardımcı olur.

Tank Stars Apk İndir 2022

Tank Star’ın gelştiricileri, mükemmel bir hikayesi, renkli grafikleri ve yenilikçi oynanışı olan heyecan verici bir oyunu başarıyla yarattılar. Hem eğlenceli hem de size bolca keyif veren yeni bir oyun arıyorsanız, Tank Star size tam da bunu sağlayabilir. Bu oyun, aksiyon dolu heyecan verici oyunlar oynamak isteyen her yaştan insan için uygundur. Bu nedenle, heyecan ve heyecan dolu oyunları oynamayı seven biriyseniz, Tank Star size aradığınız deneyimi sunabilir.

What's Latest New

apk das estrelas do tanque,
clube de download do jogo apk das estrelas do tanque,
download de estrelas do tanque,
tio apk das estrelas do tanque,
jogar estrelas do tanque,
clube de download do jogo tank stars,
tanque de estrelas apkpure,
clube de download de jogos de trapaça das estrelas do tanque,

Rate and Review by Google Play Store

3.8
1634946 total
5  
4  
3  
2  
1  
Array

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir