Subway Surfers, iyi bilinen Subway System serisine dayanan fütüristik bir sonsuz koşucu cep telefonu oyunudur.

  1. Subway Surfers Apk Mod indir 2022
  2. Subway Surfers Apk Mod indir 2022
  3. Subway Surfers Apk Mod indir 2022
  4. Subway Surfers Apk Mod indir 2022
  5. What's Modded

Artık iOS, Android, Kindle ve Windows Phone’da mevcut ve Unity oyun motorunu iyi kullanıyor. Bu versiyonda, hedefinize ulaşmak için metro tünellerinde koşmanız ve zıplamanız gerekiyor.

İçerik

Subway Surfers Apk Mod indir 2022

Farming Simulator 20 Mod Para Hileli Apk

Kulağa kolay bir konsept gibi gelse de, Subway Surfrs, oyunda ilerlemek için jeton kazanmak veya daha gelişmiş silahlar satın almak gibi birçok gizli karmaşıklığa sahiptir. Örneğin, yeni bir silah satın almak istiyorsanız, tünellerden geçerek toplanan paraları toplamanız gerekecek. Ayrıca, size özel güçlendirmeler veren ve diğer yüzücülerin yapamadığı özel hareketleri yapmanızı sağlayan, toplanabilen özel eşyalar da bulunmaktadır.

Subway Surfers Apk Mod indir 2022

Roblox apk download !!!

Oyun, dünya çapında birkaç yer olmasına rağmen, çoğunlukla New York’ta geçiyor. ABD’de geçmesine rağmen, aksiyonun çoğu New York’ta gerçekleşiyor. Bu oyunla ilgili ilginç olan şey, metro sistemi etrafında dönen hikaye dışında neden orada olduğunuzu gerçekten bilmiyor olmanızdır. Yol boyunca size yardımcı olacak bazı özel güçlendiriciler satın almadığınız sürece, tüm istasyonlardan ve tren istasyonlarından düşmeden geçmesi gereken bir yolcusunuz.

Subway Surfers
Subway Surfers

Subway Surfers, fikirlerinin bir kısmını günümüz gençliği arasında popüler olan sosyal medyadan ödünç alıyor. Facebook sayfalarında arkadaşlarınızdan ve sevdiklerinizden çok sayıda durum güncellemesi, fotoğraf ve video var ve bunları reklamlar arasında veya internetteyken haberlere bakarken bulabilirsiniz. Subway Srfers, bu platformu, kullanıcılarına oyuna etkileşimli bir şekilde katılırken diğer metro sürücüleri ile bağ kurma şansı vermek için kullanır. Aslında, oyunu oynadıktan sonra diğer kullanıcılarla bağlantı kurmak ve onlara karşı oynamak için kendi hesaplarınızı oluşturabilir, hatta puanınız için ödüller kazanabilirsiniz.

Subway Surfers Apk Mod indir 2022

Death Park apk sürüm indir

Subway Surfers, sahte haber kalabalığından da çok şey ödünç alıyor. İlk oynamaya başladığınızda, Times Meydanı’ndaki bir terörist saldırı hakkında sahte bir haber uyarısı alırsınız. Ardından, insan kalabalığının arasından geçmeniz, yaralıları kurtarmanız ve bombayı durdurmanız gereken aksiyonun merkezine yönlendirilirsiniz. Sokaklarda savaşırken ve metro sızıntılarından ve metro yangınlarından kaçınırken, uzmanlardan alıntılar ve haber raporları da dahil olmak üzere olaylar hakkında bir dizi makale okuyabilirsiniz. Tüm bu haberlere, makalelere ve fotoğraflara, yaklaşan etkinlikle ilgili bir iki bilgi eşlik ediyor ve bu, gerçek dünyaya çıkmadan önce kendi doğruluk kontrolünüzü yapmanıza yardımcı oluyor.

Subway Surfers Apk Mod indir 2022

Subway Surfers’ı benzer oyunlardan ayıran bir başka şey de, size savaşmak ve metro yolcularını kurtarmak için gerçek dünyadan nedenler sunmasıdır. Örneğin, görevlerden biri, çantanızı çalmaya çalışan bir yolcuyu vurmanıza izin verecek. Bir diğeri, kazaları önlemeye ve daha fazla müşteri almaya çalışırken, kamyon ışıklarıyla ve trafik yasalarıyla birlikte gelen Times Meydanı’nda arabanızı sürmenizi sağlar. Yeterince uzun süre hayatta kalırsanız, yeni arabalar satın almanıza, aileleri kurtarmanıza veya alışverişlerinizde indirim kazanmanıza yardımcı olabilecek puanlar kazanırsınız.

What's Modded

Subway Surfers Apk Mod indir 2022

Array
Share Subway Surfers Apk Mod indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir