State of Survival Frank Miller’ın “The State of Survivl: The Walking Dead İşbirliği”, “Karartma” serisinin üçüncü kitabı ve “ölüler sezonu”nun üçüncü kitabıdır (Karartma ilk olduğu için).

  1. State of Survival apk indir
  2. State of Survival apk oyna indir
  3. State of Survival apk dayı indir
  4. State of Survival apk  indir

Bu roman gelecekte, “Lazarus Virüsü” adlı bir virüsün birkaç kişi dışında herkesi öldürdüğü bir zamanda başlıyor. hayatta kalanlar hala yaratıldıkları yer altı tünellerinde yaşıyorlar.

İçerik

State of Survival apk indir

Bu kurtulanlardan biri, tünellerden belirli bir süre çıkamamaları koşuluyla kendini ve diğerlerini hayatta tutmanın bir yolunu bulan Lee’dir.

Grup tünellerden kaçtığında, atmosfere salınan viral biyolojik olarak tehlikeli maddelerle dolu bir geminin kalıntılarını keşfederler. Bu malzeme çoğalmaya başladığında, bir zombi salgını başlar.

Cover Fire Offline apk indir 2021

Çok fazla vermek istemiyorum, bu yüzden zombiler ve viral veba kombinasyonunun yeni ve ilginç olduğunu belirteceğim. Miller’ın bükülme tarzını her zaman sevmişimdir ve şimdi bundan daha çok zevk aldığımı görüyorum. Ben tek değilim. Bu hikayeyi sevdim!

 

State of Survival
State of Survival

State of Survival apk oyna indir

State of Survival: The Walking Dead’de gerçekten göze çarpan şey, Lee ve diğer hayatta kalanlar arasındaki etkileşimdir. Yine de sadece arkanıza yaslanıp almıyorlar. Karar vermeleri gereken durumlara girerler ve bu kararların yansımalarıyla uğraşırlar. Karakterler sadece “kendi hallerine dönmüş” değiller, birbirleriyle tekrar etkileşim kurmayı öğrenmek zorundalar. Bu tür için canlandırıcı bir hız değişikliği.

Assoluto Racing Hileli güncel mod Apk indir 2021

State of Survival apk dayı indir

Yine de romanın öncülü gerçekten yeni değil. State of Survivl: The Walking Dead’i bu kadar iyi yazılmış yapan da budur. Miller’ın önceki korku hikayelerinden bazı tanıdık yüzleri eklemesini seviyorum. Bu, hikayeye bir dereceye kadar güvenilirlik kazandırmaya yardımcı olur ve okuyucuya genel bir aşinalık duygusu verir.

Hikaye Walking Dead evreninde geçtiği için zombilerle karşılaşacağınızı biliyorsunuz. Aslında kitabın çoğu, farklı kurtulanların kim olduğunu ve ne yaptıklarını açıklamaya ayrılmıştır. Her bir kişinin kim olduğu ve yürüyüşçülerle nasıl tanıştıklarının kısa bir özetini içerirler. Bu, okuyucunun hikayenin özüne girmeden önce boşlukları doldurmasına izin verdiği için önemlidir. Tanımlar bazen kanlı olabilir, ancak okuyucuya neler olduğu hakkında bir fikir vermek için gereklidir.

State of Survival apk  indir

77

State of Survival: The Walking Dead, incelemeye değer bir roman. Çok ilgi çekici bir şekilde yazılmış ve çok sayıda olay örgüsü içeriyor. Yazar, gerilim yaratmak ve okuyucunun bir sonraki sayfayı çevirmesini sağlamak için yeterli olay örgüsü sağlamak konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor. İnsan unsurlu zombi hikayelerini sevenlere bu hikayeyi tavsiye ederim. Bazı insanlar için çok karanlık olabilir, ancak birçok yazar için durum böyle.

Array
Share State of Survival apk indir 1.13.30
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Review & Discussion

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir